Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+

Lichte heren eerstejaars acht
4 races

za 13:25 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:30,97(2)03:06,75(2)04:43,34(1)06:20,21(1)
  Willem Ooink01:35,7801:36,5901:36,87
2.ASOAsopos[3]01:30,04(1)03:06,26(1)04:44,63(2)06:23,80(2)
  Lucas Hoedemaker01:36,2201:38,3701:39,17
3.NERNereus[2]01:33,09(5)03:08,87(3)04:47,04(3)06:25,52(3)
  Victor van Meer01:35,7801:38,1701:38,48
4.THEThêta[5]01:31,37(3)03:09,23(4)04:47,84(4)06:26,28(4)
  Gijs Leemrijse01:37,8601:38,6101:38,44
5.SKOSkøll[4]01:34,36(6)03:12,28(6)04:50,97(5)06:30,24(5)
  Tim Vonsée01:37,9201:38,6901:39,27
6.ORCOrca[7]01:32,29(4)03:10,97(5)04:52,53(6)06:36,22(6)
  Thijs Rijnders01:38,6801:41,5601:43,69

za 13:30 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[7]01:30,68(2)03:06,74(2)04:43,92(1)06:20,55(1)
  Nils de Haan01:36,0601:37,1801:36,63
2.TRITriton[5]01:30,10(1)03:06,58(1)04:44,72(2)06:22,70(2)
  Martijn van Beusekom01:36,4801:38,1401:37,98
3.EUREuros[6]01:32,62(4)03:09,76(4)04:47,01(3)06:24,54(3)
  Kay van Wieringen01:37,1401:37,2501:37,53
4.GYAGyas[4]01:33,32(5)03:10,12(5)04:47,30(4)06:24,78(4)
  Stijn Meijssen01:36,8001:37,1801:37,48
5.PROProteus[3]01:31,34(3)03:09,32(3)04:49,32(5)06:27,22(5)
  Vincent Kuijs01:37,9801:40,0001:37,90
6.PHOPhocas[2]01:35,39(6)03:14,98(6)04:55,22(6)06:39,50(6)
  Thijs De Vos01:39,5901:40,2401:44,28

za 17:50 : B-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[5]01:31,75(1)03:06,59(1)04:44,59(1)06:22,49(1)
  Vincent Kuijs01:34,8401:38,0001:37,90
2.ORCOrca[3]01:32,26(2)03:07,77(2)04:47,82(2)06:26,63(2)
  Thijs Rijnders01:35,5101:40,0501:38,81
3.SKOSkøll[4]01:33,84(3)03:10,35(4)04:50,22(3)06:29,44(3)
  Tim Vonsée01:36,5101:39,8701:39,22
4.PHOPhocas[6]01:34,65(4)03:10,02(3)04:51,01(4)06:33,36(4)
  Thijs De Vos01:35,3701:40,9901:42,35

za 17:55 : A-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[8]01:30,31(4)03:02,85(4)04:37,64(4)06:09,69(1)
  Stijn Meijssen01:32,5401:34,7901:32,05
2.TRITriton[6]01:29,15(2)03:02,33(2)04:36,49(1)06:10,04(2)
  Martijn van Beusekom01:33,1801:34,1601:33,55
3.SKASkadi[4]01:28,80(1)03:01,85(1)04:37,38(3)06:10,26(3)
  Nils de Haan01:33,0501:35,5301:32,88
4.NERNereus[7]01:30,07(3)03:02,61(3)04:37,09(2)06:11,82(4)
  Victor van Meer01:32,5401:34,4801:34,73
5.LAGLaga[5]01:30,52(5)03:06,09(6)04:40,53(5)06:13,65(5)
  Willem Ooink01:35,5701:34,4401:33,12
6.THEThêta[1]01:31,99(8)03:05,23(5)04:44,42(7)06:17,22(6)
  Gijs Leemrijse01:33,2401:39,1901:32,80
7.ASOAsopos[3]01:30,71(6)03:06,30(7)04:41,68(6)06:21,61(7)
  Lucas Hoedemaker01:35,5901:35,3801:39,93
8.EUREuros[2]01:31,54(7)03:09,70(8)04:46,89(8)06:24,13(8)
  Kay van Wieringen01:38,1601:37,1901:37,24

Acties

Terug