NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

022: DG 1x

Dames gevorderde skiff
3 races

za 10:45 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[5]02:00,91(3)04:05,30(2)06:15,09(1)08:24,00(1)
  Sanne Dijkstra02:04,3902:09,7902:08,91
2.AEGAegir 2[3]01:58,60(1)04:04,02(1)06:15,47(2)08:26,90(2)
  Juliette van Beek02:05,4202:11,4502:11,43
3.BEABeatrix[2]02:00,35(2)04:13,13(6)06:19,21(3)08:27,05(3)
  Roos Rooijakkers02:12,7802:06,0802:07,84
4.DDSDDS[6]02:04,05(6)04:07,86(3)06:27,21(5)08:33,34(4)
  Merel Dubbeldam02:03,8102:19,3502:06,13
5.SKOSkøll[7]02:03,73(5)04:12,76(5)06:27,45(6)08:40,55(5)
  Zaida Rivai02:09,0302:14,6902:13,10
6.LAGLaga[4]02:02,22(4)04:10,60(4)06:24,46(4)08:46,68(6)
  Maartje Duzijn02:08,3802:13,8602:22,22
7.AEGAegir 1[8]02:07,12(7)04:20,81(7)06:36,95(7)08:50,39(7)
  Julia Laninga02:13,6902:16,1402:13,44

za 10:50 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PONPontos[2]02:03,76(6)04:10,02(6)06:15,53(4)08:19,17(1)
  Joyline Mud02:06,2602:05,5102:03,64
2.THEThêta[8]01:58,70(1)04:03,89(1)06:11,76(1)08:19,46(2)
  Lisa van Heyningen02:05,1902:07,8702:07,70
3.ARGArgo[4]02:01,30(4)04:04,91(2)06:13,75(3)08:20,03(3)
  Carolien Tigelaar02:03,6102:08,8402:06,28
4.SKASkadi[7]02:02,42(5)04:05,88(3)06:13,27(2)08:21,06(4)
  Nina Loos02:03,4602:07,3902:07,79
5.NJONjord[5]01:59,61(2)04:06,47(4)06:16,27(5)08:22,57(5)
  Elke Sanders02:06,8602:09,8002:06,30
6.PROProteus 2[6]01:59,94(3)04:07,40(5)06:18,63(6)08:26,75(6)
  Kitty de Smit02:07,4602:11,2302:08,12
7.PROProteus 1[3]02:04,15(7)04:11,81(7)06:22,48(7)08:32,52(7)
  Ingmar Visser02:07,6602:10,6702:10,04

za 15:35 : A-finale

4.0 m/s, 150° (ZZO), 49% wind mee, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[1]01:59,32(4)04:01,25(2)06:02,70(1)08:00,79(1)
  Nina Loos02:01,9302:01,4501:58,09
2.ARGArgo[2]02:00,04(5)04:02,33(4)06:06,14(3)08:03,23(2)
  Carolien Tigelaar02:02,2902:03,8101:57,09
3.PONPontos[5]02:00,67(7)04:04,37(6)06:07,24(5)08:08,49(3)
  Joyline Mud02:03,7002:02,8702:01,25
4.ASOAsopos[4]01:58,74(2)04:01,66(3)06:06,75(4)08:11,25(4)
  Sanne Dijkstra02:02,9202:05,0902:04,50
5.BEABeatrix[7]02:00,34(6)04:03,34(5)06:10,71(7)08:13,39(5)
  Roos Rooijakkers02:03,0002:07,3702:02,68
6.THEThêta[6]01:59,03(3)04:04,62(7)06:08,33(6)08:15,18(6)
  Lisa van Heyningen02:05,5902:03,7102:06,85
7.AEGAegir 2[3]01:57,15(1)03:59,23(1)06:05,98(2)08:15,47(7)
  Juliette van Beek02:02,0802:06,7502:09,49
8.DDSDDS[8]02:02,38(8)04:10,43(8)06:20,25(8)08:23,88(8)
  Merel Dubbeldam02:08,0502:09,8202:03,63

Acties

Terug