Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

013: LHG 1x

Lichte heren gevorderde skiff
4 races

za 08:30 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 1[7]01:56,42(1)04:05,91(1)06:15,61(1)08:24,88(1)
  Thomas van Tussenbroek02:09,4902:09,7002:09,27
2.SAUSaurus 1[2]02:04,36(3)04:14,15(4)06:21,07(2)08:29,64(2)
  Tom van Kraaij02:09,7902:06,9202:08,57
3.ASOAsopos 1[3]02:05,34(4)04:12,30(2)06:23,73(3)08:31,64(3)
  Jarno Hagelen02:06,9602:11,4302:07,91
4.ORCOrca 2[4]02:03,42(2)04:13,91(3)06:27,96(4)08:34,35(4)
  Kai Mos02:10,4902:14,0502:06,39
5.LAGLaga 2[5]02:06,04(5)04:23,50(5)06:43,67(5)09:00,24(5)
  Marnix Meersman02:17,4602:20,1702:16,57
6.SAUSaurus 2[6]02:11,57(6)04:32,78(6)06:56,79(6)09:19,59(6)
  Luuk Wilhelm02:21,2102:24,0102:22,80

za 08:35 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[3]01:59,41(1)04:14,48(4)06:17,22(2)08:23,45(1)
  Niels Kanters02:15,0702:02,7402:06,23
2.ASOAsopos 2[6]02:02,82(2)04:09,27(2)06:17,06(1)08:25,82(2)
  Joost Braspenning02:06,4502:07,7902:08,76
3.OKEOkeanos[7]02:06,58(5)04:08,34(1)06:19,66(3)08:29,67(3)
  Jorik Spijkerman02:01,7602:11,3202:10,01
4.LAGLaga 1[4]02:04,04(3)04:13,47(3)06:24,12(4)08:31,93(4)
  Lukas Pragt02:09,4302:10,6502:07,81
5.THEThĂȘta 2[5]02:05,40(4)04:15,95(5)06:25,12(5)08:32,39(5)
  Guido Bouwmeesters02:10,5502:09,1702:07,27
6.ARCARC[2]02:08,95(6)04:22,79(6)06:29,11(6)08:48,63(6)
  Thijs Mulder02:13,8402:06,3202:19,52

za 08:40 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 2[5]01:59,34(2)04:09,45(2)06:18,73(2)08:23,46(1)
  Mitch Geraedts02:10,1102:09,2802:04,73
2.PROProteus 1[7]02:03,74(4)04:14,58(3)06:23,71(3)08:25,03(2)
  Calvin Terpstra02:10,8402:09,1302:01,32
3.PROProteus 4[6]01:58,10(1)04:06,83(1)06:17,71(1)08:25,36(3)
  Tom van der Sande02:08,7302:10,8802:07,65
4.PROProteus 3[2]02:05,64(5)04:17,26(5)06:29,09(4)08:35,93(4)
  Jaime Aalders02:11,6202:11,8302:06,84
5.EUREuros[4]02:03,10(3)04:16,56(4)06:30,72(5)08:37,32(5)
  Mart Wijntjes02:13,4602:14,1602:06,60
6.THEThĂȘta 1[3]02:06,35(6)04:22,19(6)06:38,35(6)08:50,98(6)
  Jordi de Leeuw02:15,8402:16,1602:12,63

za 14:35 : A-finale

1.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 1[6]01:47,38(1)03:41,15(1)05:36,53(1)07:28,20(1)
  Thomas van Tussenbroek01:53,7701:55,3801:51,67
2.PROProteus 4[1]01:51,45(6)03:42,85(2)05:37,97(2)07:32,31(2)
  Tom van der Sande01:51,4001:55,1201:54,34
3.PROProteus 2[5]01:51,83(7)03:46,99(5)05:42,44(4)07:37,35(3)
  Mitch Geraedts01:55,1601:55,4501:54,91
4.ASOAsopos 2[2]01:49,27(3)03:43,70(3)05:40,74(3)07:37,66(4)
  Joost Braspenning01:54,4301:57,0401:56,92
5.PROProteus 1[3]01:52,85(8)03:49,29(8)05:45,02(6)07:38,53(5)
  Calvin Terpstra01:56,4401:55,7301:53,51
6.SAUSaurus 1[7]01:50,46(4)03:47,26(6)05:44,85(5)07:39,89(6)
  Tom van Kraaij01:56,8001:57,5901:55,04
7.ORCOrca 1[4]01:48,39(2)03:46,62(4)05:46,75(7)07:42,63(7)
  Niels Kanters01:58,2302:00,1301:55,88
8.OKEOkeanos[8]01:51,06(5)03:48,89(7)05:49,91(8)07:50,79(8)
  Jorik Spijkerman01:57,8302:01,0202:00,88

Acties

Terug