ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

007: HDev 4-

Heren development vier-zonder
4 races

zo 08:00 : time-trial

7.0 m/s, 330° (NNW), 78% wind tegen, 22% vanaf stuurboord
pos.ploeg500m1000mfinish
1.TRITriton/Viking01:37,11(3)03:20,52(3)05:03,53(1)
  Pieter van Veen01:43,4101:43,01
2.LAGLaga01:37,51(6)03:20,01(2)05:03,64(2)
  Sietse de Vilder01:42,5001:43,63
3.GYAGyas01:35,45(1)03:19,91(1)05:05,31(3)
  Kimo Berenschot01:44,4601:45,40
4.OKEOkeanos01:37,67(7)03:21,61(6)05:05,34(4)
  Jord Schaap01:43,9401:43,73
5.ARGArgo01:38,20(10)03:21,45(5)05:07,46(5)
  Daan Jordaan01:43,2501:46,01
6.VIDVidar01:38,73(12)03:22,03(8)05:07,67(6)
  Jasper van der Gaag01:43,3001:45,64
7.EUREuros01:38,53(11)03:21,71(7)05:07,93(7)
  Nils van der Ent01:43,1801:46,22
8.AEGAegir01:37,15(4)03:21,43(4)05:08,36(8)
  Brandus Adema01:44,2801:46,93
9.ORCOrca 101:37,48(5)03:23,20(11)05:09,51(9)
  Cas Klingenberg01:45,7201:46,31
10.PROProteus01:36,66(2)03:23,14(10)05:09,94(10)
  Rik Verboeket01:46,4801:46,80
11.SKOSkøll 101:38,05(8)03:23,13(9)05:10,31(11)
  Michiel Moerman01:45,0801:47,18
12.SKOSkøll/Amstel01:38,16(9)03:24,08(12)05:10,84(12)
  Abel Westland01:45,9201:46,76
13.NJONjord01:39,27(13)03:25,56(13)05:13,69(13)
  Max Simon01:46,2901:48,13
14.ASOAsopos01:41,85(15)03:28,42(16)05:16,24(14)
  Siem Wesseling01:46,5701:47,82
15.ORCOrca 201:41,69(14)03:28,03(15)05:16,47(15)
  Michiel Swaving Dijkstra01:46,3401:48,44
16.SAUSaurus01:41,86(16)03:27,57(14)05:16,79(16)
  Tom Lansink01:45,7101:49,22
17.SKOSkøll 201:42,14(18)03:30,41(17)05:17,42(17)
  David Bordewijk01:48,2701:47,01
18.SKASkadi01:42,04(17)03:31,61(18)05:22,20(18)
  Pieter Labaar01:49,5701:50,59

zo 13:30 : C-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[4]01:33,66(2)03:16,33(1)05:00,11(1)06:46,47(1)
  Cas Klingenberg01:42,6701:43,7801:46,36
2.SKOSkøll 1[2]01:32,88(1)03:17,18(2)05:02,81(2)06:50,47(2)
  Michiel Moerman01:44,3001:45,6301:47,66
3.SKOSkøll/Amstel[1]01:36,79(3)03:23,83(3)05:10,16(3)06:59,12(3)
  Abel Westland01:47,0401:46,3301:48,96
4.PROProteus[3]01:38,67(4)03:25,63(4)05:11,73(4)07:01,79(4)
  Rik Verboeket01:46,9601:46,1001:50,06

zo 15:50 : B-finale

6.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[3]01:32,67(2)03:12,85(1)04:56,99(2)06:37,18(1)
  Jasper van der Gaag01:40,1801:44,1401:40,19
2.EUREuros[2]01:34,99(4)03:14,67(4)04:56,55(1)06:39,28(2)
  Nils van der Ent01:39,6801:41,8801:42,73
3.ARGArgo[4]01:33,45(3)03:13,73(2)04:59,46(3)06:43,59(3)
  Daan Jordaan01:40,2801:45,7301:44,13
4.AEGAegir[1]01:32,14(1)03:14,24(3)04:59,87(4)06:43,89(4)
  Brandus Adema01:42,1001:45,6301:44,02

zo 15:55 : A-finale

6.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[3]01:30,97(2)03:08,38(2)04:51,17(1)06:31,26(1)
  Sietse de Vilder01:37,4101:42,7901:40,09
2.TRITriton/Viking[4]01:30,97(2)03:10,15(3)04:55,32(3)06:34,69(2)
  Pieter van Veen01:39,1801:45,1701:39,37
3.GYAGyas[2]01:29,26(1)03:07,96(1)04:53,60(2)06:36,43(3)
  Kimo Berenschot01:38,7001:45,6401:42,83
4.OKEOkeanos[1]01:32,13(4)03:11,35(4)04:56,75(4)06:37,92(4)
  Jord Schaap01:39,2201:45,4001:41,17

Acties

Terug