Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: J18 1x

Jongens achttien skiff
10 races

vr 19:35 : time-trial

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 3------07:03,24(1)
  David van Velden
2.SPASpaarne 1------07:05,91(2)
  Wietse Morreau
3.SPASpaarne 2------07:06,85(3)
  Joost Schwarz
4.HUNHunze 1------07:07,73(4)
  Felix Mebius
5.WILWillem III 4------07:09,26(5)
  Sjoerd Scheper
6.WILWillem III 1------07:10,74(6)
  Willem Stoop
7.ARCARC------07:11,60(7)
  Pim Kloet
8.SPASpaarne 3------07:13,38(8)
  Guus Mollee
9.SPASpaarne 4------07:15,69(9)
  Tomba Morreau
10.VIKViking 1------07:16,13(10)
  Jelmer Bennema
11.WILWillem III 6------07:16,51(11)
  Arno Mulder
12.LEYLeythe 1------07:17,06(12)
  Alexander Suyver
13.EEMEem 1------07:17,86(13)
  David Laseur
14.SPASpaarne 5------07:17,93(14)
  Daan van der Hoeven
15.WILWillem III 5------07:18,64(15)
  Hidde Lycklama
16.HOOHoop 2------07:19,64(16)
  Melle Delfgaauw
17.SPASpaarne 6------07:19,69(17)
  Julius Rupert
18.JASJason 1------07:21,41(18)
  Robert Pluymert
19.LEYLeythe 2------07:21,43(19)
  Martijn Oortwijn
20.WILWillem III 8------07:21,56(20)
  Joost van Asperen
21.TROTromp------07:21,91(21)
  Jorrit Heddema
22.MAAMaas 1------07:23,18(22)
  Jip Uiters
23.HOOHoop 1------07:23,58(23)
  Lancelot Bloemen
24.LEYLeythe 4------07:24,57(24)
  Douwe Ruttenberg
25.LEYLeythe 3------07:25,06(25)
  Jaap Noordman
26.EEMEem 2------07:25,51(26)
  Bas In 't Velt
27.WILWillem III 2------07:25,85(27)
  Jaap Worm
28.WILWillem III 7------07:28,03(28)
  Bouke Hoekstra
29.HEMHemus 1------07:31,42(29)
  Mees Buiskool
30.NAANaarden 1------07:32,07(30)
  Thyme Koudijs
31.RICRIC 2------07:32,22(31)
  Martijn Ronk
32.HERHertog------07:33,03(32)
  Julius van Hulst
33.RICRIC 1------07:33,26(33)
  Aldo Pantano
34.LEYLeythe 5------07:33,41(34)
  Ruben Kouwenhoven
35.AMSAmstel 1------07:33,79(35)
  Syb Andringa
36.PAMPampus------07:36,21(37)
  Wart Stor
37.MAAMaas 3------07:39,39(38)
  Floris Wassing
38.HOOHoop 3------07:39,84(39)
  Severin Broekman
39.WILWillem III 9------07:40,03(40)
  Luca Perotti
40.AMSAmstel 2------07:40,69(41)
  Connor van Rooij
41.SWBSir W Borlase's GS BC------07:41,60(42)
  Norbert Bolier
42.NAUNautilus 2------07:42,57(43)
  Tygo Rompa
43.HEMHemus 3------07:43,90(44)
  Jens van Brakel
44.MAAMaas 2------07:43,91(45)
  Luc Willemsen
45.MWCMaastrichtsche------07:44,23(46)
  Max Wijnand
46.DDSDDS 1------07:47,18(47)
  Joost Magermans
47.VIKViking 3------07:48,91(48)
  Pepijn van de Velde
48.VIKViking 2------07:49,40(49)
  Pepijn Reyn
49.WETWetterwille------07:50,58(50)
  Bauke van Breukelen
50.HEMHemus 2------07:52,66(51)
  Bart van Delden
51.DDSDDS 2------07:52,90(52)
  Quintus Dingeldein
52.RICRIC 3------08:01,66(53)
  Enno van Lingen
53.PONPontos------08:02,03(54)
  Tom Puijpe
54.NAANaarden 2------08:12,31(55)
  Casper Pronk van Hoogeveen
55.JASJason 2------09:07,59(56)
  Nikolai van den Dungen
56.AMYAmycus------07:35,19(36)
  Merijn van der Worp

