Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

063: DE 1x

Dames elite skiff
3 races

za 10:20 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[8]01:56,37(1)03:56,95(1)05:58,61(1)08:00,23(1)
  Fanny Bon02:00,5802:01,6602:01,62
2.PROProteus 1[2]01:57,34(2)04:00,51(2)06:04,40(2)08:10,23(2)
  Amber Stienstra02:03,1702:03,8902:05,83
3.THEThêta[4]01:58,39(3)04:02,53(3)06:09,22(3)08:15,09(3)
  Lisa van Heyningen02:04,1402:06,6902:05,87
4.ASOAsopos[5]02:00,72(4)04:03,79(4)06:09,70(4)08:16,63(4)
  Sanne Dijkstra02:03,0702:05,9102:06,93
5.PONPontos[7]02:03,82(6)04:07,94(5)06:15,24(5)08:19,82(5)
  Joyline Mud02:04,1202:07,3002:04,58
6.DDSDDS[3]02:02,77(5)04:13,08(6)06:23,28(6)08:32,61(6)
  Merel Dubbeldam02:10,3102:10,2002:09,33
7.AEGAegir 1[6]02:08,43(7)04:18,15(7)06:31,01(7)08:46,28(7)
  Julia Laninga02:09,7202:12,8602:15,27

za 10:25 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 2[4]01:54,85(1)03:56,85(1)06:01,71(1)08:05,49(1)
  Janneke Van der Meulen02:02,0002:04,8602:03,78
2.PROProteus 2[2]01:56,11(2)03:57,21(2)06:02,79(2)08:05,76(2)
  Susannah Duncan02:01,1002:05,5802:02,97
3.ORCOrca[3]01:58,12(3)04:01,64(3)06:07,05(3)08:14,14(3)
  Tosca Kettler02:03,5202:05,4102:07,09
4.ARGArgo[6]02:01,05(5)04:03,82(4)06:11,12(4)08:19,80(4)
  Carolien Tigelaar02:02,7702:07,3002:08,68
5.AEGAegir 2[7]01:59,05(4)04:04,82(5)06:13,57(5)08:21,13(5)
  Juliette van Beek02:05,7702:08,7502:07,56
6.MAAMaas 1[5]02:03,30(6)04:11,90(6)06:26,94(6)08:41,90(6)
  Birgit Cornelissen02:08,6002:15,0402:14,96
7.SKOSkøll[8]02:05,13(7)04:16,70(7)06:32,40(7)08:51,88(7)
  Zaida Rivai02:11,5702:15,7002:19,48
8.SAUSaurus[1]--04:35,73(8)07:03,89(8)09:27,47(8)
  Emma van der Pijl02:28,1602:23,58

za 15:50 : A-finale

2.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 1[4]01:54,24(1)03:55,32(1)05:57,12(1)07:57,66(1)
  Fanny Bon02:01,0802:01,8002:00,54
2.PROProteus 2[6]01:59,76(6)03:59,20(3)06:02,60(2)08:04,08(2)
  Susannah Duncan01:59,4402:03,4002:01,48
3.WILWillem III 2[5]01:55,14(2)03:58,27(2)06:04,33(3)08:06,29(3)
  Janneke Van der Meulen02:03,1302:06,0602:01,96
4.ORCOrca[2]01:58,55(5)04:03,44(4)06:07,03(4)08:10,56(4)
  Tosca Kettler02:04,8902:03,5902:03,53
5.ASOAsopos[1]01:55,79(3)04:04,15(6)06:11,43(6)08:14,13(5)
  Sanne Dijkstra02:08,3602:07,2802:02,70
6.THEThêta[7]02:00,47(7)04:04,98(7)06:13,11(7)08:17,91(6)
  Lisa van Heyningen02:04,5102:08,1302:04,80
7.PROProteus 1[3]01:58,31(4)04:03,80(5)06:11,28(5)08:18,79(7)
  Amber Stienstra02:05,4902:07,4802:07,51
8.ARGArgo[8]02:00,85(8)04:06,63(8)06:14,43(8)08:19,10(8)
  Carolien Tigelaar02:05,7802:07,8002:04,67

Acties

Terug