NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)

Dames eerstejaars vier-met
3 races

za 09:15 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll 2[7]01:51,22(1)03:49,39(1)05:49,55(1)07:49,39(1)
  Kris van Velzen01:58,1702:00,1601:59,84
2.LAGLaga[5]01:52,18(2)03:49,88(2)05:51,26(2)07:51,15(2)
  Paula Hamming01:57,7002:01,3801:59,89
3.SKOSkøll 1[4]01:58,46(5)03:58,09(4)05:58,44(3)07:59,48(3)
  Renée Groen01:59,6302:00,3502:01,04
4.EUREuros[3]01:56,23(3)03:56,87(3)06:00,68(4)08:04,02(4)
  Marthe Oldenhof02:00,6402:03,8102:03,34
5.SKOSkøll 4[2]01:57,47(4)04:00,07(5)06:06,47(5)08:11,14(5)
  Fleur Tolmeijer02:02,6002:06,4002:04,67
6.SKOSkøll 5[6]02:01,27(6)04:08,76(6)06:18,98(6)08:30,20(6)
  Tessa Siertsema02:07,4902:10,2202:11,22

za 09:20 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[7]01:50,21(1)03:45,58(1)05:43,84(1)07:42,59(1)
  Céline van der Hall01:55,3701:58,2601:58,75
2.ARGArgo[6]01:53,20(2)03:50,52(2)05:50,45(2)07:52,28(2)
  Isabelle van Doorn01:57,3201:59,9302:01,83
3.SKOSkøll 3[5]01:57,34(4)03:56,93(4)05:59,21(4)08:02,16(4)
  Iris Neijzen01:59,5902:02,2802:02,95
4.OKEOkeanos/Phocas/SilVia[2]01:57,61(5)03:59,48(5)06:04,76(5)08:11,22(5)
  Ymke van Griensven02:01,8702:05,2802:06,46
5.SAUSaurus/Thêta[3]01:59,02(6)04:01,52(6)06:07,62(6)08:17,39(6)
  Julia Kernkamp02:02,5002:06,1002:09,77
6.AEGAegir/Gyas[4]01:55,62(3)03:54,77(3)05:56,14(3)07:58,70(3)
  Hilde Rixt Veldhuis01:59,1502:01,3702:02,56

za 15:30 : A-finale

4.0 m/s, 150° (ZZO), 49% wind mee, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[5]01:50,04(1)03:44,04(1)05:39,05(1)07:33,52(1)
  Céline van der Hall01:54,0001:55,0101:54,47
2.LAGLaga[6]01:52,58(3)03:46,51(2)05:44,43(2)07:38,59(2)
  Paula Hamming01:53,9301:57,9201:54,16
3.ARGArgo[3]01:56,37(6)03:52,22(4)05:49,46(4)07:42,22(3)
  Isabelle van Doorn01:55,8501:57,2401:52,76
4.SKOSkøll 2[4]01:51,65(2)03:49,15(3)05:55,86(6)07:44,94(4)
  Kris van Velzen01:57,5002:06,7101:49,08
5.EUREuros[1]01:54,50(4)03:52,95(5)05:46,07(3)07:52,28(5)
  Marthe Oldenhof01:58,4501:53,1202:06,21
6.SKOSkøll 3[7]01:54,92(5)03:54,70(6)05:57,41(7)07:54,55(6)
  Iris Neijzen01:59,7802:02,7101:57,14
7.OKEOkeanos/Phocas/SilVia[8]01:59,27(8)04:00,97(8)06:05,76(8)08:07,06(8)
  Ymke van Griensven02:01,7002:04,7902:01,30
8.SKOSkøll 1[2]01:58,16(7)03:57,27(7)05:53,16(5)07:56,73(7)
  Renée Groen01:59,1101:55,8902:03,57

Acties

Terug