za 11:35 : kwart-finale 1

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 3[4]--(1)03:56,73(1)06:00,67(1)08:07,22(1)
  David van Velden03:56,7302:03,9402:06,55
2.SPASpaarne 4[5]01:57,25(3)04:02,20(2)06:05,76(2)08:11,18(2)
  Tomba Morreau02:04,9502:03,5602:05,42
3.SPASpaarne 3[3]01:54,71(2)04:02,58(3)06:10,37(3)08:17,57(3)
  Guus Mollee02:07,8702:07,7902:07,20
4.HOOHoop 2[2]02:02,60(5)04:10,71(5)06:19,38(5)08:25,99(4)
  Melle Delfgaauw02:08,1102:08,6702:06,61
5.LEYLeythe 4[1]02:03,01(6)04:13,78(6)06:24,08(6)08:28,13(5)
  Douwe Ruttenberg02:10,7702:10,3002:04,05
6.SPASpaarne 6[6]01:59,95(4)04:08,91(4)06:18,49(4)08:28,59(6)
  Julius Rupert02:08,9602:09,5802:10,10

za 11:40 : kwart-finale 2

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 1[4]01:59,98(3)04:01,35(1)06:04,89(1)08:09,10(1)
  Wietse Morreau02:01,3702:03,5402:04,21
2.WILWillem III 5[2]01:58,80(2)04:03,77(3)06:11,09(3)08:13,45(2)
  Hidde Lycklama02:04,9702:07,3202:02,36
3.HOOHoop 1[1]01:57,69(1)04:02,01(2)06:10,07(2)08:15,68(3)
  Lancelot Bloemen02:04,3202:08,0602:05,61
4.VIKViking 1[5]02:00,20(4)04:06,73(4)06:16,06(4)08:19,16(4)
  Jelmer Bennema02:06,5302:09,3302:03,10
5.JASJason 1[6]02:00,48(5)04:08,20(5)06:17,69(5)08:20,27(5)
  Robert Pluymert02:07,7202:09,4902:02,58
6.ARCARC[3]02:02,81(6)04:09,97(6)06:18,59(6)08:21,44(6)
  Pim Kloet02:07,1602:08,6202:02,85

za 11:45 : kwart-finale 3

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[3]01:55,95(2)04:00,68(3)06:03,78(2)08:07,39(1)
  Willem Stoop02:04,7302:03,1002:03,61
2.SPASpaarne 2[4]01:54,52(1)03:58,04(1)06:03,45(1)08:09,60(2)
  Joost Schwarz02:03,5202:05,4102:06,15
3.WILWillem III 6[5]01:57,70(4)04:00,20(2)06:04,67(3)08:11,08(3)
  Arno Mulder02:02,5002:04,4702:06,41
4.SPASpaarne 5[2]01:58,49(6)04:03,00(4)06:09,20(4)08:12,81(4)
  Daan van der Hoeven02:04,5102:06,2002:03,61
5.LEYLeythe 2[6]01:57,98(5)04:04,54(5)06:13,07(5)08:15,54(5)
  Martijn Oortwijn02:06,5602:08,5302:02,47
6.MAAMaas 1[1]01:56,41(3)04:05,07(6)06:17,21(6)08:29,88(6)
  Jip Uiters02:08,6602:12,1402:12,67

za 11:50 : kwart-finale 4

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 4[4]01:56,91(1)04:01,61(1)06:06,71(1)08:12,52(1)
  Sjoerd Scheper02:04,7002:05,1002:05,81
2.HUNHunze 1[3]01:59,10(4)04:03,87(3)06:09,68(2)08:14,36(2)
  Felix Mebius02:04,7702:05,8102:04,68
3.EEMEem 1[5]01:58,08(2)04:03,25(2)06:10,65(3)08:18,30(3)
  David Laseur02:05,1702:07,4002:07,65
4.LEYLeythe 1[2]01:58,34(3)04:04,82(4)06:14,47(4)08:23,85(4)
  Alexander Suyver02:06,4802:09,6502:09,38
5.WILWillem III 8[1]02:03,32(6)04:11,95(6)06:21,28(5)08:26,60(5)
  Joost van Asperen02:08,6302:09,3302:05,32
6.TROTromp[6]02:02,74(5)04:11,43(5)06:23,30(6)08:37,98(6)
  Jorrit Heddema02:08,6902:11,8702:14,68

za 16:40 : halve-finale 1

7.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 4[1]01:54,86(2)03:54,60(2)05:55,80(2)07:55,30(1)
  Sjoerd Scheper01:59,7402:01,2001:59,50
2.WILWillem III 3[2]01:51,13(1)03:50,62(1)05:53,89(1)07:56,29(2)
  David van Velden01:59,4902:03,2702:02,40
3.SPASpaarne 2[4]01:56,56(4)03:57,54(3)06:02,37(3)08:10,29(3)
  Joost Schwarz02:00,9802:04,8302:07,92
4.SPASpaarne 3[5]01:55,78(3)03:58,74(4)06:08,13(4)08:16,91(4)
  Guus Mollee02:02,9602:09,3902:08,78
5.WILWillem III 5[3]02:00,44(5)04:04,99(5)06:12,31(5)08:20,71(5)
  Hidde Lycklama02:04,5502:07,3202:08,40
6.WILWillem III 6[6]--04:07,25(6)06:19,49(6)08:38,37(6)
  Arno Mulder02:12,2402:18,88

