NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+

Lichte heren eerstejaars acht
3 races

za 14:25 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:30,10(4)03:01,54(3)04:36,42(3)06:08,20(1)
  Victor van Meer01:31,4401:34,8801:31,78
2.NJONjord[8]01:28,89(1)03:01,10(2)04:35,24(1)06:08,73(2)
  Ralph de Waard01:32,2101:34,1401:33,49
3.SKASkadi[7]01:29,45(2)03:00,90(1)04:35,79(2)06:08,90(3)
  Nils de Haan01:31,4501:34,8901:33,11
4.PROProteus[6]01:33,47(6)03:04,32(6)04:38,43(4)06:11,91(4)
  Vincent Kuijs01:30,8501:34,1101:33,48
5.ASOAsopos[2]01:30,29(5)03:03,43(4)04:39,96(5)06:15,71(5)
  Lucas Hoedemaker01:33,1401:36,5301:35,75
6.ORCOrca[4]01:29,88(3)03:03,90(5)04:40,93(6)06:17,55(6)
  Lex Zwakenberg01:34,0201:37,0301:36,62
7.PHOPhocas[5]02:10,25(7)03:07,73(7)04:45,07(7)06:22,26(7)
  Thijs De Vos00:57,4801:37,3401:37,19

za 14:30 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[6]01:27,15(1)02:58,61(1)04:34,72(1)06:09,87(1)
  Tim Vonsée01:31,4601:36,1101:35,15
2.TRITriton[7]01:28,04(2)03:01,79(2)04:37,49(3)06:12,59(2)
  Martijn van Beusekom01:33,7501:35,7001:35,10
3.GYAGyas[5]01:29,97(4)03:02,03(3)04:37,23(2)06:12,92(3)
  Stijn Meijssen01:32,0601:35,2001:35,69
4.LAGLaga[3]01:29,27(3)03:02,42(4)04:38,92(4)06:14,60(4)
  Willem Ooink01:33,1501:36,5001:35,68
5.EUREuros[2]01:31,85(5)03:05,63(6)04:42,99(6)06:17,39(5)
  Kay van Wieringen01:33,7801:37,3601:34,40
6.THEThêta[4]01:32,93(7)03:06,29(7)04:42,73(5)06:17,82(6)
  Mees Fabel01:33,3601:36,4401:35,09
7.ARGArgo[8]01:32,08(6)03:04,63(5)04:43,99(7)06:19,55(7)
  Ruben Hemler01:32,5501:39,3601:35,56

za 18:25 : A-finale

3.0 m/s, 160° (ZZO), 58% wind mee, 42% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:28,87(1)03:00,63(1)04:34,81(1)06:08,98(1)
  Victor van Meer01:31,7601:34,1801:34,17
2.SKOSkøll[4]01:29,52(2)03:02,96(3)04:38,71(3)06:11,94(2)
  Tim Vonsée01:33,4401:35,7501:33,23
3.SKASkadi[2]01:29,82(3)03:02,36(2)04:37,76(2)06:12,67(3)
  Nils de Haan01:32,5401:35,4001:34,91
4.GYAGyas[7]01:30,04(4)03:04,41(4)04:41,96(6)06:14,23(4)
  Stijn Meijssen01:34,3701:37,5501:32,27
5.TRITriton[3]01:30,95(6)03:05,75(6)04:40,45(4)06:15,98(5)
  Martijn van Beusekom01:34,8001:34,7001:35,53
6.PROProteus[1]01:31,88(8)03:05,27(5)04:40,98(5)06:16,62(6)
  Vincent Kuijs01:33,3901:35,7101:35,64
7.LAGLaga[8]01:31,30(7)03:06,94(7)04:42,48(7)06:16,81(7)
  Willem Ooink01:35,6401:35,5401:34,33
8.NJONjord[6]01:30,42(5)03:07,15(8)04:45,28(8)06:26,28(8)
  Ralph de Waard01:36,7301:38,1301:41,00

Acties

Terug