Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

011: DE 1x

Dames elite skiff
10 races

vr 18:17 : time-trial

4.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.THEThêta------07:28,96(1)
  Lisa Scheenaard
2.GYAGyas 1------07:28,98(2)
  Sophie Souwer
3.NJONjord------07:33,80(3)
  Nicole Beukers
4.PROProteus 1------07:36,86(4)
  Roos de Jong
5.ORCOrca 2------07:41,30(5)
  Inge Janssen
6.GYAGyas 2------07:44,93(6)
  Marloes Oldenburg
7.ORCOrca 1------07:45,17(7)
  Margriet Lantink
8.LAGLaga------07:49,36(8)
  Tessa Dullemans
9.NERNereus------07:49,59(9)
  Olivia van Rooijen
10.EUREuros------07:50,51(10)
  Minke Holleboom
11.SKOSkøll------07:50,79(11)
  Nika Vos
12.SKOSkøll 1------07:50,91(12)
  Sanne Bruggink
13.WILWillem III 1------07:52,36(13)
  Janneke Van der Meulen
14.AEGAegir------07:52,84(14)
  Ilse Kolkman
15.NERNereus------07:53,01(15)
  Bente Paulis
16.WILWillem III 2------07:56,29(16)
  Lotte Pronk
17.ASOAsopos------07:59,53(17)
  Fleur Jaspers
18.LAALaak------08:02,22(18)
  Benthe Boonstra
19.PROProteus------08:02,61(19)
  Veerle Koot
20.SKOSkøll 2------08:06,19(20)
  Ashley Rijst
21.WILWillem III 3------08:06,46(21)
  Jessica Drost
22.PROProteus 2------08:08,44(22)
  Amber Stienstra
23.SKASkadi------08:08,59(23)
  Nina Loos
24.THEThêta------08:11,78(24)
  Lisa van Heyningen
25.ARGArgo------08:14,12(25)
  Carolien Tigelaar
26.NJONjord------08:16,22(26)
  Elke Sanders
27.PELPelargos------08:18,47(27)
  Carlijn de Rooij
28.PONPontos------08:19,96(28)
  Joyline Mud
29.DDSDDS------08:24,25(29)
  Merel Dubbeldam
30.SAUSaurus------08:29,60(30)
  Sophia Klerks
31.ASOAsopos------08:29,75(31)
  Roxann Geenen

za 08:10 : kwart-finale 1

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]01:56,12(1)03:58,51(1)06:02,20(1)08:08,15(1)
  Lisa Scheenaard02:02,3902:03,6902:05,95
2.NERNereus[5]01:58,99(3)04:03,70(2)06:08,24(2)08:14,23(2)
  Olivia van Rooijen02:04,7102:04,5402:05,99
3.LAGLaga[3]01:58,38(2)04:03,97(3)06:10,35(3)08:15,38(3)
  Tessa Dullemans02:05,5902:06,3802:05,03
4.WILWillem III 2[2]02:00,25(4)04:06,82(4)06:14,42(4)08:15,66(4)
  Lotte Pronk02:06,5702:07,6002:01,24
5.ASOAsopos[6]02:03,35(5)04:08,86(5)06:17,11(5)08:26,78(5)
  Fleur Jaspers02:05,5102:08,2502:09,67
6.THEThêta[1]02:05,73(6)04:18,68(6)06:32,16(6)08:42,53(6)
  Lisa van Heyningen02:12,9502:13,4802:10,37

