Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

031: LDG 1x

Lichte dames gevorderde skiff
4 races

za 08:45 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[7]02:17,40(1)04:40,35(1)07:02,26(1)09:21,28(1)
  Silke Tas02:22,9502:21,9102:19,02
2.EUREuros[3]02:20,98(3)04:43,85(2)07:08,40(2)09:27,52(2)
  Cyrelle Tenhagen02:22,8702:24,5502:19,12
3.ORCOrca[2]02:19,47(2)04:45,21(3)07:10,86(3)09:31,96(3)
  Joan Lintmeijer02:25,7402:25,6502:21,10
4.SAUSaurus[6]02:27,60(5)04:52,48(4)07:17,35(4)09:40,00(4)
  Zilla Kuiperes02:24,8802:24,8702:22,65
5.LAGLaga 3[4]02:24,10(4)04:52,83(5)07:25,75(5)09:56,07(5)
  Zola Zwerver02:28,7302:32,9202:30,32
6.MWCMaastrichtsche[5]02:39,16(6)05:28,83(6)08:19,68(6)10:58,68(6)
  India Dare02:49,6702:50,8502:39,00

za 08:50 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[6]02:13,75(1)04:32,48(1)06:53,72(1)09:08,19(1)
  Thamar Kroes02:18,7302:21,2402:14,47
2.TRITriton 3[7]02:16,06(2)04:39,05(2)07:02,25(2)09:18,14(2)
  Fieke Verhaaf02:22,9902:23,2002:15,89
3.ZWOZwolsche[4]02:20,25(4)04:42,18(3)07:04,52(3)09:19,65(3)
  Laura Oosterbroek02:21,9302:22,3402:15,13
4.BEABeatrix 1[5]02:19,69(3)04:42,63(4)07:07,80(4)09:30,30(4)
  Lisa van Slagmaat02:22,9402:25,1702:22,50
5.TRITriton 2[3]02:24,30(6)04:53,71(5)07:19,44(5)09:41,76(5)
  Agnes Lanooij02:29,4102:25,7302:22,32
6.BEABeatrix 2[2]02:23,52(5)04:53,96(6)07:22,74(6)09:45,31(6)
  Loes van der Poel02:30,4402:28,7802:22,57

za 08:55 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DDSDDS[2]02:16,30(1)04:36,76(1)06:58,29(1)09:15,68(1)
  Teddy Damen02:20,4602:21,5302:17,39
2.TRITriton 1[4]02:16,70(2)04:38,04(2)06:59,11(2)09:16,14(2)
  Merel Kraak02:21,3402:21,0702:17,03
3.VIDVidar[3]02:18,76(4)04:38,90(3)07:02,53(3)09:19,01(3)
  Ruby van Schaik02:20,1402:23,6302:16,48
4.NJONjord[7]02:18,08(3)04:43,07(4)07:09,52(4)09:31,00(4)
  Flora den Bieman02:24,9902:26,4502:21,48
5.LAGLaga 1[6]02:22,35(5)04:47,99(6)07:11,50(5)09:33,16(5)
  Pauline Verkaik02:25,6402:23,5102:21,66
6.SKASkadi[5]02:22,78(6)04:46,87(5)07:13,64(6)09:36,13(6)
  Floor de Groot02:24,0902:26,7702:22,49

za 14:40 : A-finale

1.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[4]01:59,97(1)04:05,40(1)06:10,84(1)08:15,63(1)
  Thamar Kroes02:05,4302:05,4402:04,79
2.LAGLaga 2[5]02:02,55(3)04:10,89(4)06:19,47(3)08:24,48(2)
  Silke Tas02:08,3402:08,5802:05,01
3.TRITriton 3[2]02:01,35(2)04:09,09(2)06:18,31(2)08:25,80(3)
  Fieke Verhaaf02:07,7402:09,2202:07,49
4.DDSDDS[3]02:04,31(4)04:10,58(3)06:19,86(4)08:27,06(4)
  Teddy Damen02:06,2702:09,2802:07,20
5.VIDVidar[1]02:05,18(5)04:13,56(5)06:22,65(6)08:29,62(5)
  Ruby van Schaik02:08,3802:09,0902:06,97
6.ZWOZwolsche[8]02:05,46(6)04:14,14(6)06:22,47(5)08:30,84(6)
  Laura Oosterbroek02:08,6802:08,3302:08,37
7.EUREuros[7]02:05,81(7)04:15,74(7)06:27,73(7)08:39,59(7)
  Cyrelle Tenhagen02:09,9302:11,9902:11,86
8.TRITriton 1[6]02:08,18(8)04:19,45(8)06:34,02(8)08:47,42(8)
  Merel Kraak02:11,2702:14,5702:13,40

Acties

Terug