Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: DDev 2x

Dames development dubbeltwee
3 races

za 09:55 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[3]01:46,20(1)03:41,42(1)05:38,26(1)07:36,34(1)
  Wia Ruiter01:55,2201:56,8401:58,08
2.GYAGyas[5]01:58,86(7)03:47,44(2)05:45,71(2)07:42,94(2)
  Xanthe Jeremiasse01:48,5801:58,2701:57,23
3.EUREuros[2]01:53,03(3)03:49,94(3)05:46,06(3)07:43,58(3)
  Jolien Ambrosius01:56,9101:56,1201:57,52
4.TRITriton/Pelargos[6]01:55,62(5)03:52,68(5)05:51,41(4)07:51,86(4)
  Florentine Timmenga01:57,0601:58,7302:00,45
5.EUREuros/Aegir[7]01:54,45(4)03:52,41(4)05:54,03(5)07:52,58(5)
  Rosa Brouwers01:57,9602:01,6201:58,55
6.SKOSkøll[8]01:56,16(6)03:54,56(6)05:56,71(6)08:03,44(6)
  Annemieke Efdee01:58,4002:02,1502:06,73
7.AEGAegir[4]01:50,94(2)04:04,03(7)06:11,74(7)08:16,44(7)
  Inge Hadders02:13,0902:07,7102:04,70

za 10:00 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[8]01:49,32(1)03:45,97(1)05:43,56(1)07:40,74(1)
  Annelinde van Bergen01:56,6501:57,5901:57,18
2.ARGArgo[1]01:52,44(3)03:48,44(2)05:45,96(2)07:43,74(2)
  Aranka Windmeijer01:56,0001:57,5201:57,78
3.SKASkadi[4]01:51,76(2)03:48,98(3)05:48,68(3)07:47,00(3)
  Theresa Feddersen01:57,2201:59,7001:58,32
4.DUDDudok[6]01:55,31(4)03:53,26(5)05:53,42(5)07:50,37(4)
  Zarah van der Putten01:57,9502:00,1601:56,95
5.ORCOrca 2[3]01:55,98(5)03:53,07(4)05:52,39(4)07:51,82(5)
  Ariana Tanja01:57,0901:59,3201:59,43
6.ASOAsopos[2]01:57,39(6)03:53,76(6)05:55,84(6)07:59,04(6)
  Meike van Kootwijk01:56,3702:02,0802:03,20
7.PROProteus[7]01:58,46(7)03:58,47(7)06:01,62(7)08:00,23(7)
  Florine Enthoven02:00,0102:03,1501:58,61
8.VIDVidar[5]02:03,63(8)04:10,31(8)06:19,48(8)08:25,72(8)
  Amber Raadschilders02:06,6802:09,1702:06,24

za 15:30 : A-finale

2.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[5]01:50,40(3)03:42,39(2)05:37,39(1)07:32,56(1)
  Wia Ruiter01:51,9901:55,0001:55,17
2.LAGLaga[4]01:47,66(1)03:41,95(1)05:39,21(2)07:36,12(2)
  Annelinde van Bergen01:54,2901:57,2601:56,91
3.SKASkadi[2]01:50,70(4)03:47,00(5)05:44,04(4)07:39,16(3)
  Theresa Feddersen01:56,3001:57,0401:55,12
4.EUREuros[7]01:52,02(5)03:46,46(4)05:44,24(5)07:41,36(4)
  Jolien Ambrosius01:54,4401:57,7801:57,12
5.DUDDudok[1]01:54,47(6)03:51,87(6)05:52,01(6)07:47,41(5)
  Zarah van der Putten01:57,4002:00,1401:55,40
6.GYAGyas[6]--03:44,37(3)05:41,02(3)07:47,96(6)
  Xanthe Jeremiasse01:56,6502:06,94
7.TRITriton/Pelargos[8]01:55,90(7)03:52,36(7)05:52,28(7)07:49,84(7)
  Florentine Timmenga01:56,4601:59,9201:57,56
8.ARGArgo[3]01:48,37(2)03:56,10(8)05:54,44(8)07:51,94(8)
  Aranka Windmeijer02:07,7301:58,3401:57,50

Acties

Terug