Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

148: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
7 races

za 13:45 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze[5]01:41,46(1)03:32,86(1)05:26,51(1)07:20,52(1)
  Lucas Keijzer01:51,4001:53,6501:54,01
2.MAAMaas[2]01:47,28(3)03:39,01(3)05:32,64(2)07:26,21(2)
  Niels Reintjes01:51,7301:53,6301:53,57
3.WILWillem III 1[3]01:44,78(2)03:37,68(2)05:33,24(3)07:28,83(3)
  Gianni Perotti01:52,9001:55,5601:55,59
4.RICRIC/Amstel 2[7]01:48,84(5)03:41,62(4)05:35,68(4)07:30,34(4)
  Dominique van Wijngaarden01:52,7801:54,0601:54,66
5.PAMPampus[8]01:48,37(4)03:45,69(5)05:41,22(5)07:37,40(5)
  Hugo Snelder01:57,3201:55,5301:56,18
6.ALKAlkmaarsche[6]01:50,38(6)03:49,91(6)05:46,94(6)07:41,43(6)
  Joost van der Sluis01:59,5301:57,0301:54,49
7.EEMEem[4]01:56,01(7)04:02,43(7)06:11,43(7)08:16,52(7)
  Ruben Vernède02:06,4202:09,0002:05,09

za 13:50 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NAANaarden[2]01:46,25(2)03:38,04(2)05:30,39(1)07:20,21(1)
  Max Driessen01:51,7901:52,3501:49,82
2.TROTromp[8]01:44,95(1)03:37,65(1)05:32,01(2)07:23,26(2)
  Wout Kruithof01:52,7001:54,3601:51,25
3.ARCARC[3]01:47,10(3)03:40,68(3)05:34,43(3)07:26,56(3)
  Gertjan Bruins01:53,5801:53,7501:52,13
4.SPASpaarne[7]01:49,86(6)03:45,67(7)05:37,45(4)07:29,71(4)
  Rombout Jansen01:55,8101:51,7801:52,26
5.WILWillem III/Laak[5]01:49,44(5)03:42,88(5)05:38,27(6)07:30,37(5)
  Klaas Baud01:53,4401:55,3901:52,10
6.ALKAlkmaarsche/Gouda[4]01:48,00(4)03:43,31(6)05:38,16(5)07:32,23(6)
  Cas Dirksen01:55,3101:54,8501:54,07
7.VIKViking 1[6]01:50,25(7)03:42,48(4)05:38,88(7)07:38,76(7)
  Quinten de Cocq01:52,2301:56,4001:59,88
8.VIKViking 3[1]01:52,49(8)03:55,18(8)05:58,33(8)07:58,99(8)
  Toon de Ruiter02:02,6902:03,1502:00,66

za 13:55 : voorwedstrijd 3

1.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking/Spaarne[5]01:43,92(1)03:31,32(1)05:23,02(1)07:14,72(1)
  Robbe Mourits01:47,4001:51,7001:51,70
2.RICRIC[1]01:44,28(2)03:33,91(2)05:26,25(2)07:15,63(2)
  Antonie Tilanus01:49,6301:52,3401:49,38
3.WILWillem III 2[4]01:48,37(5)03:40,92(6)05:33,63(4)07:24,71(3)
  Jasper Simons01:52,5501:52,7101:51,08
4.VIKViking 2[6]01:47,85(4)03:40,55(5)05:33,76(5)07:25,47(4)
  Jelle Kessels01:52,7001:53,2101:51,71
5.ROORoosendaalse[8]01:46,28(3)03:39,39(3)05:33,08(3)07:25,91(5)
  Roel Elenbaas01:53,1101:53,6901:52,83
6.LEYLeythe[3]01:48,71(6)03:40,08(4)05:35,46(6)07:26,16(6)
  Chris Albers01:51,3701:55,3801:50,70
7.WILWillem III 3[7]01:54,45(7)03:49,97(7)05:48,05(7)07:43,93(7)
  Ben van den Eerenbeemt01:55,5201:58,0801:55,88
8.RICRIC/Amstel 1[2]02:01,32(8)04:04,42(8)06:08,22(8)08:05,47(8)
  Will Rabalais02:03,1002:03,8001:57,25