za 08:15 : kwart-finale 2

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[4]01:54,69(1)03:54,05(1)05:57,95(1)08:03,92(1)
  Sophie Souwer01:59,3602:03,9002:05,97
2.ORCOrca 1[3]01:57,05(2)04:01,30(2)06:04,72(2)08:08,71(2)
  Margriet Lantink02:04,2502:03,4202:03,99
3.NERNereus[2]02:01,85(4)04:04,48(3)06:05,83(3)08:09,58(3)
  Bente Paulis02:02,6302:01,3502:03,75
4.EUREuros[5]02:00,84(3)04:06,19(4)06:10,98(4)08:13,15(4)
  Minke Holleboom02:05,3502:04,7902:02,17
5.LAALaak[6]02:03,26(5)04:11,69(5)06:18,43(5)08:24,17(5)
  Benthe Boonstra02:08,4302:06,7402:05,74
6.SKASkadi[1]02:09,53(6)04:19,63(6)06:28,66(6)08:36,53(6)
  Nina Loos02:10,1002:09,0302:07,87

za 08:20 : kwart-finale 3

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[3]01:58,62(2)04:02,41(1)06:04,69(1)08:07,08(1)
  Marloes Oldenburg02:03,7902:02,2802:02,39
2.NJONjord[4]01:56,86(1)04:04,58(3)06:09,12(2)08:11,42(2)
  Nicole Beukers02:07,7202:04,5402:02,30
3.AEGAegir[2]01:59,72(3)04:04,37(2)06:09,82(3)08:11,95(3)
  Ilse Kolkman02:04,6502:05,4502:02,13
4.SKOSkøll[5]02:01,34(4)04:09,06(4)06:13,80(4)08:17,94(4)
  Nika Vos02:07,7202:04,7402:04,14
5.PROProteus 2[1]02:03,65(5)04:09,99(5)06:17,50(5)08:23,24(5)
  Amber Stienstra02:06,3402:07,5102:05,74
6.PROProteus[6]02:04,65(6)04:13,28(6)06:21,38(6)08:27,78(6)
  Veerle Koot02:08,6302:08,1002:06,40

za 08:25 : kwart-finale 4

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[3]01:58,07(2)04:00,31(1)06:02,40(1)08:07,25(1)
  Roos de Jong02:02,2402:02,0902:04,85
2.ORCOrca 2[4]01:57,42(1)04:01,68(2)06:05,44(2)08:12,08(2)
  Inge Janssen02:04,2602:03,7602:06,64
3.SKOSkøll 1[2]02:00,62(4)04:04,14(3)06:10,12(3)08:15,98(3)
  Sanne Bruggink02:03,5202:05,9802:05,86
4.SKOSkøll 2[1]01:59,35(3)04:10,03(4)06:20,75(4)08:29,24(4)
  Ashley Rijst02:10,6802:10,7202:08,49
5.WILWillem III 3[6]02:10,41(5)04:22,05(5)06:36,12(5)08:48,43(5)
  Jessica Drost02:11,6402:14,0702:12,31

za 15:40 : halve-finale 1

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]02:00,39(1)04:04,19(1)06:08,15(1)08:17,93(1)
  Lisa Scheenaard02:03,8002:03,9602:09,78
2.PROProteus 1[3]02:01,94(3)04:06,77(2)06:12,56(2)08:24,06(2)
  Roos de Jong02:04,8302:05,7902:11,50
3.NJONjord[2]02:01,55(2)04:07,13(3)06:14,33(3)08:28,05(3)
  Nicole Beukers02:05,5802:07,2002:13,72
4.LAGLaga[1]02:03,47(4)04:12,36(4)06:25,45(4)08:43,64(4)
  Tessa Dullemans02:08,8902:13,0902:18,19
5.ORCOrca 1[5]02:05,05(6)04:17,81(5)06:32,13(5)08:48,70(5)
  Margriet Lantink02:12,7602:14,3202:16,57
6.AEGAegir[6]02:04,31(5)04:21,98(6)06:48,05(6)09:13,16(6)
  Ilse Kolkman02:17,6702:26,0702:25,11

