Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

009: DE 2-

Dames elite twee-zonder
8 races

vr 19:22 : time-trial

4.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos/Proteus------07:01,70(1)
  Jose van Veen
2.NERNereus 1------07:02,30(2)
  Veronique Meester
3.SKOSkøll/Triton------07:06,23(3)
  Lies Rustenburg
4.LEYLeythe/Gyas------07:08,18(4)
  Karolien Florijn
5.LAGLaga 2------07:14,57(6)
  Dieuwertje den Besten
6.NJONjord/Skadi------07:17,19(7)
  Mieke Wilms
7.NERNereus 2------07:20,73(8)
  Hijleke Nauta
8.OKEOkeanos 1------07:22,11(9)
  Sarah Grijns
9.NERNereus 1------07:23,99(10)
  Anne-Eva Petersen
10.OKEOkeanos/Willem III------07:24,06(11)
  Benita de Man
11.SKOSkøll------07:25,84(12)
  Jonneke Boere
12.NERNereus/Triton------07:29,88(13)
  Eva Simkens
13.LAGLaga 1------07:31,82(14)
  Rosalie Rietjens
14.NERNereus 2------07:33,64(15)
  Inte Koopman
15.PROProteus------07:38,50(16)
  Kitty de Smit
16.OKEOkeanos 2------07:38,88(17)
  Anne Vrieler
17.SAUSaurus------08:05,16(18)
  Svenja Hoevelmann
18.OKEOkeanos/Nereus------07:08,83(5)
  Miriam Visser

za 12:15 : herkansing 1

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos/Nereus[6]01:58,30(2)04:02,59(1)06:08,13(1)08:12,47(1)
  Miriam Visser02:04,2902:05,5402:04,34
2.NERNereus 2[3]01:57,79(1)04:04,00(2)06:10,49(2)08:14,31(2)
  Hijleke Nauta02:06,2102:06,4902:03,82
3.OKEOkeanos/Willem III[4]02:02,15(3)04:13,89(4)06:15,42(4)08:16,85(3)
  Benita de Man02:11,7402:01,5302:01,43
4.SKOSkøll[2]02:05,16(5)04:08,01(3)06:15,08(3)08:18,18(4)
  Jonneke Boere02:02,8502:07,0702:03,10
5.NERNereus 2[5]02:02,89(4)04:15,06(5)06:23,12(5)08:25,08(5)
  Inte Koopman02:12,1702:08,0602:01,96
6.PROProteus[1]02:05,39(6)04:16,37(6)06:28,14(6)08:36,67(6)
  Kitty de Smit02:10,9802:11,7702:08,53

za 12:20 : herkansing 2

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[3]01:57,63(1)04:03,83(1)06:11,09(1)08:17,22(1)
  Sarah Grijns02:06,2002:07,2602:06,13
2.NERNereus 1[4]02:01,17(3)04:08,51(3)06:15,63(2)08:22,21(2)
  Anne-Eva Petersen02:07,3402:07,1202:06,58
3.NERNereus/Triton[2]02:02,59(4)04:08,00(2)06:16,01(3)08:23,61(3)
  Eva Simkens02:05,4102:08,0102:07,60
4.OKEOkeanos 2[1]02:03,29(5)04:12,17(5)06:20,47(4)08:29,18(4)
  Anne Vrieler02:08,8802:08,3002:08,71
5.LAGLaga 1[5]02:00,89(2)04:09,53(4)06:20,88(5)08:32,30(5)
  Rosalie Rietjens02:08,6402:11,3502:11,42
6.SAUSaurus[6]03:14,90(6)04:26,49(6)06:48,87(6)09:12,48(6)
  Svenja Hoevelmann01:11,5902:22,3802:23,61

zo 08:10 : halve-finale 1

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos/Proteus[3]01:50,38(2)03:46,69(1)05:43,34(1)07:39,25(1)
  Jose van Veen01:56,3101:56,6501:55,91
2.LEYLeythe/Gyas[4]01:53,57(4)03:48,23(2)05:44,97(2)07:40,00(2)
  Karolien Florijn01:54,6601:56,7401:55,03
3.NERNereus 2[1]01:49,97(1)03:48,82(3)05:47,74(3)07:48,78(3)
  Hijleke Nauta01:58,8501:58,9202:01,04
4.LAGLaga 2[2]01:52,79(3)03:50,81(4)05:50,38(4)07:52,15(4)
  Dieuwertje den Besten01:58,0201:59,5702:01,77
5.OKEOkeanos 1[5]01:55,83(5)04:00,53(5)06:07,09(5)08:10,78(5)
  Sarah Grijns02:04,7002:06,5602:03,69
6.NERNereus/Triton[6]01:56,55(6)04:02,66(6)06:18,36(6)08:33,79(6)
  Eva Simkens02:06,1102:15,7002:15,43

