Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

121: LHB 1x

Lichte heren beginner skiff
5 races

zo 09:40 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos 2[5]01:47,08(1)03:42,24(1)05:38,26(1)07:35,97(1)
  Joost Braspenning01:55,1601:56,0201:57,71
2.OKEOkeanos 2[8]01:50,88(3)03:47,30(2)05:43,96(2)07:41,53(2)
  Jorik Spijkerman01:56,4201:56,6601:57,57
3.ASOAsopos 1[7]01:51,91(5)03:48,22(3)05:44,75(3)07:44,46(3)
  Jarno Hagelen01:56,3101:56,5301:59,71
4.LAGLaga 1[4]01:51,07(4)03:49,06(4)05:50,31(5)07:45,62(4)
  Marnix Meersman01:57,9902:01,2501:55,31
5.LAGLaga 2[6]01:50,63(2)03:50,18(5)05:50,30(4)07:45,82(5)
  Diederik Adema01:59,5502:00,1201:55,52

zo 09:45 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[7]01:49,45(3)03:43,53(2)05:38,89(1)07:33,93(1)
  Nathan Remijnse01:54,0801:55,3601:55,04
2.WILWillem III[4]01:47,42(1)03:43,00(1)05:41,41(2)07:41,80(2)
  Timo van Helvoort01:55,5801:58,4102:00,39
3.NJONjord[6]01:50,44(4)03:48,12(4)05:47,12(4)07:49,74(3)
  Maurits van Heijningen01:57,6801:59,0002:02,62
4.ORCOrca 2[3]01:48,32(2)03:44,86(3)05:44,63(3)07:57,60(4)
  Kai Mos01:56,5401:59,7702:12,97
5.TRITriton 1[8]01:55,49(6)03:57,20(5)06:00,61(5)08:06,87(5)
  Joshua Zacharioudakis02:01,7102:03,4102:06,26
6.SAUSaurus 2[5]01:53,67(5)03:58,17(6)06:04,08(6)08:10,54(6)
  Luuk Wilhelm02:04,5002:05,9102:06,46

zo 09:50 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus 1[4]01:48,52(2)03:42,45(1)05:38,79(1)07:38,93(1)
  Tom van Kraaij01:53,9301:56,3402:00,14
2.ARCARC[3]01:48,00(1)03:43,41(2)05:41,61(2)07:42,51(2)
  Thijs Mulder01:55,4101:58,2002:00,90
3.ORCOrca 1[5]01:50,21(4)03:46,38(3)05:44,51(3)07:46,24(3)
  Pelle Laken01:56,1701:58,1302:01,73
4.TRITriton 2[8]01:53,12(6)03:51,72(5)05:50,22(5)07:50,65(4)
  Victor de Vos01:58,6001:58,5002:00,43
5.THEThĂȘta[6]01:49,24(3)03:48,05(4)05:50,00(4)08:00,13(5)
  Jordi de Leeuw01:58,8102:01,9502:10,13
6.ZWOZwolsche[7]01:52,84(5)03:57,11(6)06:04,24(6)08:13,32(6)
  Daan Tobias Sikkens02:04,2702:07,1302:09,08

zo 14:25 : B-finale

4.0 m/s, 220° (ZW), 69% wind mee, 31% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[8]01:49,16(1)03:43,82(1)05:41,33(1)07:39,65(1)
  Kai Mos01:54,6601:57,5101:58,32
2.ASOAsopos 1[6]01:50,34(2)03:46,32(2)05:43,41(2)07:41,63(2)
  Jarno Hagelen01:55,9801:57,0901:58,22
3.NJONjord[5]01:51,49(4)03:48,14(3)05:46,06(3)07:43,09(3)
  Maurits van Heijningen01:56,6501:57,9201:57,03
4.TRITriton 2[4]01:51,31(3)03:49,13(4)05:48,08(4)07:45,78(4)
  Victor de Vos01:57,8201:58,9501:57,70
5.ORCOrca 1[7]01:52,05(5)03:49,56(5)05:48,37(5)07:46,03(5)
  Pelle Laken01:57,5101:58,8101:57,66

zo 14:30 : A-finale

4.0 m/s, 220° (ZW), 69% wind mee, 31% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos 2[5]01:47,10(2)03:40,53(2)05:35,42(2)07:26,99(1)
  Joost Braspenning01:53,4301:54,8901:51,57
2.WILWillem III[3]01:45,43(1)03:39,56(1)05:34,69(1)07:27,27(2)
  Timo van Helvoort01:54,1301:55,1301:52,58
3.OKEOkeanos 2[4]01:47,34(3)03:41,50(3)05:36,81(3)07:30,40(3)
  Jorik Spijkerman01:54,1601:55,3101:53,59
4.SAUSaurus 1[7]01:48,26(4)03:42,89(4)05:38,31(4)07:32,03(4)
  Tom van Kraaij01:54,6301:55,4201:53,72
5.OKEOkeanos 1[6]01:48,79(5)03:45,13(5)05:40,86(5)07:40,52(5)
  Nathan Remijnse01:56,3401:55,7301:59,66
6.ARCARC[8]01:50,02(6)03:48,75(6)05:49,28(6)07:48,54(6)
  Thijs Mulder01:58,7302:00,5301:59,26

Acties

Terug