ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LHDev 2x

Lichte heren development dubbeltwee
4 races

za 09:10 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[2]01:38,15(1)--(1)05:03,60(1)06:48,60(1)
  Felix Brongers23:58:22,1505:03,6001:45,00
2.PROProteus[5]01:38,49(2)03:19,29(2)05:07,43(2)06:49,78(2)
  Roel De Vocht01:40,8001:48,1401:42,35
3.SKOSkøll/Amstel[3]01:39,41(3)03:21,89(3)05:09,57(3)06:49,93(3)
  Gijs Andringa01:42,4801:47,6801:40,36
4.AEGAegir[4]01:41,39(4)03:23,56(4)05:13,23(4)06:58,07(4)
  Wif Bronsgeest01:42,1701:49,6701:44,84

za 09:15 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[3]01:34,60(1)00:12,13(1)04:57,95(1)06:41,98(1)
  Govert Dwarshuis23:58:38,4704:45,8201:44,03
2.GYAGyas[4]01:38,18(3)03:15,01(2)05:04,71(2)06:46,92(2)
  Joris Kluvers01:36,8301:49,7001:42,21
3.THEThêta[2]01:38,82(4)03:21,02(4)05:11,22(4)06:58,49(3)
  Jordi de Leeuw01:42,2001:50,2001:47,27
4.ARGArgo[5]01:37,89(2)03:20,05(3)05:09,76(3)06:59,93(4)
  Chris Congleton01:42,1601:49,7101:50,17

za 09:20 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 2[2]01:38,41(2)03:19,26(2)05:03,02(1)06:45,41(1)
  Marc Poliacu-Prosé01:40,8501:43,7601:42,39
2.ORCOrca[5]01:39,05(4)03:20,72(4)05:05,16(3)06:46,55(2)
  Pelle Laken01:41,6701:44,4401:41,39
3.LAGLaga[3]01:38,17(1)--(1)05:03,48(2)06:47,65(3)
  Camiel Schreuder23:58:22,1705:03,4801:44,17
4.PHOPhocas[4]01:38,67(3)03:20,24(3)05:05,38(4)06:53,94(4)
  Leon Masselink01:41,5701:45,1401:48,56
5.TRITriton[6]01:40,45(5)03:21,43(5)05:09,41(5)06:56,09(5)
  Victor de Vos01:40,9801:47,9801:46,68

za 16:35 : A-finale

3.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[2]01:35,11(1)03:15,37(1)04:56,69(1)06:37,80(1)
  Govert Dwarshuis01:40,2601:41,3201:41,11
2.PROProteus[1]01:38,44(2)03:21,62(2)05:09,67(5)06:46,49(2)
  Roel De Vocht01:43,1801:48,0501:36,82
3.GYAGyas[5]01:40,23(4)03:24,70(4)05:05,09(2)06:48,55(3)
  Joris Kluvers01:44,4701:40,3901:43,46
4.ASOAsopos[4]01:42,33(6)03:27,07(6)05:09,14(4)06:49,93(4)
  Felix Brongers01:44,7401:42,0701:40,79
5.ORCOrca[6]01:41,22(5)03:25,44(5)05:10,33(6)06:51,71(5)
  Pelle Laken01:44,2201:44,8901:41,38
6.OKEOkeanos 2[3]01:39,85(3)03:23,77(3)05:06,31(3)06:52,32(6)
  Marc Poliacu-Prosé01:43,9201:42,5401:46,01

Acties

Terug