zo 08:15 : halve-finale 2

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[4]01:50,38(1)03:46,74(1)05:44,46(1)07:41,65(1)
  Veronique Meester01:56,3601:57,7201:57,19
2.SKOSkøll/Triton[3]01:52,34(2)03:49,39(2)05:46,58(2)07:42,87(2)
  Lies Rustenburg01:57,0501:57,1901:56,29
3.OKEOkeanos/Nereus[2]01:53,51(4)03:51,59(3)05:49,05(3)07:49,94(3)
  Miriam Visser01:58,0801:57,4602:00,89
4.OKEOkeanos/Willem III[1]01:55,58(6)03:54,21(4)05:53,50(4)07:58,08(4)
  Benita de Man01:58,6301:59,2902:04,58
5.NJONjord/Skadi[5]01:54,85(5)03:56,37(5)06:00,90(5)08:01,81(5)
  Mieke Wilms02:01,5202:04,5302:00,91
6.NERNereus 1[6]01:53,11(3)03:56,96(6)06:08,16(6)08:20,13(6)
  Anne-Eva Petersen02:03,8502:11,2002:11,97

zo 15:49 : C-finale

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[3]01:58,52(1)04:01,31(1)06:09,62(2)08:11,36(1)
  Jonneke Boere02:02,7902:08,3102:01,74
2.NERNereus 2[4]02:01,29(2)04:05,99(2)06:20,75(3)08:13,77(2)
  Inte Koopman02:04,7002:14,7601:53,02
3.PROProteus[5]02:06,63(3)04:12,85(3)06:41,31(4)08:32,71(3)
  Kitty de Smit02:06,2202:28,4601:51,40
4.OKEOkeanos 2[2]02:07,01(4)04:23,78(4)06:04,05(1)09:03,64(4)
  Anne Vrieler02:16,7701:40,2702:59,59
5.SAUSaurus[6]02:07,01(4)04:38,48(5)07:05,21(5)09:31,64(5)
  Svenja Hoevelmann02:31,4702:26,7302:26,43

zo 15:54 : B-finale

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[2]01:54,28(1)03:53,86(1)05:56,36(1)07:57,04(1)
  Dieuwertje den Besten01:59,5802:02,5002:00,68
2.NJONjord/Skadi[3]01:55,41(2)03:55,31(2)05:58,12(2)07:58,88(2)
  Mieke Wilms01:59,9002:02,8102:00,76
3.OKEOkeanos 1[4]01:57,71(4)03:57,57(3)06:00,60(3)08:00,20(3)
  Sarah Grijns01:59,8602:03,0301:59,60
4.OKEOkeanos/Willem III[1]01:58,01(5)03:59,42(5)06:01,54(4)08:02,05(4)
  Benita de Man02:01,4102:02,1202:00,51
5.NERNereus 1[6]01:56,17(3)03:58,96(4)06:05,37(5)08:09,66(5)
  Anne-Eva Petersen02:02,7902:06,4102:04,29
6.NERNereus/Triton[5]01:58,01(5)04:02,02(6)06:10,40(6)08:17,36(6)
  Eva Simkens02:04,0102:08,3802:06,96

zo 15:59 : A-finale

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[1]01:51,00(2)03:44,71(2)05:38,33(1)07:34,04(1)
  Veronique Meester01:53,7101:53,6201:55,71
2.PELPelargos/Proteus[2]01:51,18(3)03:46,28(3)05:41,38(3)07:34,39(2)
  Jose van Veen01:55,1001:55,1001:53,01
3.LEYLeythe/Gyas[3]01:49,93(1)03:43,64(1)05:39,83(2)07:35,17(3)
  Karolien Florijn01:53,7101:56,1901:55,34
4.SKOSkøll/Triton[4]01:52,50(4)03:49,24(4)05:49,15(4)07:50,55(4)
  Lies Rustenburg01:56,7401:59,9102:01,40
5.OKEOkeanos/Nereus[6]01:54,53(5)03:52,84(5)05:54,52(5)07:55,97(5)
  Miriam Visser01:58,3102:01,6802:01,45
6.NERNereus 2[5]01:54,53(5)03:55,35(6)05:59,60(6)08:02,24(6)
  Hijleke Nauta02:00,8202:04,2502:02,64

Acties

Terug