NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: DDev 2x

Dames development dubbeltwee
3 races

za 11:10 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 150° (ZZO), 49% wind mee, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:47,60(1)03:45,91(1)--07:45,61(1)
  Annelinde van Bergen01:58,31
2.EUREuros[6]01:52,34(2)03:49,39(2)--07:50,37(2)
  Jolien Ambrosius01:57,05
3.ORCOrca 2[1]01:54,03(3)03:53,41(3)--07:51,81(3)
  Ariana Tanja01:59,38
4.PELPelargos/Triton[2]01:55,41(6)03:54,84(4)--07:56,52(4)
  Lianne Damink01:59,43
5.ASOAsopos[7]01:54,50(4)03:55,11(5)--08:05,51(5)
  Meike van Kootwijk02:00,61
6.SKOSkøll[3]01:55,22(5)03:57,79(6)--08:13,18(6)
  Annemieke Efdee02:02,57
7.AEGAegir[5]01:58,40(7)04:05,63(7)--08:26,88(7)
  Inge Hadders02:07,23

za 11:15 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 150° (ZZO), 49% wind mee, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[7]01:46,33(1)03:42,39(1)05:40,68(1)07:40,65(1)
  Wia Ruiter01:56,0601:58,2901:59,97
2.GYAGyas 1[3]01:50,50(3)03:47,88(2)05:47,19(2)07:46,41(2)
  Xanthe Jeremiasse01:57,3801:59,3101:59,22
3.ARGArgo[6]01:48,86(2)03:48,53(3)05:48,71(3)07:47,13(3)
  Aranka Windmeijer01:59,6702:00,1801:58,42
4.SKASkadi[8]01:52,10(4)03:51,35(4)05:51,32(4)07:52,10(4)
  Theresa Feddersen01:59,2501:59,9702:00,78
5.EUREuros/Aegir[4]01:53,89(5)03:55,03(5)05:55,76(5)07:57,12(5)
  Rosa Brouwers02:01,1402:00,7302:01,36
6.PELPelargos[1]01:56,93(7)03:59,20(6)06:04,06(6)08:06,99(6)
  Isa Van Rijswijk02:02,2702:04,8602:02,93
7.GYAGyas 2[2]01:55,95(6)04:00,42(7)06:04,69(7)08:10,67(7)
  Nienke Buters02:04,4702:04,2702:05,98
8.VIDVidar[5]02:04,86(8)04:21,73(8)06:41,85(8)09:11,40(8)
  Gabrielle Rebecca Foster02:16,8702:20,1202:29,55

za 16:20 : A-finale

3.0 m/s, 130° (ZO), 31% wind mee, 69% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[5]01:44,79(1)03:37,64(1)05:32,28(1)07:28,35(1)
  Wia Ruiter01:52,8501:54,6401:56,07
2.GYAGyas 1[3]01:48,66(3)03:42,19(3)05:37,87(3)07:31,49(2)
  Xanthe Jeremiasse01:53,5301:55,6801:53,62
3.EUREuros[6]01:50,76(5)03:43,86(5)05:38,14(4)07:32,33(3)
  Jolien Ambrosius01:53,1001:54,2801:54,19
4.LAGLaga[4]01:46,67(2)03:40,05(2)05:36,88(2)07:32,73(4)
  Annelinde van Bergen01:53,3801:56,8301:55,85
5.ARGArgo[7]01:49,17(4)03:42,85(4)05:38,64(5)07:33,68(5)
  Aranka Windmeijer01:53,6801:55,7901:55,04
6.ORCOrca 2[2]01:52,47(7)03:47,79(6)05:43,23(6)07:36,45(6)
  Ariana Tanja01:55,3201:55,4401:53,22
7.SKASkadi[8]01:51,37(6)03:48,62(7)05:47,54(7)07:47,77(7)
  Theresa Feddersen01:57,2501:58,9202:00,23
8.PELPelargos/Triton[1]01:54,51(8)03:49,95(8)05:49,34(8)07:49,95(8)
  Lianne Damink01:55,4401:59,3902:00,61

Acties

Terug