Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LHDev 2x (Development Klassement)

Lichte heren development dubbeltwee
3 races

za 12:15 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[2]01:41,50(1)03:30,97(1)05:20,76(1)07:11,38(1)
  Felix Brongers01:49,4701:49,7901:50,62
2.SKOSkøll/Willem III[3]01:44,65(3)03:35,59(3)05:26,08(3)07:13,68(2)
  Timo van Helvoort01:50,9401:50,4901:47,60
3.LAGLaga[7]01:43,54(2)03:34,02(2)05:24,84(2)07:15,83(3)
  Camiel Schreuder01:50,4801:50,8201:50,99
4.PHOPhocas[5]01:45,03(4)03:36,91(4)05:28,09(4)07:18,38(4)
  Leon Masselink01:51,8801:51,1801:50,29
5.AEGAegir/Laga[6]01:47,18(5)03:39,24(5)05:30,45(5)07:21,03(5)
  Wif Bronsgeest01:52,0601:51,2101:50,58
6.VIKViking/Triton[4]01:47,80(6)03:41,84(6)05:36,39(6)07:33,78(6)
  Victor de Vos01:54,0401:54,5501:57,39

za 12:20 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[3]01:37,57(1)03:22,98(1)05:10,69(1)06:59,81(1)
  Govert Dwarshuis01:45,4101:47,7101:49,12
2.GYAGyas[2]01:39,87(2)03:28,46(2)05:16,69(2)07:03,38(2)
  Joris Kluvers01:48,5901:48,2301:46,69
3.PROProteus[7]01:40,75(3)03:28,83(3)05:18,07(3)07:06,45(3)
  Roel De Vocht01:48,0801:49,2401:48,38
4.OKEOkeanos 2[5]01:45,34(5)03:32,23(5)05:21,54(5)07:10,68(4)
  Marc Poliacu-Prosé01:46,8901:49,3101:49,14
5.NERNereus/Skøll[6]01:44,31(4)03:31,44(4)05:20,53(4)07:17,99(5)
  Nando Schröder01:47,1301:49,0901:57,46
6.ARGArgo[4]01:46,54(6)03:37,09(6)05:27,75(6)07:19,09(6)
  Chris Congleton01:50,5501:50,6601:51,34

za 17:10 : A-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[4]01:35,66(1)03:17,69(1)05:02,51(1)06:46,17(1)
  Govert Dwarshuis01:42,0301:44,8201:43,66
2.GYAGyas[6]01:39,28(2)03:23,88(2)05:11,01(2)06:54,02(2)
  Joris Kluvers01:44,6001:47,1301:43,01
3.PROProteus[7]01:39,53(3)03:24,55(3)05:11,97(3)06:55,97(3)
  Roel De Vocht01:45,0201:47,4201:44,00
4.OKEOkeanos 2[8]01:42,14(7)03:26,86(5)05:13,25(5)06:56,35(4)
  Marc Poliacu-Prosé01:44,7201:46,3901:43,10
5.ASOAsopos[5]01:41,35(6)03:26,63(4)05:12,62(4)06:57,07(5)
  Felix Brongers01:45,2801:45,9901:44,45
6.LAGLaga[2]01:41,06(5)03:27,54(6)05:16,15(6)07:01,49(6)
  Camiel Schreuder01:46,4801:48,6101:45,34
7.SKOSkøll/Willem III[3]01:40,61(4)03:29,16(7)05:19,58(8)07:03,63(7)
  Timo van Helvoort01:48,5501:50,4201:44,05
8.PHOPhocas[1]01:42,94(8)03:30,64(8)05:19,34(7)07:06,55(8)
  Leon Masselink01:47,7001:48,7001:47,21

Acties

Terug