Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

010: HEj 8+

Heren eerstejaars acht
4 races

za 12:40 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[7]01:27,40(1)02:58,83(1)04:32,60(1)06:08,06(1)
  Paolo Pantano01:31,4301:33,7701:35,46
2.NERNereus[6]01:27,99(2)02:59,16(2)04:35,56(2)06:12,82(2)
  Lars Kreiter01:31,1701:36,4001:37,26
3.SKOSkøll[5]01:28,88(3)03:02,63(3)04:38,33(3)06:15,97(3)
  Tijmen van Beek01:33,7501:35,7001:37,64
4.VIDVidar/Nereus[4]01:29,71(4)03:03,46(4)04:40,70(4)06:16,16(4)
  Luc Zuijderwijk01:33,7501:37,2401:35,46
5.ARGArgo[3]01:30,66(5)03:06,27(5)04:43,48(5)06:20,81(5)
  Jaap van der Kolk01:35,6101:37,2101:37,33
6.ORCOrca/Triton[2]01:31,40(6)03:06,79(6)04:46,46(6)06:24,77(6)
  Pim Mattijssen01:35,3901:39,6701:38,31

za 12:45 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[3]01:27,10(1)02:58,75(1)04:34,28(1)06:09,48(1)
  Steven Bos01:31,6501:35,5301:35,20
2.SKASkadi[2]01:30,66(5)03:03,60(5)04:36,57(2)06:11,86(2)
  Niels Beks01:32,9401:32,9701:35,29
3.GYAGyas[7]01:27,85(2)03:00,09(2)04:37,99(3)06:12,59(3)
  Jan Heersmink01:32,2401:37,9001:34,60
4.OKEOkeanos[5]01:32,26(6)03:02,68(3)04:39,97(5)06:13,35(4)
  Jaromir Hartog01:30,4201:37,2901:33,38
5.PROProteus[8]01:29,48(4)03:03,21(4)04:39,33(4)06:15,40(5)
  Max Jager01:33,7301:36,1201:36,07
6.NJONjord[4]--03:04,96(6)04:41,94(6)06:16,36(6)
  Thijs Ruiken01:36,9801:34,42
7.THEThêta[6]01:28,72(3)03:06,73(7)04:46,23(7)06:26,24(7)
  Samuel López Knaapen01:38,0101:39,5001:40,01

za 17:20 : B-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[5]01:30,14(1)03:03,66(1)04:39,46(1)06:12,59(1)
  Jaap van der Kolk01:33,5201:35,8001:33,13
2.THEThêta[3]01:31,56(2)03:04,20(2)--06:13,65(2)
  Samuel López Knaapen01:32,64
3.NJONjord[4]01:32,21(3)03:06,87(3)04:42,50(2)06:15,85(3)
  Thijs Ruiken01:34,6601:35,6301:33,35
4.ORCOrca/Triton[6]01:33,42(4)03:08,80(4)04:47,41(3)06:26,39(4)
  Pim Mattijssen01:35,3801:38,6101:38,98

za 17:25 : A-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:27,72(2)02:56,92(1)04:28,07(1)06:00,35(1)
  Lars Kreiter01:29,2001:31,1501:32,28
2.LAGLaga[5]01:27,29(1)02:57,18(2)04:29,60(2)06:02,49(2)
  Paolo Pantano01:29,8901:32,4201:32,89
3.OKEOkeanos[1]01:28,72(3)02:59,68(3)04:31,58(3)06:03,20(3)
  Jaromir Hartog01:30,9601:31,9001:31,62
4.TRITriton[4]01:29,25(4)03:01,00(4)04:32,98(4)06:04,56(4)
  Steven Bos01:31,7501:31,9801:31,58
5.GYAGyas[7]01:29,97(5)03:02,45(5)04:35,17(5)06:07,32(5)
  Jan Heersmink01:32,4801:32,7201:32,15
6.SKASkadi[3]01:31,27(8)03:04,83(7)04:37,15(6)06:08,36(6)
  Niels Beks01:33,5601:32,3201:31,21
7.SKOSkøll[2]01:30,23(6)03:03,55(6)04:37,58(7)06:14,04(7)
  Tijmen van Beek01:33,3201:34,0301:36,46
8.VIDVidar/Nereus[8]01:30,85(7)03:05,66(8)04:40,74(8)06:15,12(8)
  Luc Zuijderwijk01:34,8101:35,0801:34,38

Acties

Terug