Aranka Kops

93 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiRobert Lücken209: HE 8+A-finale [5]05:51,411e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [6]10:07,822e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]07:10,972e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+A-finale [6]06:12,551e
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,721e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+A-finale [6]06:21,271e
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+time-trial 05:50,461e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+A-finale [3]05:38,511e
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+voorwedstrijd 1[2]05:43,971e
SKOSkøll 2Astrid Druijff024: DG 4+A-finale [4]07:49,713e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+A-finale [3]05:49,542e
GYAGyas/Skadi/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+voorwedstrijd 1[2]05:54,851e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]05:34,171e
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+A-finale [4]07:13,165e
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:13,622e
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+A-finale [6]07:43,886e
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:43,933e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [2]10:08,203e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]06:36,492e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+A-finale [3]05:52,292e
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+voorwedstrijd 1[3]05:54,751e
PROProteus/SkøllVictor Waegenaere105: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:43,463e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+A-finale [3]06:38,975e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+A-finale [4]05:47,843e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,391e
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+voorwedstrijd 2[5]06:38,226e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/SkøllDylan Thissen008: Ej 8+B-finale [3]02:57,152e
PROProteus/SkøllDylan Thissen008: Ej 8+halve-finale 1[2]02:57,942e
PROProteus/SkøllDylan Thissen008: Ej 8+time-trial 02:53,864e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+A-finale [4]06:34,182e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:44,431e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+A-finale [4]06:29,762e
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:36,521e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/SkøllJasper Slimmens106: G 4+A-finale [5]06:54,263e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,225e
PROProteus/SkøllJasper Slimmens106: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:45,461e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/SkøllJasper Slimmens105: G 4+A-finale [5]07:34,564e
PROProteus/SkøllJasper Slimmens105: G 4+voorwedstrijd 1[6]07:53,942e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+A-finale [6]06:10,174e
PROProteus/Nereus/SkøllRobert van Houten131: G 4+A-finale [4]06:41,832e
PROProteus/Nereus/SkøllRobert van Houten131: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,371e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:03,005e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,975e
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+voorwedstrijd 2[3]07:05,375e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,154e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+A-finale [6]06:10,576e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [1]06:06,335e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,253e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+halve-finale 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+time-trial 02:57,404e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [2]06:07,611e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:07,671e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [4]06:03,852e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:05,272e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [5]06:05,495e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,792e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+B-finale [5]06:43,352e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:30,123e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+B-finale [6]06:22,581e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:14,364e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+time-trial 06:20,146e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtA-finale [2]06:49,903e
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[2]06:24,412e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+A-finale [4]06:37,942e
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+voorwedstrijd 1[2]06:51,571e
SKOSkøllJesper van Duuren170: HTal 8+voorwedstrijd 1[4]07:02,075e