NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

Aegir

AEG
65 races

zaterdag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirSjoerd Hilhorst047: HTal 8+voorwedstrijd 2[6]06:50,981e
AEGAegirElzemiek Jansen048: DTal 8+voorwedstrijd 3[5]07:46,794e
AEGAegirAlieke Speelman049: DTal 4*voorwedstrijd 1[3]08:19,672e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:59,444e
AEGAegir 1Alistair Cortes009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:17,077e
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:01,632e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,804e
AEGAegir 5Victor Schop009: HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:22,745e
AEGAegir 3Robert Kuyer009: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:40,598e
AEGAegir/GyasHilde Rixt Veldhuis028: DEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:58,706e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:59,132e
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:12,035e
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:26,902e
AEGAegir 1Julia Laninga022: DG 1xvoorwedstrijd 1[8]08:50,397e
AEGAegirInge Hadders026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:26,887e
EUREuros/AegirRosa Brouwers026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:57,125e
AEGAegirBetty Lahr035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:57,595e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:17,632e
GYAGyas/AegirDéan Klimp007: HDev 4-voorwedstrijd 4[7]06:31,023e
AEGAegirStijn Wijnen017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,525e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:27,462e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:11,082e
AEGAegirSjoerd Hilhorst047: HTal 8+A-finale [5]06:44,288e
AEGAegirAlieke Speelman049: DTal 4*A-finale [6]08:28,278e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [1]06:44,244e
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+A-finale [6]06:51,745e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+A-finale [1]06:58,927e
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xA-finale [3]08:15,477e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+A-finale [3]06:48,663e
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2xA-finale [5]07:21,702e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [2]06:25,394e
LAGLaga/AegirSophie Mans032: LDG 4xA-finale [6]07:15,084e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xA-finale [3]07:25,042e
AEGAegirEline Cox027: DDev 4-A-finale [3]07:01,471e
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+A-finale [5]07:57,524e

zondag

ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[5]08:15,341e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:04,453e
GYAGyas/AegirDéan Klimp106: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,614e
AEGAegirRoma Kloosterman140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]10:08,332e
AEGAegirStijn Wijnen118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:25,352e
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-voorwedstrijd 2[8]07:32,711e
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 1[5]08:33,933e
EUREuros/AegirCyrelle Tenhagen132: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:27,185e
AEGAegirJuliette van Beek132: DG 2xvoorwedstrijd 3[3]08:15,924e
AEGAegir 2Robert Kuyer111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:47,304e
AEGAegir/GyasJoris Pereboom111: HB 4+voorwedstrijd 2[5]07:24,164e
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+voorwedstrijd 3[5]07:09,582e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven111: HB 4+voorwedstrijd 3[7]07:22,325e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
AEGAegirInge Hadders136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]08:01,666e
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+voorwedstrijd 2[6]07:04,354e
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKA-finale [6]07:34,124e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [3]06:31,382e
AEGAegirRoma Kloosterman140: LDB 1xA-finale [7]09:26,446e
AEGAegirStijn Wijnen118: LHGb 4-A-finale [7]06:45,056e
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xA-finale [5]07:04,265e
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-A-finale [5]07:03,463e
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKA-finale [8]08:02,936e
AEGAegir/GyasHilde Rixt Veldhuis135: DB 4+A-finale [6]07:51,816e
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+A-finale [3]06:49,844e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+A-finale [3]05:58,335e
OKEOkeanos/Saurus/Aegir/PhocasAurianne Puts137: LDE 4xA-finale [3]06:44,462e
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xA-finale [2]06:58,912e
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xA-finale [6]06:21,804e
AEGAegirVictor Schop123: LHB 4+A-finale [8]07:11,974e

Acties

Terug