zo 10:55 : halve-finale 1

6.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze[6]01:37,51(1)03:22,97(1)05:14,15(1)07:00,92(1)
  Lucas Keijzer01:45,4601:51,1801:46,77
2.ARCARC[4]01:43,96(5)03:32,29(5)05:20,46(3)07:07,27(2)
  Gertjan Bruins01:48,3301:48,1701:46,81
3.RICRIC[7]01:41,45(2)03:30,30(2)05:19,19(2)07:09,04(3)
  Antonie Tilanus01:48,8501:48,8901:49,85
4.TROTromp[5]01:43,39(4)03:32,28(3)05:22,79(4)07:12,25(4)
  Wout Kruithof01:48,8901:50,5101:49,46
5.VIKViking 2[3]01:44,23(6)03:32,30(6)05:23,98(5)07:13,99(5)
  Jelle Kessels01:48,0701:51,6801:50,01
6.WILWillem III 1[8]01:42,52(3)03:32,28(3)05:25,47(6)07:16,20(6)
  Gianni Perotti01:49,7601:53,1901:50,73

zo 11:00 : halve-finale 2

6.0 m/s, 240° (WSW), 51% wind mee, 49% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIKViking/Spaarne[5]01:39,91(1)03:27,44(1)05:14,51(1)07:03,48(1)
  Robbe Mourits01:47,5301:47,0701:48,97
2.RICRIC/Amstel 2[3]01:43,11(2)03:30,69(2)05:20,20(2)07:06,45(2)
  Dominique van Wijngaarden01:47,5801:49,5101:46,25
3.MAAMaas[4]01:44,67(3)03:33,56(3)05:21,36(3)07:07,94(3)
  Niels Reintjes01:48,8901:47,8001:46,58
4.WILWillem III 2[7]01:44,95(4)03:34,05(4)05:23,03(4)07:09,44(4)
  Jasper Simons01:49,1001:48,9801:46,41
5.SPASpaarne[8]01:46,80(6)03:35,73(5)05:25,28(5)07:13,38(5)
  Rombout Jansen01:48,9301:49,5501:48,10
6.NAANaarden[6]01:45,38(5)03:36,88(6)05:29,12(6)07:19,22(6)
  Max Driessen01:51,5001:52,2401:50,10

zo 15:40 : B-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[5]01:47,23(3)03:35,83(2)05:25,48(1)07:09,87(1)
  Jasper Simons01:48,6001:49,6501:44,39
2.TROTromp[6]01:46,30(1)03:34,14(1)05:25,92(2)07:12,67(2)
  Wout Kruithof01:47,8401:51,7801:46,75
3.NAANaarden[8]01:47,65(4)03:37,01(3)05:27,18(3)07:12,89(3)
  Max Driessen01:49,3601:50,1701:45,71
4.SPASpaarne[7]01:49,04(5)03:39,76(5)05:28,65(4)07:14,64(4)
  Rombout Jansen01:50,7201:48,8901:45,99
5.WILWillem III 1[4]01:46,81(2)03:38,25(4)05:31,97(5)07:26,41(5)
  Gianni Perotti01:51,4401:53,7201:54,44

zo 15:45 : A-finale

4.0 m/s, 230° (ZW), 60% wind mee, 40% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze[5]01:37,74(1)03:19,52(1)05:03,27(1)06:45,17(1)
  Lucas Keijzer01:41,7801:43,7501:41,90
2.VIKViking/Spaarne[6]01:40,39(2)03:25,09(2)05:09,34(2)06:52,17(2)
  Robbe Mourits01:44,7001:44,2501:42,83
3.ARCARC[4]01:42,05(3)03:29,26(3)05:17,22(3)07:02,96(3)
  Gertjan Bruins01:47,2101:47,9601:45,74
4.MAAMaas[3]01:44,69(5)03:33,38(5)05:18,75(4)07:04,52(4)
  Niels Reintjes01:48,6901:45,3701:45,77
5.RICRIC[8]01:42,41(4)03:38,22(6)05:19,71(5)07:09,94(5)
  Antonie Tilanus01:55,8101:41,4901:50,23
6.RICRIC/Amstel 2[7]01:46,87(6)03:30,71(4)05:30,81(6)07:23,62(6)
  Dominique van Wijngaarden01:43,8402:00,1001:52,81

Acties

Terug