NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

131: DG 4+

Dames gevorderde vier-met
3 races

zo 10:51 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Triton[4]02:04,19(4)04:07,70(2)06:13,40(2)08:14,92(1)
  Pleun Santerse02:03,5102:05,7002:01,52
2.LAGLaga 1[8]02:01,20(1)04:05,82(1)06:12,25(1)08:15,90(2)
  Rosalie Rietjens02:04,6202:06,4302:03,65
3.LAGLaga 2[7]02:03,05(3)04:11,21(4)06:16,83(3)08:25,09(3)
  Lara Schonewille02:08,1602:05,6202:08,26
4.SKOSkøll[5]02:02,73(2)04:08,93(3)06:21,02(4)08:27,56(4)
  Kris van Velzen02:06,2002:12,0902:06,54
5.NJONjord[3]02:05,56(5)04:14,20(5)06:25,60(5)08:35,96(5)
  Indy Planting02:08,6402:11,4002:10,36
6.SKASkadi/Njord/Laga[6]02:08,14(6)04:18,20(6)06:32,20(6)08:45,83(6)
  Senna Limburg02:10,0602:14,0002:13,63

zo 10:56 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 290° (WNW), 7% wind tegen, 93% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[6]02:03,40(1)04:08,69(1)06:19,40(1)08:26,39(1)
  Eline van Marle02:05,2902:10,7102:06,99
2.PELPelargos[4]02:05,00(2)04:11,79(2)06:21,84(2)08:30,04(2)
  Lianne Damink02:06,7902:10,0502:08,20
3.SKASkadi 2[8]02:08,48(4)04:18,48(5)06:31,22(4)08:36,92(3)
  Mirte Kok02:10,0002:12,7402:05,70
4.SPASpaarne/RIC/Amstel[5]02:09,32(5)04:18,23(4)06:30,37(3)08:39,00(4)
  Cécile Bras02:08,9102:12,1402:08,63
5.SKASkadi 1[7]02:06,93(3)04:14,15(3)06:31,91(5)08:42,63(5)
  Irene Laane02:07,2202:17,7602:10,72
6.OKEOkeanos/Phocas[3]02:12,53(6)04:28,73(6)06:48,26(6)09:00,52(6)
  Ymke van Griensven02:16,2002:19,5302:12,26

zo 16:59 : A-finale

5.0 m/s, 270° (W), 22% wind mee, 78% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[7]01:51,96(1)03:46,96(1)05:43,44(1)07:38,51(1)
  Rosalie Rietjens01:55,0001:56,4801:55,07
2.PELPelargos[4]01:58,12(5)03:56,44(5)05:54,31(4)07:45,87(2)
  Lianne Damink01:58,3201:57,8701:51,56
3.TRITriton[6]01:54,69(2)03:53,11(2)05:52,07(2)07:46,80(3)
  Eline van Marle01:58,4201:58,9601:54,73
4.LAGLaga 2[3]01:55,25(3)03:53,62(3)05:52,89(3)07:50,56(4)
  Lara Schonewille01:58,3701:59,2701:57,67
5.PHOPhocas/Triton[5]01:57,60(4)03:56,01(4)05:56,70(5)07:55,98(5)
  Pleun Santerse01:58,4102:00,6901:59,28
6.SKASkadi 2[8]01:58,89(6)04:00,01(6)06:02,52(6)08:02,07(6)
  Mirte Kok02:01,1202:02,5101:59,55

Acties

Terug