Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 mei 2003 t/m 25 mei 2003
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: DN 4+

Dames nieuwelingen vier-met
4 races

za 12:25 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar01:56,98(5)03:55,41(3)05:56,29(4)07:52,09(1)
  Brechtje Oonincx01:58,4302:00,8801:55,80
2.AEGAegir/Gyas01:54,45(2)03:53,41(1)05:53,09(1)07:52,25(2)
  Carlijn de Jonge01:58,9601:59,6801:59,16
3.NERNereus01:54,20(1)03:53,73(2)05:54,18(2)07:53,16(3)
  Famke Scheerder01:59,5302:00,4501:58,98
4.PHOPhocas01:55,58(3)03:55,72(4)05:55,01(3)07:54,60(4)
  Hilde Nouws02:00,1401:59,2901:59,59
5.ORCOrca01:57,22(6)03:58,31(6)06:00,31(6)07:58,03(5)
  Marloes Dijkzeul02:01,0902:02,0001:57,72
6.ARGArgo01:56,25(4)03:56,09(5)05:59,76(5)08:03,72(6)
  Annemieke Kouwenberg01:59,8402:03,6702:03,96

za 12:30 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 280° (W), 70% wind mee, 30% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.TRITriton/Asopos01:52,79(2)03:49,07(2)05:47,70(1)07:47,68(1)
  Eelke Groen01:56,2801:58,6301:59,98
2.SKASkadi 101:50,46(1)03:48,47(1)05:48,84(2)07:49,03(2)
  Eeke Thomee01:58,0102:00,3702:00,19
3.PROProteus01:53,69(3)03:51,71(3)05:51,42(3)07:50,55(3)
  Renie Stalder01:58,0201:59,7101:59,13
4.SKASkadi 201:55,74(4)03:54,99(4)05:54,23(4)07:52,10(4)
  Maartje van Bree01:59,2501:59,2401:57,87
5.SKOSkøll02:01,23(5)04:02,65(5)06:09,33(5)08:14,47(5)
  Karen Tessel02:01,4202:06,6802:05,14
6.LAGLaga/Proteus02:02,72(6)04:07,14(6)06:12,69(6)08:18,88(6)
  Martine van der Does02:04,4202:05,5502:06,19

za 17:25 : B-finale

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 201:56,07(1)03:56,76(1)05:57,55(1)07:54,26(1)
  Maartje van Bree02:00,6902:00,7901:56,71
2.PHOPhocas01:58,34(3)03:58,59(2)06:00,31(2)07:58,49(2)
  Hilde Nouws02:00,2502:01,7201:58,18
3.ORCOrca01:59,07(4)03:59,34(3)06:03,06(4)08:00,79(3)
  Marloes Dijkzeul02:00,2702:03,7201:57,73
4.ARGArgo01:57,40(2)04:00,71(4)06:02,61(3)08:03,84(4)
  Annemieke Kouwenberg02:03,3102:01,9002:01,23
5.LAGLaga/Proteus02:02,83(5)04:05,04(5)06:08,01(5)08:09,12(5)
  Martine van der Does02:02,2102:02,9702:01,11

za 17:30 : A-finale

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 101:49,71(1)03:45,94(1)05:42,18(1)07:37,65(1)
  Eeke Thomee01:56,2301:56,2401:55,47
2.VIDVidar01:53,09(2)03:48,26(2)05:43,92(2)07:38,04(2)
  Brechtje Oonincx01:55,1701:55,6601:54,12
3.TRITriton/Asopos01:54,82(4)03:52,45(3)05:49,62(3)07:44,78(3)
  Eelke Groen01:57,6301:57,1701:55,16
4.NERNereus01:54,65(3)03:52,95(4)05:52,56(4)07:49,01(4)
  Famke Scheerder01:58,3001:59,6101:56,45
5.AEGAegir/Gyas01:56,90(6)03:54,65(5)05:53,19(5)07:49,99(5)
  Carlijn de Jonge01:57,7501:58,5401:56,80
6.PROProteus01:56,43(5)03:55,63(6)05:55,56(6)07:51,27(6)
  Renie Stalder01:59,2001:59,9301:55,71

Acties

Terug