ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: DDev 2x

Dames development dubbeltwee
4 races

zo 08:21 : time-trial

5.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.ORCOrca 101:56,89(1)03:58,95(1)05:59,81(1)
  Wia Ruiter02:02,0602:00,86
2.GYAGyas01:59,73(5)04:03,45(5)06:07,29(2)
  Xanthe Jeremiasse02:03,7202:03,84
3.EUREuros01:57,91(3)04:02,93(3)06:08,21(3)
  Jolien Ambrosius02:05,0202:05,28
4.SKASkadi/Laga01:57,06(2)04:02,29(2)06:09,17(4)
  Mela Sagasser02:05,2302:06,88
5.LAGLaga01:58,11(4)04:03,06(4)06:09,74(5)
  Annelinde van Bergen02:04,9502:06,68
6.ASOAsopos02:00,48(6)04:03,45(5)06:10,64(6)
  Roxann Geenen02:02,9702:07,19
7.PELPelargos02:02,51(9)04:08,53(10)06:12,89(7)
  Robin Hofmeester02:06,0202:04,36
8.NERNereus02:03,11(10)04:07,19(7)06:13,15(8)
  Mattea Wuethrich02:04,0802:05,96
9.ORCOrca 202:03,49(11)04:07,55(8)06:13,62(9)
  Ariana Tanja02:04,0602:06,07
10.ARGArgo02:03,57(12)04:08,41(9)06:15,64(10)
  Pauline Plessius02:04,8402:07,23
11.AEGAegir 102:02,41(8)04:10,37(11)06:20,21(11)
  Julia Laninga02:07,9602:09,84
12.PROProteus02:02,23(7)04:10,86(12)06:21,73(12)
  Florine Enthoven02:08,6302:10,87
13.SKOSkøll02:04,80(13)04:14,13(13)06:30,38(13)
  Annemieke Efdee02:09,3302:16,25

zo 13:45 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 2[4]01:56,37(1)04:02,05(1)06:13,81(1)08:22,63(1)
  Ariana Tanja02:05,6802:11,7602:08,82
2.ARGArgo[3]01:58,33(2)04:05,16(2)06:21,74(2)08:36,58(2)
  Pauline Plessius02:06,8302:16,5802:14,84
3.PROProteus[2]02:05,18(3)04:20,77(3)06:38,53(3)09:00,85(3)
  Florine Enthoven02:15,5902:17,7602:22,32

zo 16:20 : B-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:50,62(1)03:53,14(1)06:06,40(1)08:16,36(1)
  Annelinde van Bergen02:02,5202:13,2602:09,96
2.NERNereus[1]01:52,86(2)03:56,26(2)06:10,44(2)08:20,47(2)
  Mattea Wuethrich02:03,4002:14,1802:10,03
3.ASOAsopos[3]01:55,61(3)03:56,88(3)06:11,15(3)08:22,34(3)
  Roxann Geenen02:01,2702:14,2702:11,19
4.PELPelargos[2]01:56,82(4)04:03,87(4)06:20,80(4)08:32,69(4)
  Robin Hofmeester02:07,0502:16,9302:11,89

zo 16:25 : A-finale

5.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[4]01:50,20(1)03:50,73(1)05:58,78(1)08:02,25(1)
  Wia Ruiter02:00,5302:08,0502:03,47
2.GYAGyas[3]01:54,30(2)03:57,75(2)06:09,08(3)08:11,85(2)
  Xanthe Jeremiasse02:03,4502:11,3302:02,77
3.SKASkadi/Laga[1]01:56,84(4)03:59,68(3)06:08,71(2)08:14,49(3)
  Mela Sagasser02:02,8402:09,0302:05,78
4.EUREuros[2]01:54,99(3)04:00,12(4)06:12,36(4)08:22,06(4)
  Jolien Ambrosius02:05,1302:12,2402:09,70

Acties

Terug