Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: M18 1x

Meisjes achttien skiff
10 races

vr 17:30 : time-trial

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3------07:56,93(1)
  Isabel van Opzeeland
2.WILWillem III 5------07:58,85(2)
  Fien van Westreenen
3.GOUGouda------07:59,18(3)
  Lisa Bruijnincx
4.MAAMaas 2------08:02,81(4)
  Pau Koster
5.LEYLeythe 1------08:03,62(5)
  Hannah Otterloo
6.RICRIC------08:08,49(6)
  Hannah Heideveld
7.AMSAmstel 1------08:12,54(7)
  Kiene Remijn
8.HUNHunze 1------08:12,76(8)
  Hannah van der Sluijs
9.TROTromp 2------08:15,23(9)
  Elke Schokking
10.WILWillem III 4------08:16,82(10)
  Tabo Stekelenburg
11.LEYLeythe 2------08:17,37(11)
  Jildou Wassenaar
12.HOOHoop 1------08:17,74(12)
  Fréderique Pals
13.AMSAmstel 2------08:18,25(13)
  Arlette Roos
14.TROTromp 1------08:19,70(14)
  Adinda Frisart
15.VIKViking------08:21,10(15)
  Evie Rademaker
16.HAZTRT Hazewinkel------08:21,74(16)
  Isa Zijlstra
17.BEABeatrix 1------08:22,37(17)
  Vera Sneijders
18.MAAMaas 3------08:22,49(18)
  Birgit Cornelissen
19.TROTromp 3------08:23,40(19)
  Anna Meijers
20.MAAMaas 4------08:25,27(20)
  Adine de Keijzer
21.HUNHunze 2------08:27,15(21)
  Wouke Mollema
22.MWCMaastrichtsche 1------08:29,88(22)
  Marij Höppener
23.WILWillem III 3------08:33,14(23)
  Henriëtte Maitland
24.BEABeatrix 2------08:35,99(24)
  Anne du Croo de Jongh
25.MAAMaas 1------08:39,48(25)
  Jana Akkerman
26.MWCMaastrichtsche 3------08:40,47(26)
  Claire Fleming
27.WILWillem III 1------08:45,81(27)
  Anne Kooijenga
28.NAUNautilus 2------08:46,74(28)
  Hanne Snijders
29.AMSAmstel 3------08:51,45(29)
  Lauren de Hertog
30.NAUNautilus 1------08:51,97(30)
  Emma Ruitenbeek
31.AMSAmstel 5------08:58,17(31)
  Anne Goorhuis
32.AMSAmstel 4------08:59,25(32)
  Lucca-Lie Prins
33.NAUNautilus 3------09:03,02(33)
  Geertje van Houten
34.SPASpaarne------09:03,97(34)
  Janna van Geest
35.NAANaarden------09:07,68(35)
  Roos Lindenhovius
36.JASJason------09:07,84(36)
  Carmen te Wechel
37.WILWillem III 2------09:10,77(37)
  Tirza den Hond
38.HOOHoop 2------09:30,48(38)
  Halley Heideveld
39.MWCMaastrichtsche 2------09:46,13(39)
  India Dare

za 08:30 : kwart-finale 1

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3[3]01:57,96(1)04:04,32(1)06:12,15(1)08:22,09(1)
  Isabel van Opzeeland02:06,3602:07,8302:09,94
2.BEABeatrix 1[1]02:06,74(5)04:16,72(4)06:27,83(2)08:40,14(2)
  Vera Sneijders02:09,9802:11,1102:12,31
3.TROTromp 2[2]02:03,30(3)04:15,90(3)06:32,26(4)08:41,33(3)
  Elke Schokking02:12,6002:16,3602:09,07
4.HAZTRT Hazewinkel[5]02:06,32(4)04:20,87(5)06:34,20(5)08:42,45(4)
  Isa Zijlstra02:14,5502:13,3302:08,25
5.HUNHunze 1[4]02:02,92(2)04:13,55(2)06:28,33(3)08:43,80(5)
  Hannah van der Sluijs02:10,6302:14,7802:15,47
6.BEABeatrix 2[6]02:12,03(6)04:30,74(6)06:50,95(6)09:07,68(6)
  Anne du Croo de Jongh02:18,7102:20,2102:16,73

