Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

002: HE 4- (NK)

Heren elite vier-zonder
4 races

za 11:25 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Thêta/Laga[4]01:28,49(1)03:02,05(1)04:39,11(1)06:15,94(1)
  Rik Rienks01:33,5601:37,0601:36,83
2.GYAGyas 2[3]01:29,86(2)03:05,65(2)04:42,00(2)06:20,03(2)
  Jorn Haverkort01:35,7901:36,3501:38,03
3.HOOHoop[5]01:31,94(3)03:10,45(3)04:51,01(3)06:33,28(3)
  Mathew Kleine Punte01:38,5101:40,5601:42,27
4.THEThêta[6]01:36,08(4)03:13,29(4)04:54,44(4)06:36,09(4)
  Christiaan Rosendaal01:37,2101:41,1501:41,65

za 11:30 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Laga[5]01:29,81(1)03:03,00(1)04:39,64(1)06:19,71(1)
  Mick Makker01:33,1901:36,6401:40,07
2.NJONjord[3]01:31,51(2)03:07,18(2)04:44,81(2)06:22,23(2)
  Gerard van der Velden01:35,6701:37,6301:37,42
3.OKEOkeanos/Argo[6]01:33,45(5)03:07,49(3)04:45,54(3)06:23,38(3)
  Jurgen Toennaer01:34,0401:38,0501:37,84
4.PROProteus[4]01:32,41(3)03:09,10(4)04:46,71(4)06:24,50(4)
  Steven Coevert01:36,6901:37,6101:37,79
5.LAGLaga[7]01:32,80(4)03:10,17(5)04:49,67(5)06:30,43(5)
  Menno Bezema01:37,3701:39,5001:40,76

za 16:45 : B-finale

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[3]01:33,80(1)03:11,58(1)04:50,64(1)06:26,03(1)
  Menno Bezema01:37,7801:39,0601:35,39
2.PROProteus[4]01:34,39(2)03:12,60(2)04:52,29(2)06:30,04(2)
  Steven Coevert01:38,2101:39,6901:37,75
3.THEThêta[5]01:36,19(3)03:16,92(3)04:59,91(3)06:42,42(3)
  Christiaan Rosendaal01:40,7301:42,9901:42,51

za 16:50 : A-finale

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus/Thêta/Laga[5]01:28,66(1)03:01,61(1)04:36,98(1)06:09,36(1)
  Rik Rienks01:32,9501:35,3701:32,38
2.NERNereus/Laga[4]01:31,57(4)03:04,87(2)04:40,01(2)06:10,76(2)
  Mick Makker01:33,3001:35,1401:30,75
3.GYAGyas 2[6]01:30,94(2)03:07,79(3)04:49,61(3)06:25,99(3)
  Jorn Haverkort01:36,8501:41,8201:36,38
4.OKEOkeanos/Argo[7]01:34,43(6)03:11,13(5)04:51,15(4)06:27,67(4)
  Jurgen Toennaer01:36,7001:40,0201:36,52
5.NJONjord[3]01:33,50(5)03:11,61(6)04:52,75(6)06:29,80(5)
  Gerard van der Velden01:38,1101:41,1401:37,05
6.HOOHoop[2]01:31,34(3)03:09,65(4)04:51,34(5)06:30,17(6)
  Mathew Kleine Punte01:38,3101:41,6901:38,83

Acties

Terug