Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

029: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
4 races

za 08:00 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 260° (W), 33% wind mee, 67% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos[2]01:43,79(1)03:36,58(1)05:29,93(1)07:21,43(1)
  Judith de Winter01:52,7901:53,3501:51,50
2.SKASkadi[5]01:44,86(2)03:38,07(2)05:32,34(2)07:23,91(2)
  Iris van Willegen01:53,2101:54,2701:51,57
3.OKEOkeanos[3]01:50,08(4)03:41,77(4)05:35,08(3)07:26,77(3)
  Nienke Schijfsma01:51,6901:53,3101:51,69
4.NJONjord[8]01:46,58(3)03:40,62(3)05:35,42(4)07:28,22(4)
  Lieve Verhoeven01:54,0401:54,8001:52,80
5.TRITriton[6]01:52,33(7)03:45,86(5)05:42,70(5)07:36,92(5)
  Marie de Munck01:53,5301:56,8401:54,22
6.ARGArgo[7]01:50,73(5)03:47,02(6)05:43,29(6)07:37,39(6)
  Pibbe Dirkson01:56,2901:56,2701:54,10
7.THEThĂȘta[4]01:51,84(6)03:50,07(7)05:49,45(7)07:47,83(7)
  Marleen Janssen01:58,2301:59,3801:58,38

za 08:05 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:45,39(2)03:37,80(2)05:30,56(1)07:20,86(1)
  Rosanne Fischer01:52,4101:52,7601:50,30
2.LAGLaga[8]01:44,49(1)03:37,19(1)05:32,09(3)07:24,50(2)
  Femke van der Laan01:52,7001:54,9001:52,41
3.AEGAegir[5]01:48,10(4)03:38,34(3)05:31,51(2)07:24,97(3)
  Anna Koopmans01:50,2401:53,1701:53,46
4.NERNereus[2]01:46,72(3)03:39,45(4)05:35,24(5)07:24,98(4)
  Kelly Hazejager01:52,7301:55,7901:49,74
5.ORCOrca[3]--03:40,46(5)05:33,71(4)07:25,30(5)
  Hinke Oostveen01:53,2501:51,59
6.ASOAsopos[6]01:49,97(5)03:45,83(6)05:43,03(6)07:38,87(6)
  Djoeke Lammerse01:55,8601:57,2001:55,84
7.PHOPhocas[7]01:52,63(6)03:51,25(7)05:52,33(7)07:51,77(7)
  Iris van Heerwaarden01:58,6202:01,0801:59,44

za 14:15 : B-finale

1.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[6]01:41,79(1)03:31,01(1)05:20,35(1)07:09,22(1)
  Djoeke Lammerse01:49,2201:49,3401:48,87
2.ORCOrca[5]01:46,89(4)03:37,56(5)05:25,92(3)07:13,92(2)
  Hinke Oostveen01:50,6701:48,3601:48,00
3.TRITriton[4]01:45,94(2)03:36,42(3)05:25,64(2)07:15,08(3)
  Marie de Munck01:50,4801:49,2201:49,44
4.ARGArgo[3]01:47,95(5)03:37,10(4)05:32,15(5)07:15,56(4)
  Pibbe Dirkson01:49,1501:55,0501:43,41
5.THEThĂȘta[2]01:46,57(3)03:35,98(2)05:26,65(4)07:15,98(5)
  Marleen Janssen01:49,4101:50,6701:49,33
6.PHOPhocas[7]01:49,51(6)03:40,05(6)--07:25,26(6)
  Iris van Heerwaarden01:50,54

za 14:20 : A-finale

1.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[1]01:38,95(2)03:22,53(1)05:08,25(1)06:52,98(1)
  Lieve Verhoeven01:43,5801:45,7201:44,73
2.AEGAegir[2]01:40,74(5)03:25,82(4)05:10,83(3)06:54,61(2)
  Anna Koopmans01:45,0801:45,0101:43,78
3.SKASkadi[3]01:38,04(1)03:23,18(2)05:10,33(2)06:56,78(3)
  Iris van Willegen01:45,1401:47,1501:46,45
4.GYAGyas[5]01:39,58(3)03:25,08(3)05:11,75(4)06:57,05(4)
  Rosanne Fischer01:45,5001:46,6701:45,30
5.PELPelargos[4]01:42,25(6)--05:12,06(5)06:58,54(5)
  Judith de Winter01:46,48
6.LAGLaga[6]01:40,15(4)03:26,92(5)05:13,70(6)06:59,37(6)
  Femke van der Laan01:46,7701:46,7801:45,67
7.NERNereus[8]01:42,43(7)03:28,60(6)05:14,69(7)07:01,39(7)
  Kelly Hazejager01:46,1701:46,0901:46,70
8.OKEOkeanos[7]01:45,67(8)03:33,78(7)05:23,08(8)07:21,12(8)
  Nienke Schijfsma01:48,1101:49,3001:58,04

Acties

Terug