za 15:45 : halve-finale 2

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[3]02:00,45(1)04:04,28(1)06:10,75(1)08:23,64(1)
  Sophie Souwer02:03,8302:06,4702:12,89
2.ORCOrca 2[2]02:01,08(2)04:06,88(2)06:14,03(2)08:27,38(2)
  Inge Janssen02:05,8002:07,1502:13,35
3.SKOSkøll 1[1]02:05,69(5)04:11,68(4)06:17,82(3)08:30,13(3)
  Sanne Bruggink02:05,9902:06,1402:12,31
4.GYAGyas 2[4]02:02,85(3)04:11,44(3)06:22,21(4)08:36,03(4)
  Marloes Oldenburg02:08,5902:10,7702:13,82
5.NERNereus[5]02:03,87(4)04:13,20(5)06:25,49(5)08:49,01(5)
  Olivia van Rooijen02:09,3302:12,2902:23,52
6.NERNereus[6]02:06,02(6)04:16,93(6)06:30,85(6)08:54,20(6)
  Bente Paulis02:10,9102:13,9202:23,35

zo 14:41 : C-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[1]02:03,40(1)04:11,11(1)06:21,88(1)08:29,61(1)
  Minke Holleboom02:07,7102:10,7702:07,73
2.SKOSkøll[4]02:04,60(2)04:15,44(2)06:28,08(2)08:35,21(2)
  Nika Vos02:10,8402:12,6402:07,13
3.WILWillem III 2[3]02:04,95(3)04:17,17(3)06:30,84(3)08:40,49(3)
  Lotte Pronk02:12,2202:13,6702:09,65
4.LAALaak[6]02:10,07(6)04:22,42(5)06:35,53(4)08:43,25(4)
  Benthe Boonstra02:12,3502:13,1102:07,72
5.SKOSkøll 2[2]02:05,65(4)04:19,30(4)06:37,10(5)08:51,31(5)
  Ashley Rijst02:13,6502:17,8002:14,21
6.PROProteus 2[5]02:09,80(5)04:26,47(6)06:47,34(6)09:05,81(6)
  Amber Stienstra02:16,6702:20,8702:18,47

zo 14:46 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[1]02:01,72(4)04:07,68(1)06:13,93(1)08:20,96(1)
  Marloes Oldenburg02:05,9602:06,2502:07,03
2.AEGAegir[6]01:59,74(1)04:10,49(2)06:20,71(2)08:30,23(2)
  Ilse Kolkman02:10,7502:10,2202:09,52
3.NERNereus[5]02:01,72(4)04:11,64(4)06:20,91(3)08:32,84(3)
  Bente Paulis02:09,9202:09,2702:11,93
4.NERNereus[3]02:00,04(2)04:10,84(3)06:22,32(4)08:34,85(4)
  Olivia van Rooijen02:10,8002:11,4802:12,53
5.LAGLaga[2]02:01,72(4)04:12,71(5)06:26,75(5)08:35,98(5)
  Tessa Dullemans02:10,9902:14,0402:09,23
6.ORCOrca 1[4]02:00,70(3)04:13,13(6)06:28,24(6)08:46,05(6)
  Margriet Lantink02:12,4302:15,1102:17,81

zo 14:51 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[2]01:54,83(1)03:54,76(1)05:56,55(1)08:00,98(1)
  Lisa Scheenaard01:59,9302:01,7902:04,43
2.GYAGyas 1[1]01:56,98(2)03:58,90(2)06:02,33(2)08:08,07(2)
  Sophie Souwer02:01,9202:03,4302:05,74
3.PROProteus 1[3]01:58,16(3)04:01,57(3)06:07,94(3)08:16,28(3)
  Roos de Jong02:03,4102:06,3702:08,34
4.ORCOrca 2[4]01:59,50(4)04:05,69(4)06:13,33(4)08:21,80(4)
  Inge Janssen02:06,1902:07,6402:08,47
5.NJONjord[6]01:59,84(5)04:08,04(5)06:18,85(5)08:28,72(5)
  Nicole Beukers02:08,2002:10,8102:09,87
6.SKOSkøll 1[5]02:04,69(6)04:14,34(6)06:26,85(6)08:38,12(6)
  Sanne Bruggink02:09,6502:12,5102:11,27

Acties

Terug