ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

034: LDDev 2x

Lichte dames development dubbeltwee
4 races

zo 08:42 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.ORCOrca01:56,57(1)04:03,57(1)06:09,57(1)
  Jonna Mourik02:07,0002:06,00
2.ASOAsopos01:59,42(2)04:07,10(2)06:12,65(2)
  Elsemieke Hack02:07,6802:05,55
2.LAGLaga01:59,58(3)04:07,12(3)06:12,65(2)
  Silke Tas02:07,5402:05,53
4.SKOSkøll02:00,49(4)04:07,44(4)06:12,76(4)
  Anna Vos02:06,9502:05,32
5.NERNereus02:01,46(7)04:07,72(5)06:13,67(5)
  Ilse Feenstra02:06,2602:05,95
6.LAGLaga/Skadi02:00,49(4)04:10,20(7)06:18,07(6)
  Emma de Zeeuw02:09,7102:07,87
7.NJONjord 202:01,35(6)04:09,55(6)06:20,11(7)
  Jenny Huizing02:08,2002:10,56
8.TRITriton02:03,03(8)04:13,04(9)06:20,97(8)
  Merel Kraak02:10,0102:07,93
9.SKASkadi02:03,45(9)04:12,96(8)06:21,22(9)
  Edolie van de Velde02:09,5102:08,26
10.GYAGyas02:03,56(10)04:15,80(11)06:25,21(10)
  Fleur van Dijk02:12,2402:09,41
11.PROProteus/Skøll02:03,96(11)04:15,55(10)06:28,39(11)
  Lisa Keurentjes02:11,5902:12,84
12.THEThêta02:05,42(12)04:16,82(12)06:30,15(12)
  Deborah Walther02:11,4002:13,33
13.MWCMaastrichtsche/Saurus02:09,03(14)04:21,83(13)06:32,90(13)
  Sarah Mans02:12,8002:11,07
14.NJONjord 102:06,83(13)04:24,78(14)06:43,09(14)
  Nuria Stikvoort02:17,9502:18,31

zo 14:00 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]01:56,39(1)04:02,55(1)06:09,85(1)08:16,18(1)
  Edolie van de Velde02:06,1602:07,3002:06,33
2.GYAGyas[3]01:58,70(3)04:11,27(3)06:23,64(3)08:30,79(2)
  Fleur van Dijk02:12,5702:12,3702:07,15
3.PROProteus/Skøll[2]01:57,41(2)04:09,91(2)06:21,22(2)08:31,58(3)
  Lisa Keurentjes02:12,5002:11,3102:10,36
4.THEThêta[1]01:59,81(4)04:14,93(4)06:28,40(4)08:44,74(4)
  Deborah Walther02:15,1202:13,4702:16,34

zo 17:05 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:57,21(1)04:01,49(1)06:09,29(1)08:20,57(1)
  Ilse Feenstra02:04,2802:07,8002:11,28
2.LAGLaga/Skadi[3]02:06,55(3)04:16,33(3)06:26,77(3)08:40,00(2)
  Emma de Zeeuw02:09,7802:10,4402:13,23
3.NJONjord 2[2]02:02,65(2)04:09,99(2)06:25,66(2)08:47,05(3)
  Jenny Huizing02:07,3402:15,6702:21,39
4.TRITriton[1]02:06,81(4)04:21,77(4)06:39,13(4)08:58,91(4)
  Merel Kraak02:14,9602:17,3602:19,78

zo 17:10 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[4]01:53,88(1)03:59,71(1)06:17,54(1)08:28,70(1)
  Jonna Mourik02:05,8302:17,8302:11,16
2.ASOAsopos[2]02:01,41(3)04:14,57(3)06:38,02(2)08:49,96(2)
  Elsemieke Hack02:13,1602:23,4502:11,94
3.LAGLaga[3]01:58,50(2)04:11,88(2)06:38,71(3)08:50,82(3)
  Silke Tas02:13,3802:26,8302:12,11
4.SKOSkøll[1]02:03,05(4)04:18,89(4)06:44,72(4)08:58,43(4)
  Anna Vos02:15,8402:25,8302:13,71

Acties

Terug