Youri Ellenbroek

39 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-A-finale [3]06:30,982e
ARGArgoLuuk Achterberg103: E 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[2]06:09,064e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [2]06:38,906e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[2]06:38,542e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)C-finale [4]03:06,843e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)time-trial 03:05,707e
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-voorwedstrijd 2[2]06:35,293e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+A-finale [1]06:04,896e
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+voorwedstrijd 2[2]05:35,843e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-voorwedstrijd 3[4]06:32,265e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [5]06:17,182e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:37,994e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-voorwedstrijd 2[2]06:27,176e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [7]06:20,762e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[8]06:27,313e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-A-finale [6]07:17,165e
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-voorwedstrijd 2[6]07:16,502e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [2]07:30,764e
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:22,022e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Luuk Achterberg251: G 4-voorwedstrijd 1[5]06:32,453e
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4- (Dev)B-finale [3]06:32,262e
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 1[4]06:33,024e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,825e
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+B-finale [1]06:57,994e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 1[1]07:12,666e
ARGArgo 2Youri Ellenbroek006: N 4+voorwedstrijd 3[5]07:10,215e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Youri Ellenbroek006: N 4+time-trial 07:10,6315e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+B-finale [3]07:31,144e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,793e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+B-finale [4]06:23,653e
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+voorwedstrijd 2[1]06:16,644e
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[5]06:20,335e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+B-finale [4]06:44,633e
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:32,033e
ARGArgoJoost Geerlings008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:27,445e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+ (Ejk)herkansing [7]07:31,235e
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:30,6014e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:26,194e