ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

040: M18 2x

Meisjes achttien dubbeltwee
5 races

za 12:00 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp[2]01:47,99(1)03:45,45(1)05:47,44(1)07:50,57(1)
  Elke Schokking01:57,4602:01,9902:03,13
2.DDSDDS[4]01:58,31(3)03:59,40(2)06:00,19(2)08:03,40(2)
  Sophie Prins02:01,0902:00,7902:03,21
3.NAANaarden 2[3]02:00,58(4)04:04,66(4)06:09,74(3)08:15,41(3)
  Judith Mos02:04,0802:05,0802:05,67
4.TUBTubantia/Hunze[5]01:56,16(2)04:01,35(3)06:10,49(4)08:19,37(4)
  Roos Koning ter Heege02:05,1902:09,1402:08,88

za 12:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.RICRIC/Leythe[2]01:46,91(1)03:38,20(1)05:33,08(1)07:25,68(1)
  Hannah Heideveld01:51,2901:54,8801:52,60
2.WILWillem III/Amstel[4]01:49,47(2)03:46,12(2)05:43,95(2)07:37,96(2)
  Tabo Stekelenburg01:56,6501:57,8301:54,01
3.BEABeatrix[5]01:50,40(3)03:47,18(3)05:46,54(3)07:40,90(3)
  Vera Sneijders01:56,7801:59,3601:54,36
4.VIKViking 1[3]01:56,41(4)04:01,14(4)06:08,08(4)08:11,81(4)
  Isabelle Bloem02:04,7302:06,9402:03,73
5.MWCMaastrichtsche/Maas[6]01:58,35(5)04:02,58(5)06:09,97(5)08:15,15(5)
  Jana Akkerman02:04,2302:07,3902:05,18

za 12:10 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/Willem III[3]01:47,41(1)03:40,00(1)05:33,25(1)07:25,94(1)
  Fien van Westreenen01:52,5901:53,2501:52,69
2.SPASpaarne/Ossa[5]01:55,60(2)03:57,30(2)05:59,43(2)08:03,09(2)
  Amber Breed02:01,7002:02,1302:03,66
3.VIKViking 2[4]01:55,95(3)03:59,22(3)06:04,17(3)08:08,80(3)
  Jikke Lerou02:03,2702:04,9502:04,63
4.NAANaarden 1[6]01:56,81(4)04:02,77(4)06:08,09(4)08:14,00(4)
  Dagmar Westenbrink02:05,9602:05,3202:05,91
5.EEMEem/Hoop[2]02:02,94(5)04:09,28(5)06:16,85(5)08:22,43(5)
  Merel Morshuis02:06,3402:07,5702:05,58

za 12:15 : voorwedstrijd 4

2.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Maas[2]01:46,72(1)03:38,10(1)05:33,89(1)07:27,48(1)
  Annelotte Maitland01:51,3801:55,7901:53,59
2.MWCMaastrichtsche[4]01:51,26(2)03:46,69(2)05:41,26(2)07:35,61(2)
  Marij Höppener01:55,4301:54,5701:54,35
3.WILWillem III/Hunze[5]01:54,11(4)03:50,10(3)05:48,78(3)07:47,20(3)
  Wouke Mollema01:55,9901:58,6801:58,42
4.AMSAmstel[3]01:55,44(5)03:54,47(4)05:55,03(4)07:59,06(4)
  Lauren de Hertog01:59,0302:00,5602:04,03
5.WILWillem III[6]01:53,73(3)03:56,44(5)06:03,41(5)08:10,94(5)
  Selas van Helvoort02:02,7102:06,9702:07,53

za 17:40 : A-finale

2.0 m/s, 310° (NW), 43% wind mee, 57% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda/Willem III[4]01:44,67(1)03:34,43(1)05:25,51(1)07:16,11(1)
  Fien van Westreenen01:49,7601:51,0801:50,60
2.RICRIC/Leythe[2]01:49,28(2)03:39,17(2)05:29,14(2)07:17,95(2)
  Hannah Heideveld01:49,8901:49,9701:48,81
3.WILWillem III/Amstel[6]01:49,96(3)03:44,00(3)05:39,73(3)07:31,87(3)
  Tabo Stekelenburg01:54,0401:55,7301:52,14
4.WILWillem III/Maas[3]01:51,81(5)03:46,33(4)05:41,89(4)07:34,59(4)
  Annelotte Maitland01:54,5201:55,5601:52,70
5.MWCMaastrichtsche[1]01:52,67(6)03:49,53(6)05:45,24(5)07:37,95(5)
  Marij Höppener01:56,8601:55,7101:52,71
6.TROTromp[5]01:50,29(4)03:46,80(5)05:48,19(6)07:41,45(6)
  Elke Schokking01:56,5102:01,3901:53,26

Acties

Terug