Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

035: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
4 races

za 10:30 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]01:51,27(1)03:47,24(1)05:46,45(1)07:43,61(1)
  Manon Brenters01:55,9701:59,2101:57,16
2.TRITriton[6]01:54,58(4)03:53,28(3)05:50,81(2)07:48,49(2)
  Pien Kuiper01:58,7001:57,5301:57,68
3.LAGLaga[2]01:53,19(2)03:51,80(2)05:51,75(3)07:50,98(3)
  Sophie Busch01:58,6101:59,9501:59,23
4.NERNereus[7]01:54,93(5)03:54,36(5)05:52,93(4)07:52,46(4)
  Bess van den Brink01:59,4301:58,5701:59,53
5.PHOPhocas[3]01:55,82(6)03:53,50(4)05:54,72(5)07:55,24(5)
  Roza Huizing01:57,6802:01,2202:00,52
6.ARGArgo[4]01:53,89(3)03:54,68(6)05:57,05(6)07:57,69(6)
  Donna Algra02:00,7902:02,3702:00,64

za 10:35 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[7]01:49,72(1)03:45,76(1)05:43,20(1)07:40,63(1)
  Janette Huijser01:56,0401:57,4401:57,43
2.NJONjord[6]01:52,45(2)03:50,45(2)05:49,08(2)07:48,67(2)
  Yara Schepen01:58,0001:58,6301:59,59
3.SKOSkøll[5]01:56,21(5)03:54,39(3)05:53,80(3)07:52,02(3)
  Maxime Prenger01:58,1801:59,4101:58,22
4.AEGAegir[2]01:58,10(6)03:56,22(5)05:56,87(5)07:56,14(4)
  Betty Lahr01:58,1202:00,6501:59,27
5.EUREuros/Tromp[4]01:55,70(4)03:56,60(6)05:59,26(6)07:57,21(5)
  Juliette Geurts02:00,9002:02,6601:57,95
6.SKASkadi[3]01:55,05(3)03:55,35(4)05:56,43(4)07:57,75(6)
  Verie Pijnappel02:00,3002:01,0802:01,32

za 15:20 : B-finale

2.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[3]01:52,63(1)03:48,02(1)05:46,16(1)07:41,79(1)
  Donna Algra01:55,3901:58,1401:55,63
2.PHOPhocas[4]01:55,90(4)03:53,51(3)05:51,59(3)07:46,96(2)
  Roza Huizing01:57,6101:58,0801:55,37
3.SKASkadi[6]01:54,06(2)03:50,60(2)05:49,94(2)07:47,26(3)
  Verie Pijnappel01:56,5401:59,3401:57,32
4.EUREuros/Tromp[5]01:54,72(3)03:53,83(4)05:54,42(4)07:51,90(4)
  Juliette Geurts01:59,1102:00,5901:57,48

za 15:25 : A-finale

2.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]01:47,96(1)03:40,45(1)05:34,59(1)07:27,87(1)
  Janette Huijser01:52,4901:54,1401:53,28
2.NJONjord[3]01:49,88(2)03:43,16(2)05:39,60(2)07:32,90(2)
  Yara Schepen01:53,2801:56,4401:53,30
3.ASOAsopos[5]01:50,25(3)03:46,07(3)05:43,51(3)07:36,53(3)
  Manon Brenters01:55,8201:57,4401:53,02
4.SKOSkøll[2]01:52,52(4)03:48,10(4)05:43,65(4)07:37,45(4)
  Maxime Prenger01:55,5801:55,5501:53,80
5.NERNereus[1]01:54,16(7)03:49,88(5)05:48,57(6)07:43,22(5)
  Bess van den Brink01:55,7201:58,6901:54,65
6.TRITriton[6]01:52,95(5)03:50,94(7)05:48,11(5)07:44,27(6)
  Pien Kuiper01:57,9901:57,1701:56,16
7.LAGLaga[7]01:53,69(6)03:50,22(6)05:49,00(7)07:46,45(7)
  Sophie Busch01:56,5301:58,7801:57,45
8.AEGAegir[8]01:55,88(8)03:52,26(8)05:50,48(8)07:48,36(8)
  Betty Lahr01:56,3801:58,2201:57,88

Acties

Terug