Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

118: LHGb 4-

Lichte heren gevorderde B vier-zonder
3 races

zo 10:15 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[7]01:33,84(1)03:14,12(1)04:56,79(1)06:38,11(1)
  Stijn Wijnen01:40,2801:42,6701:41,32
2.THEThêta[6]01:35,64(3)03:16,56(2)04:59,24(2)06:39,07(2)
  Thomas Buise01:40,9201:42,6801:39,83
3.ASOAsopos[5]01:35,05(2)03:18,26(3)05:04,67(3)06:48,30(3)
  Casper Roes01:43,2101:46,4101:43,63
4.SKOSkøll 1[8]01:38,08(4)03:22,91(4)05:10,94(4)06:57,77(4)
  Jur Dusseldorp01:44,8301:48,0301:46,83

zo 10:20 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:34,34(4)03:09,41(1)04:49,11(1)06:27,24(1)
  Max Gompel01:35,0701:39,7001:38,13
2.SKASkadi 1[7]01:32,68(1)03:10,41(2)04:50,13(2)06:30,94(2)
  Sander Lobéé01:37,7301:39,7201:40,81
3.VIDVidar[5]01:33,98(3)03:14,21(3)04:54,31(4)06:31,43(3)
  Leroy van Loopik01:40,2301:40,1001:37,12
4.NJONjord 1[8]01:33,12(2)03:14,21(3)04:53,45(3)06:31,87(4)
  Jan d' Engelbronner01:41,0901:39,2401:38,42
5.PROProteus/Skadi[6]01:35,97(5)03:18,26(5)05:04,66(5)06:52,72(5)
  Chris van der Hoorn01:42,2901:46,4001:48,06

zo 14:55 : A-finale

4.0 m/s, 220° (ZW), 69% wind mee, 31% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[4]01:34,02(2)03:12,37(1)04:51,50(1)06:27,68(1)
  Sander Lobéé01:38,3501:39,1301:36,18
2.TRITriton[6]01:35,72(3)03:16,83(6)04:53,18(2)06:28,02(2)
  Max Gompel01:41,1101:36,3501:34,84
3.THEThêta[7]01:36,12(4)03:14,42(3)04:56,63(3)06:34,16(3)
  Thomas Buise01:38,3001:42,2101:37,53
4.VIDVidar[3]01:37,00(6)03:16,13(4)04:57,80(4)06:34,68(4)
  Leroy van Loopik01:39,1301:41,6701:36,88
5.AEGAegir[5]01:36,46(5)03:16,52(5)05:00,47(6)06:41,28(5)
  Stijn Wijnen01:40,0601:43,9501:40,81
6.ASOAsopos[8]01:33,19(1)03:13,90(2)04:58,63(5)06:43,03(6)
  Casper Roes01:40,7101:44,7301:44,40

Acties

Terug