NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

016: LHDev 2x

Lichte heren development dubbeltwee
3 races

za 09:50 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[3]01:39,64(1)03:25,08(1)05:13,41(1)07:03,30(1)
  Joost Braspenning01:45,4401:48,3301:49,89
2.GYAGyas[5]01:40,13(2)03:26,63(2)05:15,24(2)07:03,81(2)
  Joris Kluvers01:46,5001:48,6101:48,57
3.NERNereus/Skøll[7]01:41,53(3)03:28,47(3)05:16,73(3)07:06,62(3)
  Edgar Bohte01:46,9401:48,2601:49,89
4.ARGArgo/Triton[4]01:43,30(4)03:32,35(4)05:21,12(4)07:10,37(4)
  Victor de Vos01:49,0501:48,7701:49,25
5.AEGAegir[6]01:44,92(5)03:34,71(5)05:21,96(5)07:12,03(5)
  Wif Bronsgeest01:49,7901:47,2501:50,07

za 09:55 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 110° (OZO), 7% wind mee, 93% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[5]01:35,58(1)03:19,03(1)05:04,89(1)06:53,57(1)
  Govert Dwarshuis01:43,4501:45,8601:48,68
2.SKOSkøll/Willem III[6]01:41,08(5)03:28,28(4)05:14,80(3)07:02,86(2)
  Timo van Helvoort01:47,2001:46,5201:48,06
3.PROProteus[2]01:38,14(2)03:25,12(2)05:13,86(2)07:03,26(3)
  Roel De Vocht01:46,9801:48,7401:49,40
4.LAGLaga[3]01:40,10(3)03:26,90(3)05:16,06(4)07:04,55(4)
  Camiel Schreuder01:46,8001:49,1601:48,49
5.OKEOkeanos 2[4]01:40,85(4)03:29,38(5)05:18,18(5)07:07,02(5)
  Marc Poliacu-Prosé01:48,5301:48,8001:48,84
6.PHOPhocas[7]01:44,05(6)03:34,62(6)05:25,59(6)07:13,78(6)
  Leon Masselink01:50,5701:50,9701:48,19

za 16:00 : A-finale

4.0 m/s, 150° (ZZO), 49% wind mee, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[5]01:35,44(1)03:15,94(1)04:59,66(1)06:44,22(1)
  Govert Dwarshuis01:40,5001:43,7201:44,56
2.PROProteus[7]01:39,40(2)03:23,43(3)05:09,35(3)06:51,76(2)
  Roel De Vocht01:44,0301:45,9201:42,41
3.SKOSkøll/Willem III[6]01:41,78(5)03:25,78(5)05:11,05(4)06:53,06(3)
  Timo van Helvoort01:44,0001:45,2701:42,01
4.GYAGyas[3]01:41,55(4)03:25,59(4)05:12,48(6)06:55,13(4)
  Joris Kluvers01:44,0401:46,8901:42,65
5.ASOAsopos[4]01:42,07(6)03:23,24(2)05:08,62(2)06:56,42(5)
  Joost Braspenning01:41,1701:45,3801:47,80
6.LAGLaga[8]01:40,36(3)03:26,00(6)05:11,81(5)06:57,25(6)
  Camiel Schreuder01:45,6401:45,8101:45,44
7.ARGArgo/Triton[1]01:45,49(8)03:28,97(7)05:15,96(7)07:03,28(7)
  Victor de Vos01:43,4801:46,9901:47,32
8.NERNereus/Skøll[2]01:44,74(7)03:29,72(8)05:20,97(8)07:12,14(8)
  Edgar Bohte01:44,9801:51,2501:51,17

Acties

Terug