Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)

Dames eerstejaars vier-met
3 races

za 08:20 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2[4]01:56,50(1)03:59,89(1)06:04,09(1)08:08,35(1)
  Kris van Velzen02:03,3902:04,2002:04,26
2.VIDVidar[5]01:57,96(2)04:03,46(2)06:08,81(2)08:11,91(2)
  Céline van der Hall02:05,5002:05,3502:03,10
3.ARGArgo[6]02:00,60(3)04:08,61(3)06:17,99(3)08:27,87(3)
  Isabelle van Doorn02:08,0102:09,3802:09,88
4.SAUSaurus/Thêta[7]02:07,89(4)04:21,60(4)06:36,42(4)08:44,56(4)
  Julia Kernkamp02:13,7102:14,8202:08,14
5.PROProteus/Vidar/Triton[3]02:09,10(5)04:23,97(5)06:37,29(5)08:47,11(5)
  Anna Noteboom02:14,8702:13,3202:09,82

za 08:25 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]02:01,99(2)04:02,64(1)06:11,92(1)08:18,30(1)
  Paula Hamming02:00,6502:09,2802:06,38
2.SKOSkøll 1[4]02:04,49(4)--06:18,88(2)08:27,24(2)
  Emma Diepeveen02:08,36
3.AEGAegir/Gyas[7]02:02,75(3)04:09,98(3)06:21,09(3)08:30,00(3)
  Hilde Rixt Veldhuis02:07,2302:11,1102:08,91
4.EUREuros[3]01:58,88(1)04:09,04(2)06:27,06(4)08:30,71(4)
  Marthe Oldenhof02:10,1602:18,0202:03,65
5.PROProteus[5]02:05,97(5)04:15,23(4)--08:37,09(5)
  Merel Flinsenberg02:09,26

za 14:30 : A-finale

1.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2[5]01:49,85(1)03:48,18(1)05:46,47(1)07:42,59(1)
  Kris van Velzen01:58,3301:58,2901:56,12
2.VIDVidar[6]--03:52,29(3)05:50,82(3)07:45,91(2)
  Céline van der Hall01:58,5301:55,09
3.LAGLaga[4]01:52,55(2)03:50,85(2)05:50,47(2)07:47,47(3)
  Paula Hamming01:58,3001:59,6201:57,00
4.ARGArgo[7]01:53,40(3)03:53,38(4)05:52,49(4)07:47,91(4)
  Isabelle van Doorn01:59,9801:59,1101:55,42
5.EUREuros[8]01:55,75(4)03:56,00(5)05:57,04(5)07:55,76(5)
  Marthe Oldenhof02:00,2502:01,0401:58,72
6.AEGAegir/Gyas[2]01:56,58(5)04:02,11(7)06:04,51(6)08:02,38(6)
  Hilde Rixt Veldhuis02:05,5302:02,4001:57,87
7.SAUSaurus/Thêta[1]01:59,89(7)04:03,37(8)06:05,90(8)08:03,63(7)
  Julia Kernkamp02:03,4802:02,5301:57,73
8.SKOSkøll 1[3]01:59,62(6)04:01,42(6)06:04,98(7)08:05,61(8)
  Emma Diepeveen02:01,8002:03,5602:00,63

Acties

Terug