ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: LHDev 4-

Lichte heren development vier-zonder
4 races

zo 08:28 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.PROProteus01:38,59(4)03:20,98(1)05:05,67(1)
  Chris van der Hoorn01:42,3901:44,69
2.NERNereus01:35,48(1)03:21,16(2)05:07,10(2)
  Thomas Start01:45,6801:45,94
3.SKASkadi 101:38,77(5)03:24,31(4)05:08,73(3)
  Sander Lobéé01:45,5401:44,42
4.SKOSkøll/Willem III01:38,56(3)03:24,57(5)05:10,86(4)
  Cas Simons01:46,0101:46,29
5.TRITriton01:39,11(6)03:25,11(6)05:10,97(5)
  Max Gompel01:46,0001:45,86
6.THEThêta01:38,27(2)03:23,99(3)05:11,00(6)
  Thomas Buise01:45,7201:47,01
7.SKASkadi 201:40,30(7)03:28,45(9)05:13,80(7)
  Pieter Verweij01:48,1501:45,35
8.GYAGyas01:40,66(8)03:26,80(7)05:14,13(8)
  Jelco Hamstra01:46,1401:47,33
9.NJONjord 101:41,18(10)03:27,46(8)05:16,29(9)
  Jan d' Engelbronner01:46,2801:48,83
10.VIDVidar01:40,83(9)03:28,65(10)05:17,65(10)
  Leroy van Loopik01:47,8201:49,00
11.AEGAegir01:41,52(12)03:30,99(12)05:21,77(11)
  Stijn Wijnen01:49,4701:50,78
12.ARGArgo01:41,32(11)03:30,22(11)05:22,06(12)
  Tim Janssen01:48,9001:51,84
13.NJONjord 201:42,47(14)03:31,02(13)05:23,73(13)
  Willem Ballieux01:48,5501:52,71
14.LAGLaga01:42,80(15)03:32,15(14)05:26,14(14)
  Diederik Adema01:49,3501:53,99
15.ASOAsopos01:42,42(13)03:32,48(15)05:28,69(15)
  Casper Roes01:50,0601:56,21

zo 13:50 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[4]01:38,79(1)03:25,99(1)05:20,02(1)07:10,97(1)
  Jan d' Engelbronner01:47,2001:54,0301:50,95
2.VIDVidar[3]01:39,95(2)03:28,50(2)05:22,34(2)07:14,50(2)
  Leroy van Loopik01:48,5501:53,8401:52,16
3.AEGAegir[2]01:42,90(3)03:33,60(3)05:28,04(3)07:25,54(3)
  Stijn Wijnen01:50,7001:54,4401:57,50
4.ARGArgo[1]01:46,19(4)03:40,90(4)05:38,57(4)07:41,85(4)
  Tim Janssen01:54,7101:57,6702:03,28

zo 16:30 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[4]01:35,19(1)03:19,65(1)05:08,23(1)06:54,65(1)
  Max Gompel01:44,4601:48,5801:46,42
2.THEThêta[3]01:37,55(2)03:21,16(2)05:09,84(2)06:56,55(2)
  Thomas Buise01:43,6101:48,6801:46,71
3.SKASkadi 2[2]01:39,69(3)03:25,69(3)05:14,61(3)07:02,18(3)
  Pieter Verweij01:46,0001:48,9201:47,57
4.GYAGyas[1]01:40,93(4)03:27,18(4)05:15,69(4)07:03,44(4)
  Jelco Hamstra01:46,2501:48,5101:47,75

zo 16:35 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[4]01:34,09(1)03:18,25(1)05:05,34(1)06:49,53(1)
  Chris van der Hoorn01:44,1601:47,0901:44,19
2.NERNereus[3]01:36,86(3)03:19,64(2)05:07,20(2)06:52,58(2)
  Thomas Start01:42,7801:47,5601:45,38
3.SKOSkøll/Willem III[1]01:36,09(2)03:23,41(4)05:09,13(3)06:56,46(3)
  Cas Simons01:47,3201:45,7201:47,33
4.SKASkadi 1[2]01:39,13(4)03:20,02(3)05:13,08(4)07:00,98(4)
  Sander Lobéé01:40,8901:53,0601:47,90

Acties

Terug