ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+

Lichte heren eerstejaars acht
4 races

zo 09:17 : time-trial

7.0 m/s, 320° (NW), 90% wind tegen, 10% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.SKASkadi01:34,48(1)03:18,13(2)04:59,46(1)
  Nils de Haan01:43,6501:41,33
2.NERNereus01:35,36(2)03:17,44(1)05:00,82(2)
  Stan de Ronde01:42,0801:43,38
3.ASOAsopos01:37,05(8)03:19,91(4)05:03,06(3)
  Lucas Hoedemaker01:42,8601:43,15
4.THEThêta01:36,94(6)03:21,94(8)05:03,34(4)
  Gijs Leemrijse01:45,0001:41,40
5.TRITriton01:36,22(4)03:20,19(5)05:03,74(5)
  Martijn van Beusekom01:43,9701:43,55
6.LAGLaga01:35,40(3)03:19,23(3)05:05,55(6)
  Tiis van der Werf01:43,8301:46,32
7.GYAGyas01:37,12(9)03:21,20(6)05:07,05(7)
  Stijn Meijssen01:44,0801:45,85
8.SKOSkøll01:37,38(10)03:21,26(7)05:07,29(8)
  Tim Vonsée01:43,8801:46,03
9.SAUSaurus01:37,80(11)03:23,92(11)05:07,44(9)
  Paul Ziegler01:46,1201:43,52
10.PHOPhocas01:37,04(7)03:22,62(10)05:07,92(10)
  koen Stoetman01:45,5801:45,30
11.ARGArgo01:36,75(5)03:21,98(9)05:08,45(11)
  Thomas Janssen01:45,2301:46,47
12.AEGAegir/Laga01:39,14(13)03:25,09(12)05:12,32(12)
  Victor Schop01:45,9501:47,23
13.EUREuros01:39,51(14)03:28,13(14)05:12,51(13)
  Roy Maaskant01:48,6201:44,38
14.ORCOrca01:39,94(15)03:28,49(15)05:13,58(14)
  Lex Zwakenberg01:48,5501:45,09
15.NJONjord01:39,01(12)03:26,05(13)05:16,13(15)
  Ralph de Waard01:47,0401:50,08

zo 14:20 : C-finale

6.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[4]01:31,35(1)03:09,37(1)04:50,97(1)06:30,74(1)
  Paul Ziegler01:38,0201:41,6001:39,77
2.ARGArgo[2]01:33,23(2)03:12,99(2)04:53,33(2)06:34,20(2)
  Thomas Janssen01:39,7601:40,3401:40,87
3.AEGAegir/Laga[1]01:36,65(4)03:18,60(4)05:00,24(4)06:41,89(3)
  Victor Schop01:41,9501:41,6401:41,65
4.PHOPhocas[3]01:34,40(3)03:15,49(3)04:59,17(3)06:42,19(4)
  koen Stoetman01:41,0901:43,6801:43,02

zo 17:55 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:34,27(1)03:16,67(1)--06:45,79(1)
  Martijn van Beusekom01:42,40
2.LAGLaga[3]01:37,11(2)03:18,54(2)05:03,28(1)06:47,22(2)
  Tiis van der Werf01:41,4301:44,7401:43,94
3.GYAGyas[2]01:37,38(3)03:20,13(3)05:07,43(2)06:54,52(3)
  Stijn Meijssen01:42,7501:47,3001:47,09
4.SKOSkøll[1]01:39,75(4)03:24,99(4)05:14,38(3)07:06,21(4)
  Tim Vonsée01:45,2401:49,3901:51,83

zo 18:00 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[4]01:32,40(1)03:11,21(1)04:53,15(1)06:32,84(1)
  Nils de Haan01:38,8101:41,9401:39,69
2.NERNereus[3]01:34,43(2)03:12,82(2)04:54,58(2)06:33,93(2)
  Stan de Ronde01:38,3901:41,7601:39,35
3.THEThêta[1]01:38,17(3)03:20,54(3)05:07,58(3)06:52,10(3)
  Gijs Leemrijse01:42,3701:47,0401:44,52
4.ASOAsopos[2]01:38,17(3)03:20,87(4)05:08,87(4)06:55,29(4)
  Lucas Hoedemaker01:42,7001:48,0001:46,42

Acties

Terug