Laura de Wal

92 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Tim Vonsée119: LHG 4+A-finale [4]07:25,895e
SKOSkøll 1Koen Beijersbergen119: LHG 4+A-finale [3]07:07,603e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+A-finale [4]06:11,942e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:09,871e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jur Dusseldorp118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[8]06:57,774e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [4]06:29,443e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:30,245e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJur Dusseldorp118: LHGb 4-time-trial 06:07,519e
SKOSkøll 2Jochem Zonneveld121: LHB 1xtime-trial 07:13,3817e
SKOSkøll 1Tim Vonsée106: HGb 4-time-trial 06:20,9613e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+A-finale [6]06:17,675e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,733e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Tim Vonsée104: HE 8+A-finale [7]07:21,596e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [2]06:56,623e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:29,707e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+B-finale [1]07:06,214e
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+time-trial 05:07,298e
SKOSkøllTim Vonsée124: LHB 8+A-finale [4]06:54,251e
SKOSkøllTim Vonsée124: LHB 8+time-trial 05:00,951e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Vonsée212: LHB 8+A-finale [5]06:44,704e
SKOSkøllTim Vonsée212: LHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:36,613e
SKOSkøllTim Vonsée107: LHEj 8+A-finale [2]06:40,722e
SKOSkøllTim Vonsée107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:34,621e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLucas Jonk004: LHB 8+voorwedstrijd 3[3]07:14,535e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTijmen van Beek104: Selectie 8+ (Cat. A)A-finale [2]07:07,582e
SKOSkøllMelle Gelok105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [5]07:43,536e
SKOSkøllTijmen van Beek104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 3[6]07:26,122e
SKOSkøllMelle Gelok105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[5]07:46,732e
SKOSkøll 4Bram van Eijk001: HOnerv C4+kwart-finale 9[5]02:03,265e
SKOSkøll 4Bram van Eijk001: HOnerv C4+voorwedstrijd 21[6]02:00,291e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Remus Otten119: LHG 4+A-finale [4]08:05,753e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:29,875e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa155: LMFm 8+A-finale [3]07:09,714e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa104: HE 8+voorwedstrijd 3[5]06:18,145e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [3]06:08,312e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,704e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+B-finale [2]03:04,701e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+halve-finale 1[3]02:59,682e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+time-trial 02:59,894e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+A-finale [2]06:14,441e
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:19,461e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllGijs Andringa124: LHB 8+A-finale [3]06:30,693e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+A-finale [7]06:24,003e
SKOSkøllGijs Andringa019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:32,863e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+A-finale [6]06:38,285e
SKOSkøllJochem Veldman124: LHB 8+voorwedstrijd 1[6]06:35,213e
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+A-finale [6]07:05,265e
SKOSkøll/ProteusJochem Veldman019: LHEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:53,991e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Veldman212: LHB 8+voorwedstrijd 3[3]06:29,704e
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+A-finale [6]06:46,445e
SKOSkøllJochem Veldman107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:42,962e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte AchtA-finale [6]06:29,204e
SKOSkøllJochem Veldman004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:25,962e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Ruben Van de Ven002: Ej 8+A-finale [3]06:26,872e
SKOSkøll 1Jochem Veldman002: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:42,835e
SKOSkøll 2Ruben Van de Ven002: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,311e