NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

107: HG 4+

Heren gevorderde vier-met
4 races

zo 09:01 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/Laga[6]01:43,35(1)03:36,19(1)05:30,62(1)07:27,19(1)
  Rafaël van Hees01:52,8401:54,4301:56,57
2.LAGLaga/Proteus[5]01:48,54(2)03:43,40(2)05:40,89(2)07:35,45(2)
  Paolo Pantano01:54,8601:57,4901:54,56
3.PROProteus 1[4]01:48,82(3)03:46,98(4)05:41,16(3)07:36,12(3)
  Gilles Deiters01:58,1601:54,1801:54,96
4.LEYLeythe/Willem III/RIC/Eem[7]01:51,21(4)03:46,11(3)05:43,32(4)07:40,77(4)
  Douwe Ruttenberg01:54,9001:57,2101:57,45

zo 09:06 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus/Skadi[5]01:48,47(2)03:45,11(1)05:43,89(1)07:39,80(1)
  Rik Verboeket01:56,6401:58,7801:55,91
2.LAGLaga[7]01:48,09(1)03:47,66(2)05:46,72(2)07:42,28(2)
  Daan Bolkestein01:59,5701:59,0601:55,56
3.GYAGyas 1[4]01:51,08(3)03:49,64(3)05:47,37(3)07:42,77(3)
  Kevin Schepers01:58,5601:57,7301:55,40
4.EUREuros[6]01:54,01(4)03:53,28(4)05:52,13(4)07:46,63(4)
  Emiel Tempelman01:59,2701:58,8501:54,50

zo 09:11 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[6]01:47,10(1)03:37,40(1)05:33,04(1)07:27,87(1)
  Cas Klingenberg01:50,3001:55,6401:54,83
2.PROProteus 2[5]01:48,77(2)03:38,83(2)05:35,02(2)07:30,40(2)
  Valentijn Mahieu01:50,0601:56,1901:55,38
3.GYAGyas 2[8]01:51,79(3)03:46,53(3)05:47,11(3)07:47,61(3)
  Jan Heersmink01:54,7402:00,5802:00,50
4.GYAGyas/Phocas[4]01:54,08(4)03:51,05(4)05:54,51(4)07:58,17(4)
  Niek van Wattum01:56,9702:03,4602:03,66
5.NJONjord[7]01:55,77(5)03:52,53(5)05:59,40(5)08:05,21(5)
  Lars Minnes01:56,7602:06,8702:05,81

zo 15:19 : A-finale

5.0 m/s, 260° (W), 33% wind mee, 67% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord/Laga[6]01:40,96(3)03:27,10(2)05:10,62(1)06:50,53(1)
  Rafaël van Hees01:46,1401:43,5201:39,91
2.ORCOrca[4]01:40,42(2)03:25,96(1)05:11,25(2)06:55,10(2)
  Cas Klingenberg01:45,5401:45,2901:43,85
3.PROProteus/Skadi[5]01:42,78(5)03:30,43(5)05:14,90(3)06:59,11(3)
  Rik Verboeket01:47,6501:44,4701:44,21
4.LAGLaga[3]01:40,00(1)03:28,57(3)05:15,73(4)07:01,56(4)
  Daan Bolkestein01:48,5701:47,1601:45,83
5.PROProteus 2[8]01:41,32(4)03:29,41(4)05:16,74(5)07:03,87(5)
  Valentijn Mahieu01:48,0901:47,3301:47,13
6.LAGLaga/Proteus[7]01:47,22(6)03:37,49(6)05:29,16(6)07:20,01(6)
  Paolo Pantano01:50,2701:51,6701:50,85

Acties

Terug