za 16:45 : halve-finale 2

7.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[1]01:53,45(1)03:51,84(1)05:51,73(1)07:50,87(1)
  Willem Stoop01:58,3901:59,8901:59,14
2.SPASpaarne 1[2]01:55,56(2)03:53,67(2)05:54,61(2)07:51,53(2)
  Wietse Morreau01:58,1102:00,9401:56,92
3.HUNHunze 1[3]01:56,10(3)03:56,49(3)06:02,14(3)08:07,92(3)
  Felix Mebius02:00,3902:05,6502:05,78
4.SPASpaarne 4[4]01:58,17(6)03:59,93(5)06:07,61(4)08:11,86(4)
  Tomba Morreau02:01,7602:07,6802:04,25
5.EEMEem 1[5]01:56,93(4)03:59,19(4)06:08,97(5)08:17,71(5)
  David Laseur02:02,2602:09,7802:08,74
6.HOOHoop 1[6]01:57,82(5)04:06,06(6)06:23,71(6)08:39,60(6)
  Lancelot Bloemen02:08,2402:17,6502:15,89

zo 16:13 : C-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking 1[1]01:50,44(1)03:47,67(2)05:47,57(2)07:46,18(1)
  Jelmer Bennema01:57,2301:59,9001:58,61
2.LEYLeythe 1[2]01:51,09(2)03:47,03(1)05:46,70(1)07:49,47(2)
  Alexander Suyver01:55,9401:59,6702:02,77
3.SPASpaarne 5[3]01:53,54(4)03:53,51(3)05:54,03(3)07:53,57(3)
  Daan van der Hoeven01:59,9702:00,5201:59,54
4.HOOHoop 2[4]01:52,93(3)03:55,73(4)05:56,47(4)08:00,84(4)
  Melle Delfgaauw02:02,8002:00,7402:04,37
5.LEYLeythe 2[5]01:55,02(5)03:57,76(5)06:00,27(5)08:04,41(5)
  Martijn Oortwijn02:02,7402:02,5102:04,14
6.JASJason 1[6]01:56,69(6)04:00,78(6)06:07,74(6)08:16,89(6)
  Robert Pluymert02:04,0902:06,9602:09,15

zo 16:18 : B-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 3[2]01:50,67(1)03:49,99(1)05:52,10(2)07:48,98(1)
  Guus Mollee01:59,3202:02,1101:56,88
2.SPASpaarne 4[1]01:53,00(2)03:51,61(2)05:51,53(1)07:50,00(2)
  Tomba Morreau01:58,6101:59,9201:58,47
3.WILWillem III 5[3]01:54,36(4)03:54,80(3)05:56,90(3)07:55,87(3)
  Hidde Lycklama02:00,4402:02,1001:58,97
4.WILWillem III 6[6]01:55,85(6)03:55,69(4)05:59,16(4)07:58,06(4)
  Arno Mulder01:59,8402:03,4701:58,90
5.EEMEem 1[4]01:54,69(5)03:56,79(6)06:01,68(5)08:02,52(5)
  David Laseur02:02,1002:04,8902:00,84
6.HOOHoop 1[5]01:53,87(3)03:56,09(5)06:02,46(6)08:08,18(6)
  Lancelot Bloemen02:02,2202:06,3702:05,72

zo 16:23 : A-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[2]01:51,43(2)03:50,81(2)05:49,11(1)07:40,94(1)
  Willem Stoop01:59,3801:58,3001:51,83
2.WILWillem III 4[1]01:53,69(4)03:51,85(3)05:51,15(2)07:42,45(2)
  Sjoerd Scheper01:58,1601:59,3001:51,30
3.SPASpaarne 1[3]01:55,65(6)03:57,55(6)05:54,58(5)07:43,25(3)
  Wietse Morreau02:01,9001:57,0301:48,67
4.WILWillem III 3[4]01:50,08(1)03:50,63(1)05:51,35(3)07:45,02(4)
  David van Velden02:00,5502:00,7201:53,67
5.HUNHunze 1[5]01:53,00(3)03:52,80(4)05:54,23(4)07:52,73(5)
  Felix Mebius01:59,8002:01,4301:58,50
6.SPASpaarne 2[6]01:54,44(5)03:55,56(5)05:59,23(6)07:57,13(6)
  Joost Schwarz02:01,1202:03,6701:57,90

Acties

Terug