NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

Willem III

WIL
76 races

zaterdag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFien Wenneker044: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:23,085e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:02,862e
TRITritonLisette Regelink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]07:44,473e
WILWillem III/Amstel 2Tabo Stekelenburg040: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:47,801e
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:13,984e
WILWillem III/Amstel 1Phaedra van der Molen040: M18 2xvoorwedstrijd 3[2]07:41,791e
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIJaap Worm007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[7]06:22,391e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[6]06:28,441e
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[7]06:01,541e
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xheat [6]07:45,003e
WILWillem III 4Maarten Worm042: J16 1xheat [1]07:47,246e
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xheat [8]07:51,948e
WILWillem III 5Klaas Baud042: J16 1xheat [7]07:52,349e
WILWillem III 2Igor Nienhaus042: J16 1xheat [4]08:00,9017e
WILWillem III 6Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xheat [6]08:04,9521e
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]06:12,592e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)A-finale [6]06:53,063e
TRITriton/Willem IIIMette Beugelsdijk020: DE 2x (NSK)A-finale [7]07:13,993e
TRITritonLisette Regelink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [7]07:42,307e
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop006: HG 4xA-finale [4]06:07,001e
WILWillem III/TrompAnna Meijers039: M18 2-A-finale [7]08:12,202e
WILWillem IIICharlotte Russel039: M18 2-A-finale [6]08:17,083e
SPASpaarne/RICCécile Bras039: M18 2-A-finale [3]08:22,614e
WILWillem III/Amstel 2Tabo Stekelenburg040: M18 2xA-finale [5]07:37,851e
WILWillem III/Amstel 1Phaedra van der Molen040: M18 2xA-finale [6]07:43,442e
WILWillem III/LaakBen van den Eerenbeemt043: J16 4xA-finale [5]06:57,894e
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIJaap Worm007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [3]06:39,236e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)A-finale [5]06:26,611e
LEYLeythe/Tromp/Willem IIIElke Schokking025: DG 4xA-finale [3]06:55,672e
AMSAmstel/Willem IIILauren de Hertog025: DG 4xA-finale [1]07:20,686e
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]06:08,825e
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop038: J18 4xA-finale [5]06:11,961e
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:15,985e

zondag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe/Willem III/RIC/EemDouwe Ruttenberg107: HG 4+voorwedstrijd 1[7]07:40,774e
WILWillem III 2Ben van den Eerenbeemt148: J16 2xvoorwedstrijd 1[7]08:08,692e
WILWillem III 3Diede Beishuizen148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:24,175e
WILWillem III 1Jasper Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 3[3]07:45,842e
WILWillem III 2Timo van Helvoort121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:27,172e
WILWillem III 1Ole Kuppens121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:35,032e
SPASpaarne/RIC/AmstelCécile Bras131: DG 4+voorwedstrijd 2[5]08:39,004e
NERNereus/Willem IIIMitchel Steenman102: HE 2- (NSK)voorwedstrijd 1[4]07:21,201e
WILWillem III/TrompAnna Meijers146: M18 4-A-finale [5]08:17,683e
WILWillem III/TrompSusan Temming126: DE 2- (NSK)voorwedstrijd 1[4]08:15,721e
OKEOkeanos/Willem IIIBenita de Man126: DE 2- (NSK)voorwedstrijd 2[7]08:16,971e
SPASpaarne/Willem IIIHidde Lycklama143: J18 2xvoorwedstrijd 1[7]07:26,101e
HOOHoop/Willem IIIJaap Worm143: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:24,011e
WILWillem III/AmstelTabo Stekelenburg132: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:10,712e
WILWillem III 2Henriëtte Maitland145: M18 1xheat [4]09:05,255e
WILWillem III 1Tirza den Hond145: M18 1xheat [2]09:10,919e
TRITritonSteven Bos110: HB 2xvoorwedstrijd 2[5]08:00,696e
TROTromp-combiRuben Kouwenhoven104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[6]06:31,833e
TRITriton/ProteusMaarten van Blokland304: HE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[5]06:13,525e
WILWillem III 2Fien Wenneker151: M16 1xheat [4]09:26,4818e
WILWillem III 1Emma Eggenkamp151: M16 1xheat [6]09:50,5225e
TRITriton 2Isis Meruma136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:41,835e
AMSAmstel-combiRoos Luteijn128: DE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[6]07:07,993e
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[5]06:52,911e
WILWillem III 1Jasper Simons148: J16 2xA-finale [3]07:19,083e
OKEOkeanos/Willem IIILotte Pronk129: DG 4-A-finale [4]07:05,451e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [6]06:35,473e
TRITritonHein Schreuder119: LHG 4+A-finale [8]07:26,456e
NERNereus/Willem IIIMitchel Steenman102: HE 2- (NSK)A-finale [6]06:54,511e
WILWillem III/TrompSusan Temming126: DE 2- (NSK)A-finale [6]07:41,481e
OKEOkeanos/Willem IIIBenita de Man126: DE 2- (NSK)A-finale [5]07:47,552e
SPASpaarne/Willem IIIHidde Lycklama143: J18 2xA-finale [4]06:51,581e
HOOHoop/Willem IIIJaap Worm143: J18 2xA-finale [6]07:01,692e
WILWillem III/AmstelTabo Stekelenburg132: DG 2xA-finale [8]07:45,275e
WILWillem IIIIvan van Veen149: J16 4*A-finale [3]07:25,215e
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+A-finale [5]06:14,913e
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+ (NSK)A-finale [3]05:54,822e
NERNereus/Triton/Willem IIIMette Beugelsdijk137: LDE 4xA-finale [4]06:38,251e
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xA-finale [4]06:26,653e
WILWillem III/SpaarneWillem Stoop103: HE 4xA-finale [7]06:04,401e
WILWillem III/Tromp/LeytheElke Schokking147: M18 4xA-finale [3]06:51,732e
AMSAmstel/Willem IIILauren de Hertog147: M18 4xA-finale [7]07:23,534e
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+ (NSK)A-finale [7]06:31,161e

Acties

Terug