Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 mei 2003 t/m 25 mei 2003
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

018: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

za 10:10 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.NERNereus01:39,18(1)03:25,16(1)05:11,34(1)06:59,26(1)
  Anne van Drumpt01:45,9801:46,1801:47,92
2.PHOPhocas01:41,96(2)03:30,09(2)05:19,45(2)07:10,74(2)
  Ellen Tijkotte01:48,1301:49,3601:51,29
3.VIDVidar01:44,60(3)03:37,45(3)05:29,78(3)07:21,58(3)
  Ireen Koevoets01:52,8501:52,3301:51,80
4.OKEOkeanos01:48,40(5)03:39,86(5)05:32,37(5)07:22,66(4)
  Ilse ten Hove01:51,4601:52,5101:50,29
5.THEThêta01:45,48(4)03:38,82(4)05:31,44(4)07:23,96(5)
  Maartje Geven01:53,3401:52,6201:52,52

za 10:15 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir01:42,24(2)03:28,93(1)05:17,32(1)07:04,18(1)
  Charlotte Willemse01:46,6901:48,3901:46,86
2.GYAGyas01:45,44(4)03:32,31(3)05:20,09(2)07:06,56(2)
  Sanne Menning01:46,8701:47,7801:46,47
3.SAUSaurus01:43,90(3)03:32,74(4)05:20,62(3)07:06,93(3)
  Daphne Oyevaar01:48,8401:47,8801:46,31
4.SKOSkøll01:41,92(1)03:31,14(2)05:21,15(4)07:10,04(4)
  Eveline Hesp01:49,2201:50,0101:48,89
5.TRITriton01:46,55(5)03:35,52(5)05:24,62(5)07:10,70(5)
  Maartje Kouwenberg01:48,9701:49,1001:46,08

za 10:20 : voorwedstrijd 3

1.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.PROProteus01:42,40(2)03:30,28(1)05:20,23(1)07:09,73(1)
  Floor Baas01:47,8801:49,9501:49,50
2.EUREuros01:40,83(1)03:30,72(2)05:21,47(2)07:11,97(2)
  Karla Hoogendoorn01:49,8901:50,7501:50,50
3.NJONjord01:44,42(3)03:33,89(3)05:21,89(3)07:13,65(3)
  Carien Caljouw01:49,4701:48,0001:51,76
4.ORCOrca01:46,51(4)03:38,72(4)05:34,55(4)07:30,07(4)
  Nienke van der Meulen01:52,2101:55,8301:55,52

za 15:15 : B-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus01:44,08(2)03:29,99(1)05:19,98(1)07:09,00(1)
  Daphne Oyevaar01:45,9101:49,9901:49,02
2.SKOSkøll01:43,01(1)03:31,68(2)05:22,40(2)07:11,89(2)
  Eveline Hesp01:48,6701:50,7201:49,49
3.VIDVidar01:47,95(5)03:41,35(5)05:32,61(5)07:20,97(3)
  Ireen Koevoets01:53,4001:51,2601:48,36
4.ORCOrca01:44,61(3)03:35,97(3)05:31,45(3)07:23,46(4)
  Nienke van der Meulen01:51,3601:55,4801:52,01
5.OKEOkeanos01:47,31(4)03:37,39(4)05:32,27(4)07:26,06(5)
  Ilse ten Hove01:50,0801:54,8801:53,79

za 15:20 : A-finale

2.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.NERNereus01:41,20(1)03:23,74(1)05:09,68(1)06:55,37(1)
  Anne van Drumpt01:42,5401:45,9401:45,69
2.EUREuros01:43,50(2)03:31,45(3)05:20,59(2)07:09,22(2)
  Karla Hoogendoorn01:47,9501:49,1401:48,63
3.GYAGyas01:44,94(5)03:36,51(6)05:24,47(4)07:11,73(3)
  Sanne Menning01:51,5701:47,9601:47,26
4.PROProteus01:43,52(3)03:30,49(2)05:21,33(3)07:12,07(4)
  Floor Baas01:46,9701:50,8401:50,74
5.PHOPhocas01:43,97(4)03:32,33(4)05:26,99(5)07:14,38(5)
  Ellen Tijkotte01:48,3601:54,6601:47,39
6.AEGAegir01:47,17(6)03:34,36(5)05:27,09(6)07:14,96(6)
  Charlotte Willemse01:47,1901:52,7301:47,87

Acties

Terug