ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

008: HDev 2x

Heren development dubbeltwee
4 races

zo 08:14 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.SKASkadi01:40,76(1)03:29,52(1)05:21,00(1)
  Sebastiaan Pach01:48,7601:51,48
2.ARGArgo01:43,90(2)03:32,72(2)05:22,59(2)
  Reinder Droppers01:48,8201:49,87
3.AEGAegir01:44,07(4)03:33,25(3)05:26,32(3)
  Jordy Leusink01:49,1801:53,07
4.ORCOrca01:44,67(5)03:33,75(5)05:26,42(4)
  Douwe Rietveld01:49,0801:52,67
5.VIDVidar01:44,02(3)03:33,41(4)05:26,87(5)
  Sjoerd van Loon01:49,3901:53,46
6.NJONjord01:48,62(8)03:37,71(7)05:27,92(6)
  Jonathan Katzman01:49,0901:50,21
7.TRITriton01:45,84(6)03:36,66(6)05:29,80(7)
  Casper van der Steen01:50,8201:53,14
8.PROProteus 201:49,95(10)03:39,65(9)05:30,59(8)
  Roland Günther01:49,7001:50,94
9.PHOPhocas 101:47,51(7)03:38,48(8)05:31,22(9)
  Nick Harmsen01:50,9701:52,74
10.PROProteus 101:49,35(9)03:42,39(10)05:38,62(10)
  Vincent Wijdeveld01:53,0401:56,23

zo 13:40 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas 1[4]01:44,04(2)03:38,73(2)05:32,99(1)07:28,86(1)
  Nick Harmsen01:54,6901:54,2601:55,87
2.PROProteus 1[3]01:43,77(1)03:38,45(1)05:34,52(2)07:30,84(2)
  Vincent Wijdeveld01:54,6801:56,0701:56,32

zo 16:10 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:42,61(4)03:26,86(2)05:13,19(1)06:59,34(1)
  Jonathan Katzman01:44,2501:46,3301:46,15
2.VIDVidar[4]01:36,57(1)03:23,16(1)05:14,15(2)07:04,39(2)
  Sjoerd van Loon01:46,5901:50,9901:50,24
3.PROProteus 2[1]01:41,87(3)03:30,61(4)05:20,57(3)07:12,78(3)
  Roland Günther01:48,7401:49,9601:52,21
4.TRITriton[2]01:40,86(2)03:29,48(3)05:24,04(4)07:19,14(4)
  Casper van der Steen01:48,6201:54,5601:55,10

zo 16:15 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[3]01:35,88(1)03:20,60(1)05:10,62(1)07:02,32(1)
  Reinder Droppers01:44,7201:50,0201:51,70
2.SKASkadi[4]01:37,83(2)03:23,10(2)05:15,16(2)07:06,49(2)
  Sebastiaan Pach01:45,2701:52,0601:51,33
3.AEGAegir[2]01:40,23(4)03:28,11(4)05:20,21(3)07:15,31(3)
  Jordy Leusink01:47,8801:52,1001:55,10
4.ORCOrca[1]01:39,01(3)03:27,86(3)05:22,98(4)07:23,25(4)
  Douwe Rietveld01:48,8501:55,1202:00,27

Acties

Terug