Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

Skøll

SKO
82 races

zaterdag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Kris van Velzen028: DEj 4+voorwedstrijd 1[4]08:08,351e
SKOSkøll 1Emma Diepeveen028: DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:27,242e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:23,451e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xlotingsrace [8]06:30,171e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xlotingsrace [5]06:37,083e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:36,341e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[8]08:03,446e
SKOSkøllZaida Rivai063: DE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:51,887e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:52,023e
SKOSkøll/Willem IIIMitchel Steenman061: HE 2-voorwedstrijd 1[3]07:06,181e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:40,991e
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:46,062e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:58,194e
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xlotingsrace [3]06:47,322e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,463e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:44,644e
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:56,435e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-voorwedstrijd 2[7]08:14,593e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,682e
NERNereus/SkøllNando Schröder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:17,995e
SKOSkøllMarten Steketee060: HE 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,744e
SKOSkøllTijmen van Beek010: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:15,973e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:29,614e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:30,245e
SKOSkøll 2Kris van Velzen028: DEj 4+A-finale [5]07:42,591e
SKOSkøll 1Emma Diepeveen028: DEj 4+A-finale [3]08:05,618e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xA-finale [4]07:42,637e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xA-finale [4]06:26,111e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xA-finale [3]06:40,604e
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4*A-finale [2]07:37,454e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [5]07:32,561e
SKOSkøll/Willem IIIMitchel Steenman061: HE 2-A-finale [4]06:40,981e
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xA-finale [3]07:28,041e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]07:30,072e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [8]07:54,618e
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xA-finale [4]06:43,262e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-A-finale [2]07:58,193e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [3]07:03,637e
SKOSkøllTijmen van Beek010: HEj 8+A-finale [2]06:14,047e
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusBente Paulis065: DE 4xA-finale [4]06:38,141e
SKOSkøllSanne Bruggink065: DE 4xA-finale [7]06:47,653e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [4]06:28,301e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [4]06:29,443e

zondag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIMitchel Steenman102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,191e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,481e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:22,332e
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:48,984e
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xvoorwedstrijd 2[6]06:35,313e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:46,243e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:44,305e
SKOSkøll 1Jur Dusseldorp118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[8]06:57,774e
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
GYAGyas/SkøllTeun Oonk104: HE 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,772e
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xvoorwedstrijd 1[7]07:34,341e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:04,092e
SKOSkøll/Willem IIIMitchel Steenman102: HE 2-A-finale [5]06:36,881e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [5]07:47,591e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [5]06:15,391e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-A-finale [7]06:20,623e
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xA-finale [5]06:25,662e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xA-finale [3]06:42,665e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xB-finale [7]07:46,035e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-A-finale [8]07:20,562e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-A-finale [5]07:25,204e
SKOSkøll 1Kris van Velzen135: DB 4+A-finale [1]07:34,681e
SKOSkøll 2Emma Diepeveen135: DB 4+A-finale [4]08:09,418e
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+A-finale [5]06:08,851e
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [4]05:38,761e
GYAGyas/SkøllTeun Oonk104: HE 8+A-finale [7]05:47,453e
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xA-finale [5]07:31,384e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland110: HB 2xA-finale [7]07:21,807e
SKOSkøllTijmen van Beek112: HB 8+A-finale [1]06:05,623e
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*A-finale [3]07:32,522e
NERNereus/SkøllNando Schröder122: LHB 2xA-finale [6]06:56,471e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [8]08:04,666e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [2]06:56,731e
SKOSkøll 1Obbe Tibben101: HE 1xA-finale [7]07:05,733e
SKOSkøll 3Gijs Andringa101: HE 1xA-finale [6]07:39,518e
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+A-finale [7]05:57,581e

Acties

Terug