ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

027: DDev 4-

Dames development vier-zonder
4 races

zo 08:07 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.AEGAegir01:45,69(1)03:40,50(1)05:33,39(1)
  Eline Cox01:54,8101:52,89
2.SKASkadi01:48,58(4)03:42,49(3)05:37,66(2)
  Vienna van Niersen01:53,9101:55,17
3.GYAGyas 101:48,18(2)03:41,21(2)05:38,95(3)
  Marij Compagner01:53,0301:57,74
4.LAGLaga01:48,30(3)03:45,41(4)05:39,21(4)
  Sylke van der Kleij01:57,1101:53,80
5.NJONjord 101:51,27(6)03:46,94(5)05:43,24(5)
  Emma Fox01:55,6701:56,30
6.SKOSkøll01:50,92(5)03:48,28(6)05:43,95(6)
  Emma Jacobs01:57,3601:55,67
7.NERNereus01:52,78(8)03:48,48(7)05:44,40(7)
  Marjolein Scholtens01:55,7001:55,92
8.GYAGyas 201:53,87(9)03:52,76(9)05:48,48(8)
  Leonie van Zuiden01:58,8901:55,72
9.TRITriton01:52,64(7)03:51,21(8)05:49,61(9)
  Roos Peeters01:58,5701:58,40
10.PROProteus01:55,15(10)03:54,11(10)05:51,09(10)
  Kitty de Smit01:58,9601:56,98
11.THEThêta01:55,32(11)03:56,42(11)05:57,63(11)
  Charlotte Bording02:01,1002:01,21
12.PHOPhocas01:56,22(12)03:59,98(13)06:00,93(12)
  Pleun Santerse02:03,7602:00,95
13.SAUSaurus01:57,67(13)03:59,62(12)06:01,42(13)
  Noortje van den Bogaert02:01,9502:01,80
14.NJONjord 202:00,80(14)04:04,55(14)06:09,63(14)
  Indy Planting02:03,7502:05,08

zo 13:35 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:47,35(1)03:46,96(1)05:47,12(1)07:46,75(1)
  Roos Peeters01:59,6102:00,1601:59,63
2.PROProteus[3]01:52,05(2)03:52,73(2)05:50,86(2)07:51,77(2)
  Kitty de Smit02:00,6801:58,1302:00,91
3.THEThêta[2]01:56,90(3)04:03,16(3)06:07,01(3)08:13,72(3)
  Charlotte Bording02:06,2602:03,8502:06,71
4.PHOPhocas[1]02:00,91(4)04:09,86(4)06:16,55(4)08:26,04(4)
  Pleun Santerse02:08,9502:06,6902:09,49

zo 16:00 : B-finale

6.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:41,71(1)03:30,97(1)05:26,92(1)07:20,48(1)
  Marjolein Scholtens01:49,2601:55,9501:53,56
2.NJONjord 1[4]01:43,10(3)03:35,65(2)05:32,58(2)07:25,56(2)
  Emma Fox01:52,5501:56,9301:52,98
3.SKOSkøll[3]01:42,64(2)03:36,02(3)05:33,71(3)07:27,02(3)
  Emma Jacobs01:53,3801:57,6901:53,31
4.GYAGyas 2[1]01:46,02(4)03:42,67(4)05:43,50(4)07:40,43(4)
  Leonie van Zuiden01:56,6502:00,8301:56,93

zo 16:05 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:38,55(1)03:27,51(1)05:22,70(1)07:14,93(1)
  Eline Cox01:48,9601:55,1901:52,23
2.SKASkadi[3]01:41,95(2)03:32,42(2)05:26,82(2)07:18,86(2)
  Vienna van Niersen01:50,4701:54,4001:52,04
3.GYAGyas 1[2]01:44,37(4)03:35,15(3)05:29,70(3)07:20,83(3)
  Marij Compagner01:50,7801:54,5501:51,13
4.LAGLaga[1]01:43,02(3)03:36,03(4)05:31,06(4)07:22,31(4)
  Sylke van der Kleij01:53,0101:55,0301:51,25

Acties

Terug