ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

029: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
4 races

zo 08:56 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.PELPelargos01:42,28(1)03:32,79(1)05:23,80(1)
  Judith de Winter01:50,5101:51,01
2.NERNereus01:45,01(5)03:35,73(4)05:25,46(2)
  Kelly Hazejager01:50,7201:49,73
3.AEGAegir01:43,49(2)03:34,15(2)05:26,49(3)
  Hilde Rixt Veldhuis01:50,6601:52,34
4.NJONjord01:45,42(6)03:36,08(5)05:27,98(4)
  Lieve Verhoeven01:50,6601:51,90
5.LAGLaga01:44,49(4)03:36,77(7)05:29,02(5)
  Femke van der Laan01:52,2801:52,25
6.TRITriton01:46,12(7)03:35,64(3)05:29,24(6)
  Marie de Munck01:49,5201:53,60
7.OKEOkeanos01:46,35(8)03:37,04(8)05:29,35(7)
  Vera Schuit01:50,6901:52,31
8.ORCOrca01:47,06(11)03:38,81(11)05:29,50(8)
  Veerle Van den Meerschaut01:51,7501:50,69
9.SKASkadi01:44,27(3)03:36,62(6)05:29,57(9)
  Iris van Willegen01:52,3501:52,95
10.SKOSkøll01:46,65(10)03:37,94(9)05:31,55(10)
  Kris van Velzen01:51,2901:53,61
11.ARGArgo01:46,59(9)03:38,65(10)05:33,11(11)
  Merel van Moorst01:52,0601:54,46
12.GYAGyas01:48,44(14)03:40,48(12)05:34,66(12)
  Rosanne Fischer01:52,0401:54,18
13.VIDVidar/Aegir/Njord01:47,46(13)03:42,13(14)05:36,02(13)
  Julia Verbruggen01:54,6701:53,89
14.THEThêta01:48,61(15)03:43,07(15)05:37,06(14)
  Femke Coops01:54,4601:53,99
15.PHOPhocas01:47,28(12)03:42,12(13)05:38,69(15)
  Lina van Geffen01:54,8401:56,57
16.ASOAsopos01:50,95(16)03:47,11(16)05:42,26(16)
  Djoeke Lammerse01:56,1601:55,15
17.PROProteus/Asopos/Thêta01:53,04(17)03:48,75(17)05:44,32(17)
  Mieke van der Mispel01:55,7101:55,57

zo 14:10 : C-finale

6.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]01:39,92(1)03:32,59(1)05:25,07(1)07:14,61(1)
  Iris van Willegen01:52,6701:52,4801:49,54
2.SKOSkøll[3]01:45,54(2)03:38,16(2)05:30,13(2)07:19,93(2)
  Kris van Velzen01:52,6201:51,9701:49,80
3.ARGArgo[2]01:47,26(3)03:40,92(3)05:31,78(3)07:21,43(3)
  Merel van Moorst01:53,6601:50,8601:49,65
4.GYAGyas[1]01:49,83(4)03:46,00(4)05:38,93(4)07:34,97(4)
  Rosanne Fischer01:56,1701:52,9301:56,04

zo 17:25 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:46,02(1)03:45,55(1)05:41,76(1)07:34,73(1)
  Femke van der Laan01:59,5301:56,2101:52,97
2.TRITriton[3]01:51,17(2)03:51,39(2)05:47,70(2)07:41,54(2)
  Marie de Munck02:00,2201:56,3101:53,84
3.ORCOrca[1]01:57,09(4)03:56,36(3)05:52,71(3)07:47,68(3)
  Veerle Van den Meerschaut01:59,2701:56,3501:54,97
4.OKEOkeanos[2]01:55,38(3)03:56,81(4)05:54,45(4)07:50,39(4)
  Vera Schuit02:01,4301:57,6401:55,94

zo 17:30 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos[4]01:45,69(1)03:36,21(1)05:32,20(1)07:28,74(1)
  Judith de Winter01:50,5201:55,9901:56,54
2.NERNereus[3]01:48,04(2)03:40,60(2)05:39,60(2)07:36,62(2)
  Kelly Hazejager01:52,5601:59,0001:57,02
3.NJONjord[1]01:51,84(4)03:44,33(3)05:42,99(3)07:41,38(3)
  Lieve Verhoeven01:52,4901:58,6601:58,39
4.AEGAegir[2]01:50,50(3)03:45,78(4)05:46,26(4)07:49,47(4)
  Hilde Rixt Veldhuis01:55,2802:00,4802:03,21

Acties

Terug