ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

Skøll

SKO
83 races

zaterdag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKris van Velzen029: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:57,094e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]07:47,915e
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:49,933e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]06:46,552e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:43,902e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:27,741e
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]07:32,432e
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xvoorwedstrijd 1[4]07:05,951e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xvoorwedstrijd 1[2]07:19,683e
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,621e
SKOSkøll 1Ashley Rijst020: DE 2xvoorwedstrijd 2[6]07:38,785e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:53,514e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,382e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,576e
SKOSkøll/OkeanosMichiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:27,814e
SKOSkøllDavid Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:44,675e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:21,982e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]07:51,611e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e
SKOSkøllTim Koks010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:06,824e
SKOSkøll 2Justin Ringeling003: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:55,726e
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xvoorwedstrijd 3[5]07:34,291e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,733e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:17,312e
THEThêta/SkøllLennart van Lierop001: HE 2xA-finale [4]06:22,471e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xA-finale [2]06:29,383e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xA-finale [6]06:51,715e
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xA-finale [1]07:28,042e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [3]07:30,143e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [2]07:53,116e
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xA-finale [4]07:02,681e
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xA-finale [3]07:09,402e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xA-finale [1]07:12,464e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [2]07:27,143e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-A-finale [2]06:30,486e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [4]07:54,623e
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xA-finale [3]07:32,635e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+A-finale [6]06:17,675e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-A-finale [5]07:28,736e

zondag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-time-trial 05:45,065e
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-time-trial 05:55,2810e
SKOSkøll 1Tim Vonsée106: HGb 4-time-trial 06:20,9613e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xtime-trial 06:49,534e
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xtime-trial 06:58,4813e
SKOSkøll 2Jochem Zonneveld121: LHB 1xtime-trial 07:13,3817e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xtime-trial 07:06,311e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xtime-trial 07:16,982e
SKOSkøllJur Dusseldorp118: LHGb 4-time-trial 06:07,519e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xtime-trial 07:54,639e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xtime-trial 06:42,313e
SKOSkøllTim Koks112: HB 8+time-trial 05:27,407e
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*time-trial 06:43,281e
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+time-trial 04:58,721e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xtime-trial 07:04,376e
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xtime-trial 06:15,003e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xtime-trial 06:16,865e
SKOSkøllKris van Velzen136: DB 8+time-trial 06:17,9311e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [5]06:55,731e
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xA-finale [2]07:19,983e
SKOSkøll 5Michiel Moerman101: HE 1xA-finale [1]07:35,805e
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-B-finale [2]06:38,704e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-A-finale [6]06:28,904e
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xA-finale [6]07:18,582e
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xA-finale [1]07:36,975e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xA-finale [2]07:40,354e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xA-finale [3]08:16,673e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [4]08:12,312e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]06:30,463e
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-A-finale [2]07:26,392e
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2-A-finale [5]07:17,215e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [3]08:12,554e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xA-finale [3]07:39,935e
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*A-finale [1]07:27,872e
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [1]05:35,051e
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+A-finale [3]05:57,162e
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xA-finale [5]06:59,183e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [6]08:08,166e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [5]07:01,532e
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xA-finale [3]07:04,353e
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xA-finale [3]06:34,481e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xA-finale [5]06:40,682e
SKOSkøllKris van Velzen136: DB 8+B-finale [5]07:04,655e
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xA-finale [5]05:51,741e

Acties

Terug