za 08:35 : kwart-finale 2

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 5[3]01:59,11(1)04:08,13(1)06:19,78(1)08:32,14(1)
  Fien van Westreenen02:09,0202:11,6502:12,36
2.MAAMaas 3[1]02:02,47(2)04:13,65(2)06:25,39(2)08:35,00(2)
  Birgit Cornelissen02:11,1802:11,7402:09,61
3.AMSAmstel 1[4]02:03,50(3)04:14,24(3)06:25,81(3)08:36,64(3)
  Kiene Remijn02:10,7402:11,5702:10,83
4.WILWillem III 4[2]02:04,75(4)04:17,29(4)06:32,98(5)08:38,79(4)
  Tabo Stekelenburg02:12,5402:15,6902:05,81
5.VIKViking[5]02:05,91(5)04:17,99(5)06:30,37(4)08:44,78(5)
  Evie Rademaker02:12,0802:12,3802:14,41
6.WILWillem III 3[6]02:15,38(6)04:33,19(6)06:50,64(6)09:07,27(6)
  Henriëtte Maitland02:17,8102:17,4502:16,63

za 08:40 : kwart-finale 3

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda[4]02:02,08(1)04:10,40(1)06:23,41(1)08:35,00(1)
  Lisa Bruijnincx02:08,3202:13,0102:11,59
2.RICRIC[3]02:06,37(2)04:19,24(2)06:32,29(2)08:42,18(2)
  Hannah Heideveld02:12,8702:13,0502:09,89
3.TROTromp 1[2]02:08,37(3)04:20,87(3)06:33,27(3)08:43,42(3)
  Adinda Frisart02:12,5002:12,4002:10,15
4.LEYLeythe 2[5]02:10,77(5)04:24,02(4)06:37,39(4)08:47,22(4)
  Jildou Wassenaar02:13,2502:13,3702:09,83
5.TROTromp 3[6]02:10,22(4)04:24,27(5)06:39,73(5)08:50,69(5)
  Anna Meijers02:14,0502:15,4602:10,96
6.MWCMaastrichtsche 1[1]02:11,41(6)04:27,82(6)06:43,38(6)08:56,03(6)
  Marij Höppener02:16,4102:15,5602:12,65

za 08:45 : kwart-finale 4

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 1[4]02:04,51(1)04:13,73(1)06:24,98(1)08:31,73(1)
  Hannah Otterloo02:09,2202:11,2502:06,75
2.MAAMaas 2[3]02:04,75(2)04:15,32(2)06:26,77(2)08:37,12(2)
  Pau Koster02:10,5702:11,4502:10,35
3.MAAMaas 4[1]02:07,32(4)04:18,26(4)06:30,51(4)08:40,00(3)
  Adine de Keijzer02:10,9402:12,2502:09,49
4.AMSAmstel 2[5]02:05,28(3)04:16,90(3)06:30,18(3)08:41,65(4)
  Arlette Roos02:11,6202:13,2802:11,47
5.HOOHoop 1[2]02:08,26(5)04:20,44(5)06:34,47(5)08:47,48(5)
  Fréderique Pals02:12,1802:14,0302:13,01
6.HUNHunze 2[6]02:09,99(6)04:26,59(6)--09:01,44(6)
  Wouke Mollema02:16,60

za 15:20 : halve-finale 1

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3[4]02:03,63(1)04:14,47(1)06:25,75(1)08:37,76(1)
  Isabel van Opzeeland02:10,8402:11,2802:12,01
2.LEYLeythe 1[3]02:09,57(2)04:22,02(2)06:33,85(2)08:44,10(2)
  Hannah Otterloo02:12,4502:11,8302:10,25
3.TROTromp 1[1]02:13,74(6)04:26,79(3)06:38,02(3)08:49,14(3)
  Adinda Frisart02:13,0502:11,2302:11,12
4.RICRIC[2]02:13,18(4)04:27,47(4)06:38,97(4)08:50,57(4)
  Hannah Heideveld02:14,2902:11,5002:11,60
5.MAAMaas 3[5]02:12,94(3)04:30,23(5)06:53,99(5)09:19,40(5)
  Birgit Cornelissen02:17,2902:23,7602:25,41
6.TROTromp 2[6]02:13,48(5)04:33,15(6)06:59,62(6)09:27,33(6)
  Elke Schokking02:19,6702:26,4702:27,71

