ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

034: LDDev 2x

Lichte dames development dubbeltwee
4 races

za 09:35 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]01:48,79(1)03:41,29(1)05:35,70(1)07:29,95(1)
  Elsemieke Hack01:52,5001:54,4101:54,25
2.LAGLaga/Skadi[3]01:50,62(2)03:47,09(2)05:44,35(2)07:41,25(2)
  Giulia Rolloos01:56,4701:57,2601:56,90
3.SAUSaurus[2]01:54,39(4)03:50,83(4)05:45,93(3)07:42,76(3)
  Zilla Kuiperes01:56,4401:55,1001:56,83
4.THEThêta[4]01:52,84(3)03:49,66(3)05:47,40(4)07:47,61(4)
  Els Vlooswijk01:56,8201:57,7402:00,21

za 09:40 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:50,96(2)03:46,32(1)05:44,01(1)07:39,70(1)
  Ilse Feenstra01:55,3601:57,6901:55,69
2.PROProteus/Skøll[5]01:52,56(3)03:50,36(3)05:48,03(2)07:43,90(2)
  Lisa Keurentjes01:57,8001:57,6701:55,87
3.NJONjord 1[4]01:50,56(1)03:49,91(2)05:50,57(4)07:45,27(3)
  Vera Slagter01:59,3502:00,6601:54,70
4.GYAGyas[3]01:54,68(4)03:52,52(4)05:49,44(3)07:47,52(4)
  Fleur van Dijk01:57,8401:56,9201:58,08

za 09:45 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[2]01:47,69(1)03:40,55(1)05:34,25(1)07:27,74(1)
  Jonna Mourik01:52,8601:53,7001:53,49
2.SKOSkøll[4]01:48,13(2)03:42,63(2)05:37,81(2)07:32,43(2)
  Anna Vos01:54,5001:55,1801:54,62
3.SKASkadi[6]01:49,55(3)03:46,06(3)05:41,05(3)07:35,84(3)
  Edolie van de Velde01:56,5101:54,9901:54,79
4.LAGLaga[5]01:50,76(5)03:48,16(4)05:43,56(4)07:36,89(4)
  Silke Tas01:57,4001:55,4001:53,33
5.NJONjord 2[3]01:50,35(4)03:48,70(5)05:47,67(5)07:47,26(5)
  Merel Roos01:58,3501:58,9701:59,59

za 16:45 : A-finale

3.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]01:49,38(2)03:42,43(2)05:33,47(1)07:25,96(1)
  Elsemieke Hack01:53,0501:51,0401:52,49
2.SKOSkøll[1]01:48,81(1)03:41,62(1)05:34,45(2)07:28,04(2)
  Anna Vos01:52,8101:52,8301:53,59
3.ORCOrca[3]01:49,59(3)03:44,49(3)05:37,94(3)07:30,14(3)
  Jonna Mourik01:54,9001:53,4501:52,20
4.NERNereus[4]01:51,93(4)03:50,40(4)05:44,99(4)07:40,05(4)
  Ilse Feenstra01:58,4701:54,5901:55,06
5.LAGLaga/Skadi[6]01:52,92(5)03:51,69(5)05:47,04(5)07:42,10(5)
  Giulia Rolloos01:58,7701:55,3501:55,06
6.PROProteus/Skøll[2]01:54,32(6)03:55,93(6)05:53,73(6)07:53,11(6)
  Lisa Keurentjes02:01,6101:57,8001:59,38

Acties

Terug