Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

060: HE 1x

Heren elite skiff
4 races

za 12:25 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 3[7]01:47,90(1)03:44,00(1)05:41,95(1)07:41,25(1)
  Jochem Hoekstra01:56,1001:57,9501:59,30
2.LAGLaga 1[3]01:50,39(2)03:47,39(2)05:46,39(2)07:46,85(2)
  Daan van Haasteren01:57,0001:59,0002:00,46
3.LAGLaga 3[5]01:57,03(5)03:55,93(3)05:55,70(3)07:58,18(3)
  Wytze de Vries01:58,9001:59,7702:02,48
4.VIDVidar 2[6]01:56,52(4)03:57,49(4)06:00,38(4)08:04,19(4)
  Ruben van den Berg02:00,9702:02,8902:03,81
5.BORBoreas[4]01:55,37(3)03:58,48(5)06:05,79(5)08:16,51(5)
  Simon den Elzen02:03,1102:07,3102:10,72

za 12:30 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[7]01:50,99(5)03:44,29(3)05:37,47(1)07:31,90(1)
  Bart Roovers01:53,3001:53,1801:54,43
2.VIDVidar 4[5]01:44,05(1)03:39,73(1)05:38,58(2)07:34,97(2)
  Dogus Koker01:55,6801:58,8501:56,39
3.AEGAegir[2]01:47,45(2)03:41,67(2)05:40,27(3)07:35,27(3)
  Paul Zwanikken01:54,2201:58,6001:55,00
4.LAGLaga 4[6]01:49,88(4)03:44,75(4)05:45,60(4)07:47,12(4)
  Philip den Bremer01:54,8702:00,8502:01,52
5.VIDVidar 1[3]01:48,93(3)03:46,80(5)05:47,56(5)07:48,13(5)
  Niek van Limbergen01:57,8702:00,7602:00,57
6.LAGLaga 2[4]01:52,17(6)03:55,48(6)05:57,70(6)07:56,17(6)
  Jochem van der Ham02:03,3102:02,2201:58,47

za 12:35 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[3]01:46,23(1)03:38,88(1)05:32,36(1)07:27,97(1)
  Luuk Achterberg01:52,6501:53,4801:55,61
2.HUNHunze[2]01:51,97(4)03:44,64(3)05:38,45(2)07:31,84(2)
  Felix Mebius01:52,6701:53,8101:53,39
3.NJONjord 1[7]01:49,34(2)03:43,81(2)05:39,69(3)07:39,67(3)
  Niels Boonstra01:54,4701:55,8801:59,98
4.SKOSkøll[6]01:50,97(3)03:47,00(4)05:47,22(4)07:44,74(4)
  Marten Steketee01:56,0302:00,2201:57,52
5.THEThêta[4]01:55,57(6)03:54,82(5)05:57,53(5)07:58,00(5)
  Daniel Playford01:59,2502:02,7102:00,47
6.NJONjord 2[5]01:54,32(5)03:55,05(6)05:59,70(6)07:59,07(6)
  Bouke Algie02:00,7302:04,6501:59,37

za 17:15 : A-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar 4[2]01:45,95(1)03:37,47(3)05:30,41(1)07:18,24(1)
  Dogus Koker01:51,5201:52,9401:47,83
2.AEGAegir[8]01:47,05(3)03:36,92(1)--07:19,29(2)
  Paul Zwanikken01:49,87
3.LEYLeythe[5]01:50,96(8)03:42,66(5)05:34,54(3)07:21,28(3)
  Bart Roovers01:51,7001:51,8801:46,74
4.NJONjord 1[1]01:46,24(2)03:37,21(2)05:30,63(2)07:23,93(4)
  Niels Boonstra01:50,9701:53,4201:53,30
5.ARGArgo[4]01:48,47(4)03:42,32(4)05:37,34(4)07:27,89(5)
  Luuk Achterberg01:53,8501:55,0201:50,55
6.VIDVidar 3[3]01:49,74(6)03:44,06(8)05:38,92(7)07:29,73(6)
  Jochem Hoekstra01:54,3201:54,8601:50,81
7.HUNHunze[6]01:50,09(7)03:43,89(7)05:38,05(5)07:30,00(7)
  Felix Mebius01:53,8001:54,1601:51,95
8.LAGLaga 1[7]01:49,39(5)03:42,90(6)05:38,54(6)07:30,77(8)
  Daan van Haasteren01:53,5101:55,6401:52,23

Acties

Terug