Rikus Gerdes

83 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 1[2]06:53,664e
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+voorwedstrijd 1[3]06:49,703e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[3]07:14,495e
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+voorwedstrijd 2[6]06:56,063e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+C-finale [4]03:20,721e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+time-trial 03:23,9712e
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+time-trial 03:20,468e
ARGArgo 1Arthur Delver109: B 4+A-finale [1]06:49,483e
ARGArgo 1Arthur Delver109: B 4+voorwedstrijd 3[1]06:51,982e
ARGArgo 2Jens Smits109: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:17,434e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+A-finale [3]06:45,073e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+B-finale [4]07:15,554e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:00,983e
ARGArgo 1Arthur Delver108: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:48,052e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+B-finale [1]06:52,382e
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+B-finale [4]06:46,471e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:15,734e
ARGArgo 1Arthur Delver006: Ej 4+voorwedstrijd 2[6]07:03,573e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+B-finale [2]07:16,165e
ARGArgoReinder Droppers109: B 4+B-finale [5]06:56,451e
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:16,306e
ARGArgoReinder Droppers109: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:59,234e
ARGArgoReinder Droppers006: Ej 4+A-finale [8]06:59,836e
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+B-finale [8]07:21,055e
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:17,814e
ARGArgoReinder Droppers006: Ej 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,402e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Reinder Droppers108: B 4+A-finale [2]07:38,974e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+B-finale [4]07:46,831e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 2[8]07:49,434e
ARGArgo 1Reinder Droppers108: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:42,031e
ARGArgo 1Reinder Droppers006: Ej 4+A-finale [1]07:52,315e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 1[7]07:51,835e
ARGArgo 1Reinder Droppers006: Ej 4+voorwedstrijd 1[3]07:26,962e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Reinder Droppers208: B 4+A-finale [3]06:54,093e
ARGArgo 2Jens Smits208: B 4+voorwedstrijd 1[6]07:03,344e
ARGArgo 1Reinder Droppers208: B 4+voorwedstrijd 1[2]06:54,462e
ARGArgo 1Reinder Droppers107: Ej 4+A-finale [2]06:59,213e
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+B-finale [3]07:07,643e
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+voorwedstrijd 1[4]07:16,124e
ARGArgo 1Reinder Droppers107: Ej 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,492e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Joris Bergman040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[4]07:24,345e
ARGArgo 1Maarten Klaverdijk040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[1]07:24,673e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+A-finale [6]01:51,203e
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+B-finale [5]01:54,822e
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+halve-finale 3[5]01:49,752e
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+halve-finale 2[3]01:55,194e
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+kwart-finale 12[2]01:50,301e
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+kwart-finale 7[3]01:55,461e
ARGArgo 1Arthur Delver001: HOnerv C4+voorwedstrijd 19[4]01:52,062e
ARGArgo 2Daan Jordaan001: HOnerv C4+voorwedstrijd 7[6]01:57,561e