za 15:25 : halve-finale 2

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda[3]02:05,18(2)04:16,41(1)06:27,13(1)08:37,77(1)
  Lisa Bruijnincx02:11,2302:10,7202:10,64
2.WILWillem III 5[4]02:04,59(1)04:16,62(2)06:31,66(2)08:44,86(2)
  Fien van Westreenen02:12,0302:15,0402:13,20
3.AMSAmstel 1[1]02:09,96(5)04:24,66(3)06:36,83(3)08:52,47(3)
  Kiene Remijn02:14,7002:12,1702:15,64
4.MAAMaas 2[5]02:07,64(3)04:25,50(4)06:43,06(4)08:56,49(4)
  Pau Koster02:17,8602:17,5602:13,43
5.BEABeatrix 1[2]02:12,67(6)04:29,37(5)06:47,75(5)09:04,55(5)
  Vera Sneijders02:16,7002:18,3802:16,80
6.MAAMaas 4[6]02:08,82(4)04:32,94(6)06:59,78(6)09:24,89(6)
  Adine de Keijzer02:24,1202:26,8402:25,11

zo 13:50 : C-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 1[6]02:05,72(2)04:20,26(1)06:39,44(1)08:56,61(1)
  Hannah van der Sluijs02:14,5402:19,1802:17,17
2.WILWillem III 4[3]02:07,87(3)04:26,33(4)06:44,16(4)08:57,57(2)
  Tabo Stekelenburg02:18,4602:17,8302:13,41
3.LEYLeythe 2[1]02:09,66(4)04:28,01(6)06:45,21(5)08:59,44(3)
  Jildou Wassenaar02:18,3502:17,2002:14,23
4.AMSAmstel 2[4]02:05,07(1)04:22,61(2)06:41,33(2)09:03,22(4)
  Arlette Roos02:17,5402:18,7202:21,89
5.HAZTRT Hazewinkel[2]02:11,12(6)04:27,04(5)06:47,23(6)09:05,19(5)
  Isa Zijlstra02:15,9202:20,1902:17,96
6.VIKViking[5]02:10,10(5)04:24,75(3)06:42,58(3)09:10,33(6)
  Evie Rademaker02:14,6502:17,8302:27,75

zo 13:55 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.MAAMaas 2[1]02:05,19(1)04:19,30(1)06:36,43(1)08:48,26(1)
  Pau Koster02:14,1102:17,1302:11,83
2.RICRIC[2]02:08,39(4)04:24,49(3)06:43,46(3)08:55,07(2)
  Hannah Heideveld02:16,1002:18,9702:11,61
3.MAAMaas 3[4]02:06,99(2)04:22,60(2)06:42,74(2)08:56,88(3)
  Birgit Cornelissen02:15,6102:20,1402:14,14
4.BEABeatrix 1[3]02:11,61(6)04:26,77(5)06:46,50(4)08:59,61(4)
  Vera Sneijders02:15,1602:19,7302:13,11
5.TROTromp 2[5]02:07,76(3)04:26,20(4)06:47,74(5)09:00,99(5)
  Elke Schokking02:18,4402:21,5402:13,25
6.MAAMaas 4[6]02:10,82(5)04:28,83(6)06:49,48(6)09:04,51(6)
  Adine de Keijzer02:18,0102:20,6502:15,03

zo 14:00 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe 3[2]01:59,55(1)04:09,37(1)06:19,91(1)08:28,37(1)
  Isabel van Opzeeland02:09,8202:10,5402:08,46
2.GOUGouda[1]02:03,97(3)04:15,80(3)06:26,56(2)08:32,12(2)
  Lisa Bruijnincx02:11,8302:10,7602:05,56
3.WILWillem III 5[4]02:02,26(2)04:15,12(2)06:26,77(3)08:35,04(3)
  Fien van Westreenen02:12,8602:11,6502:08,27
4.LEYLeythe 1[3]02:07,03(4)04:21,52(4)06:33,75(4)08:42,19(4)
  Hannah Otterloo02:14,4902:12,2302:08,44
5.AMSAmstel 1[6]02:08,49(5)04:27,28(5)06:43,09(5)08:57,17(5)
  Kiene Remijn02:18,7902:15,8102:14,08
6.TROTromp 1[5]02:10,53(6)04:29,36(6)06:45,62(6)08:58,13(6)
  Adinda Frisart02:18,8302:16,2602:12,51

Acties

Terug