Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

104: HE 8+

Heren elite acht
4 races

zo 11:35 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:21,29(1)02:44,86(1)04:09,61(1)05:32,87(1)
  Koen van den Herik01:23,5701:24,7501:23,26
2.LEYLeythe-combi[6]01:21,62(2)02:46,04(2)04:11,02(2)05:33,61(2)
  Theis Hagemeister01:24,4201:24,9801:22,59
3.NERNereus-combi[4]01:24,42(3)02:54,41(3)04:27,50(3)06:00,60(3)
  Jasper Joordens01:29,9901:33,0901:33,10
4.ORCOrca[8]01:27,45(5)02:58,42(5)04:31,44(4)06:04,73(4)
  Cas Klingenberg01:30,9701:33,0201:33,29
5.GYAGyas[7]01:25,11(4)02:55,54(4)04:34,83(5)06:08,90(5)
  Jan Heersmink01:30,4301:39,2901:34,07

zo 11:40 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[7]01:24,68(4)02:49,97(2)04:17,74(1)05:45,97(1)
  Ruben Houkes01:25,2901:27,7701:28,23
2.GYAGyas/Skøll[4]01:22,60(1)02:48,81(1)04:20,72(2)05:49,77(2)
  Teun Oonk01:26,2101:31,9101:29,05
3.LAGLaga 2[5]01:24,05(2)02:52,48(3)04:23,08(3)05:52,25(3)
  Koen de Koningh01:28,4301:30,6001:29,17
4.TRITriton[3]01:26,82(5)02:56,91(5)04:26,71(4)05:53,61(4)
  Thomas van Olderen01:30,0901:29,8001:26,90
5.LAGLaga 1[6]01:24,32(3)02:53,74(4)04:26,94(5)06:01,17(5)
  Roelant Feldbrugge01:29,4201:33,2001:34,23
6.SKASkadi[8]01:27,86(6)03:04,05(6)04:43,61(6)06:19,25(6)
  Nils de Haan01:36,1901:39,5601:35,64

zo 16:20 : B-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[7]01:28,27(3)02:56,48(1)04:25,93(1)05:53,04(1)
  Thomas van Olderen01:28,2101:29,4501:27,11
2.LAGLaga 1[5]01:26,78(1)02:57,81(3)04:29,72(2)05:59,60(2)
  Roelant Feldbrugge01:31,0301:31,9101:29,88
3.GYAGyas[8]01:27,80(2)02:57,20(2)04:31,78(4)06:00,36(3)
  Jan Heersmink01:29,4001:34,5801:28,58
4.ORCOrca[6]01:29,29(4)03:01,05(4)04:30,10(3)06:04,25(4)
  Cas Klingenberg01:31,7601:29,0501:34,15
5.SKASkadi[4]01:30,51(5)03:05,50(5)04:40,80(5)06:15,10(5)
  Nils de Haan01:34,9901:35,3001:34,30

zo 16:25 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe-combi[4]01:21,40(1)02:46,27(1)04:13,86(1)05:38,76(1)
  Theis Hagemeister01:24,8701:27,5901:24,90
2.NERNereus[5]01:22,57(2)02:49,65(2)04:16,75(2)05:41,53(2)
  Koen van den Herik01:27,0801:27,1001:24,78
3.GYAGyas/Skøll[7]01:23,82(4)02:50,71(3)04:19,35(3)05:47,45(3)
  Teun Oonk01:26,8901:28,6401:28,10
4.OKEOkeanos[6]01:23,62(3)02:52,85(4)04:22,98(4)05:50,59(4)
  Ruben Houkes01:29,2301:30,1301:27,61
5.LAGLaga 2[3]01:25,64(5)02:54,88(5)04:23,74(5)05:51,36(5)
  Koen de Koningh01:29,2401:28,8601:27,62
6.NERNereus-combi[8]01:27,30(6)02:58,31(6)04:29,92(6)06:03,03(6)
  Jasper Joordens01:31,0101:31,6101:33,11

Acties

Terug