Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

139: LDGb 2x

Lichte dames gevorderde B dubbeltwee
3 races

zo 12:00 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[4]01:49,83(1)03:43,85(1)05:41,45(1)07:39,92(1)
  Elsemieke Hack01:54,0201:57,6001:58,47
2.BEABeatrix[7]01:51,27(3)03:47,97(2)05:47,12(3)07:45,14(2)
  Lisa van Slagmaat01:56,7001:59,1501:58,02
3.NJONjord 2[5]01:50,74(2)03:47,97(2)05:46,87(2)07:45,34(3)
  Jenny Huizing01:57,2301:58,9001:58,47
4.THEThĂȘta[6]01:51,90(4)03:51,59(4)05:52,03(4)07:53,33(4)
  Els Vlooswijk01:59,6902:00,4402:01,30
5.GYAGyas[8]01:59,13(5)04:02,78(5)06:08,13(5)08:13,74(5)
  Marieke Schuitemaker02:03,6502:05,3502:05,61
6.ARGArgo[3]02:01,66(6)04:09,72(6)06:19,02(6)08:28,69(6)
  Julia Suijs02:08,0602:09,3002:09,67

zo 12:05 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 220° (ZW), 69% wind mee, 31% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/DDS[7]01:49,69(2)03:46,60(1)05:45,34(1)07:43,54(1)
  Flora den Bieman01:56,9101:58,7401:58,20
2.NJONjord 1[8]01:48,79(1)03:46,91(2)05:45,65(2)07:43,72(2)
  Vera Slagter01:58,1201:58,7401:58,07
3.SAUSaurus[6]01:53,68(3)03:54,71(3)05:56,62(3)07:59,39(3)
  Lydia Schulla02:01,0302:01,9102:02,77
4.VIDVidar[3]01:58,56(4)04:02,64(4)06:08,66(4)08:16,29(4)
  Amber Raadschilders02:04,0802:06,0202:07,63
5.TRITriton[4]01:59,89(5)04:06,01(6)06:11,68(5)08:16,89(5)
  Agnes Lanooij02:06,1202:05,6702:05,21
6.AEGAegir[5]02:00,40(6)04:05,80(5)06:13,71(6)08:18,77(6)
  Betty Lahr02:05,4002:07,9102:05,06

zo 16:55 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]01:48,66(1)03:42,68(1)05:39,33(1)07:35,65(1)
  Elsemieke Hack01:54,0201:56,6501:56,32
2.NJONjord 2[8]01:51,21(2)03:52,26(3)05:46,76(2)07:45,35(2)
  Jenny Huizing02:01,0501:54,5001:58,59
3.BEABeatrix[7]01:55,59(6)03:52,26(3)05:50,54(3)07:47,98(3)
  Lisa van Slagmaat01:56,6701:58,2801:57,44
4.NJONjord 1[4]01:53,61(3)03:52,74(5)05:52,65(4)07:50,10(4)
  Vera Slagter01:59,1301:59,9101:57,45
5.SAUSaurus[3]01:54,58(5)03:54,33(6)05:53,63(5)07:51,17(5)
  Lydia Schulla01:59,7501:59,3001:57,54
6.NJONjord/DDS[6]01:53,80(4)03:47,86(2)05:56,22(6)07:53,84(6)
  Flora den Bieman01:54,0602:08,3601:57,62

Acties

Terug