Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 mei 2003 t/m 25 mei 2003
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

006: Ej 8+

Eerstejaars acht
4 races

za 11:45 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi01:28,16(1)02:58,93(1)04:32,35(1)06:05,98(1)
  Rogier Kalis01:30,7701:33,4201:33,63
2.NERNereus01:29,10(2)03:01,92(2)04:36,46(2)06:09,94(2)
  Philippe Witsiers01:32,8201:34,5401:33,48
3.TRITriton01:31,37(4)03:03,22(3)04:38,88(3)06:14,50(3)
  Evert Leemreis01:31,8501:35,6601:35,62
4.PHOPhocas01:32,28(5)03:08,35(6)04:42,33(5)06:17,34(4)
  Ritsert de Boois01:36,0701:33,9801:35,01
5.LAGLaga01:32,82(6)03:06,17(4)04:41,50(4)06:18,84(5)
  B.R. Koudijs01:33,3501:35,3301:37,34
6.VIDVidar01:30,68(3)03:07,00(5)04:45,49(6)06:22,61(6)
  Hans Geene01:36,3201:38,4901:37,12

za 11:50 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 290° (WNW), 61% wind mee, 39% vanaf bakboord
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir01:29,73(2)03:02,48(2)04:35,86(1)06:11,95(1)
  Anne Sinkeler01:32,7501:33,3801:36,09
2.SKOSkøll01:30,45(4)03:02,90(3)04:37,33(2)06:12,57(2)
  Menno de Rooij01:32,4501:34,4301:35,24
3.GYAGyas01:29,49(1)03:01,45(1)04:38,18(3)06:13,84(3)
  Maurice Markerink01:31,9601:36,7301:35,66
4.ORCOrca/Triton01:30,74(5)03:03,21(4)04:40,97(4)06:17,06(4)
  David Plomp01:32,4701:37,7601:36,09
5.NJONjord/Asopos01:30,05(3)03:04,01(5)04:41,36(5)06:17,28(5)
  Philip Strik01:33,9601:37,3501:35,92
6.PROProteus01:32,30(6)03:10,66(6)04:49,91(6)06:26,21(6)
  Jurriaan d' Engelbronner01:38,3601:39,2501:36,30

za 16:30 : B-finale

1.0 m/s, kalme wind
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca/Triton01:32,08(3)03:04,24(1)04:49,63(5)06:14,68(1)
  David Plomp01:32,1601:45,3901:25,05
2.PHOPhocas01:31,49(2)03:07,67(3)04:39,61(1)06:18,92(2)
  Ritsert de Boois01:36,1801:31,9401:39,31
3.NJONjord/Asopos01:30,84(1)03:05,90(2)04:43,18(2)06:21,47(3)
  Philip Strik01:35,0601:37,2801:38,29
4.PROProteus01:33,50(4)03:08,91(4)--06:22,87(4)
  Jurriaan d' Engelbronner01:35,41
5.VIDVidar01:34,56(6)03:13,04(6)04:44,45(3)06:25,00(5)
  Hans Geene01:38,4801:31,4101:40,55
6.LAGLaga01:34,00(5)03:12,70(5)04:45,28(4)06:29,41(6)
  B.R. Koudijs01:38,7001:32,5801:44,13

za 16:35 : A-finale

1.0 m/s, kalme wind
pos.ploeg500m1000m1500mfinish
1.NERNereus01:29,02(2)03:00,11(1)04:33,24(1)06:05,54(1)
  Philippe Witsiers01:31,0901:33,1301:32,30
2.SKASkadi01:28,43(1)03:00,86(2)04:34,43(2)06:05,75(2)
  Rogier Kalis01:32,4301:33,5701:31,32
3.TRITriton01:30,51(3)03:02,88(3)04:38,74(4)06:13,14(3)
  Evert Leemreis01:32,3701:35,8601:34,40
4.AEGAegir01:31,09(5)03:05,03(4)04:38,16(3)06:13,76(4)
  Anne Sinkeler01:33,9401:33,1301:35,60
5.SKOSkøll01:30,68(4)03:06,16(5)04:41,43(5)06:17,50(5)
  Menno de Rooij01:35,4801:35,2701:36,07
6.GYAGyas01:31,56(6)03:06,31(6)04:42,87(6)06:19,32(6)
  Maurice Markerink01:34,7501:36,5601:36,45

Acties

Terug